Zasto je prostitucija nemoralan zanat?

To je fraza bez ikakvog smisla.

Koristenje usluga prostitutke nije nista ni pogano ni lose ni zabranjeno.

Ma jok.
Cak naprotiv pozeljno je :lol:
Da sto vise penisa prodzara tvojom vaginom... ImaL sta lijepse? :zaljubljena:

Ono voditi ljubav, uzivati u sexu sa osobom koju volis... To je sve fuj bljak be pi :malav:

- - - - - - - - - -

I sve te prostitutke postene zene
A tek ovi sto koriste njihove usluge
Pa to sama ljudina do ljudine... Intelektualci :lol:

Samo misionar i fiskalni :lol:
 
Gledam neki dan profesionalne boksere kako se mlate na ringu...

ZA PARE PRODAJU SVOJE TELO, unistavaju svoje zdravlje, zivote, samo da bi drugi uzivali.


Pa onda to uporedim sa prostitucijom gde se takodje prodaje svoje telo, ali nema ni povreda, ni krvi, ni opasnosti po zivot kao u boksu....

I pitam se tada zasto je boks ok, a prostitucija nije?

Zna li neko? :think:

Vidi, u pravu si...Od pancevackih krajputasica stvarno mozes dobiti batine:sad2:
 
Ko to kaze,da je prostitucija nemoralan zanat? Nemoralan zanat je JEDINO bavljenje politikom.Prostitucija,ukoliko je uredjena zakonskim sanitarnim propisima,nije uopste
nemoralna.Prostitucija omogucava devojkama pristojnu zaradu (nema je na drugom mestu), a nama muskarcima cini da budemo srecni i zadovoljni.Ni sa kim se ne moze
tako lepo za vreme vodjenja ljubavi,ispricati kao sa pametnom devojkom,koja poznaje sve tajne seksa.Posle zamornog i dosadnog seksa sa suprugama,muskarci dozivljavaju
svoje "rajske" trenutke,sa lepom zgodnom i pametnom prostitutkom !!!:heart::heart::heart:
 
kontroverzno je i potencijalno hevi i opasno pa možda zato
valjda kad ima posla ima manje prostitucije a sad ga i nema

- - - - - - - - - -

Ko to kaze,da je prostitucija nemoralan zanat? Nemoralan zanat je JEDINO bavljenje politikom.Prostitucija,ukoliko je uredjena zakonskim sanitarnim propisima,nije uopste
nemoralna.Prostitucija omogucava devojkama pristojnu zaradu (nema je na drugom mestu), a nama muskarcima cini da budemo srecni i zadovoljni.Ni sa kim se ne moze
tako lepo za vreme vodjenja ljubavi,ispricati kao sa pametnom devojkom,koja poznaje sve tajne seksa.Posle zamornog i dosadnog seksa sa suprugama,muskarci dozivljavaju
svoje "rajske" trenutke,sa lepom zgodnom i pametnom prostitutkom !!!:heart::heart::heart:

pa što ne ožene tu prostitutku onda
možda nemaju para da je izdržavaju
 
Pa ono ako si nesto mocises to da sprovedes sa devojkom bez da joj platis.

Sex je mocna stvar...ipak ispred toga bi trebalo da ide cast I karakter.

sumnjam, ljudi imaju razne nastranosti koje ih privlace i nece svako u tome da ucestvuje.. recimo ti bi da piskis po njoj, ona nece ili tako nesto. ili ona oce na tebi da isproba strap on i ti neces...jel bi ;pristao da te riba nagoozi? :lol:
 
Pitam ih cesto na SL da li vole to sto rade ? da li uzivaju dok me :rumenko: i sve kazu: yesss i love to be sl.ut and satisfy all guys for $ : ) it's very funny to me :) haha i smeskaju se hihi : )

Za nekog je nemoral za druge unosan posao :)

Evoi da ti ja to odgovorim posto slucajno znam: vecina je potpuno indiferentna na to sto radi.....Slicno zeni koja muze kravu...Ne oseca NISTA...

Ali, postoji znatan procenat zena koja VOLE to sto rade. Uzivaju da imaju odnose sa mnogo muskaraca...o ne priznaju bae rado javno, ali tako je.

Jednom sam jednu pitaoÑ "Osecas li ti nesto sa klijentima?" a ona mi je odgovorila: "U pocetku, kada sam pocela da se bavim ovim poslom, sa nekim klijentima sam osecala....Ali danas, posle decenije bavljanja time, vise nista ne osecam...Ali, sa mojim stalnim deckom koga imam vec nekoliko godina - naravno da osecam...To je stvar mozga, a ne tela..."
 
Ma dobro to je blagi uzas..mislio sam na normalne nastranosti:mrgreen:

ja pisem o takvim nastranostima :lol:, neki ljudi placaju da bi zadovoljavali svoje fetise. zamisli riba ti kaze lansi goozu na sunce da je lansiram. :zcepanje:

- - - - - - - - - -

nekima je jednostavnije da plate ravu, nego da s eemotivno uplicu ili imaju zenu/devojku, a oce malo da svrljaju, pa plate, jer im je kao bezbednije nego da nadju ljubavnicu klasicno
 
ja pisem o takvim nastranostima :lol:, neki ljudi placaju da bi zadovoljavali svoje fetise. zamisli riba ti kaze lansi goozu na sunce da je lansiram. :zcepanje:

- - - - - - - - - -

nekima je jednostavnije da plate ravu, nego da s eemotivno uplicu ili imaju zenu/devojku, a oce malo da svrljaju, pa palte, jer im je kao bezbednije nego da nadju ljubavnicu klasicno

Lansirao bih je kroz prozor...realno to ne moze ni da mi se desi. Zna riba sa kime ima posla, ako ima takve nastranosti onda ce naci nekog pedercica.
 
Ma dobro to je blagi uzas..mislio sam na normalne nastranosti:mrgreen:

Na nastranosti nece da pristane svaka prostitutka.

Pristaju samo one ulicarke najnize kategorije.

Skupe prostitutke i te kako biraju klijenta.

I one ne idu na "metak", vec samo celu noc koja kosta minimum 1000$. Uvek i samo u najluksuznijim hotelima...

One nemaju makroe vec telohranitelje koji ih cuvaju. Obicno je to ujedno i njihov stalni momak.

U tu grupu spadaju propale glumice, bivse misice i neke nestasne domacice starih muzeva kojima je taj dinar samo dzeparac...
 

Back
Top