Živorad iz Dupljaje

gost 388309

Poznat
Poruka
7.764
Zamislite, u nekom ste ekstra klubu, DJ odradjuje posao kao nikad, ful osvetljenje, ozvucenje tipa jbl/bose/infinity, vrh atmosfera. Gledate tip utegnut kao pracka, igra, smeka vas odmereno, tacno kako treba..
Upoznajete se, i on kaze:Živorad:D
hm...:mrgreen:
ok, to je ime koje se dobijalo sredinom proslog veka, al sta sad...kumovi bili pijani...pitate odakle je? - iz Dupljaje
:malav:
Gde je u opste Dupljaja?

Pitanje za oba pola: da li vas moze odbiti ime osobe, kao i mesto gde zivi?

Aj budite dobri, bez nepotrebnog spama:p
 
Ima nekoliko imena koja bi me odbila: Sladjan, Neven, Zvezdan. Mesto gde zivi, sta znam, bi ako je neko mesto cija mi se geografska pozicija ne svidja a veza je pred brak i ja treba da se preselim tamo :D
 
Zamislite, u nekom ste ekstra klubu, DJ odradjuje posao kao nikad, ful osvetljenje, ozvucenje tipa jbl/bose/infinity, vrh atmosfera. Gledate tip utegnut kao pracka, igra, smeka vas odmereno, tacno kako treba..
Upoznajete se, i on kaze:Živorad:D
hm...:mrgreen:
ok, to je ime koje se dobijalo sredinom proslog veka, al sta sad...kumovi bili pijani...pitate odakle je? - iz Dupljaje
:malav:
Gde je u opste Dupljaja?

Pitanje za oba pola: da li vas moze odbiti ime osobe, kao i mesto gde zivi?

Aj budite dobri, bez nepotrebnog spama:p

moze sto da ne moze...
 
Mara/Marija/Maja/Marijana su uvek cavulje :mrgreen:
Tea/Lea/Unikea/Mia su uvek nafurane
Boban/Rajko/Branko - su ok momci,u granicama normale
Nikola/Marko/Petar/Aleksandar su isti kao i milion drugih sa isitim imenom
Sladjan/Neven/Zvezdan su ili gejevi ili im nesto fali
Radojka/Milica/Katarina su materijal za udaju
Stanoje/Radoje/Blagoje/Miloje/Borivoje su materijal za zenidbu
 
Zamislite, u nekom ste ekstra klubu, DJ odradjuje posao kao nikad, ful osvetljenje, ozvucenje tipa jbl/bose/infinity, vrh atmosfera. Gledate tip utegnut kao pracka, igra, smeka vas odmereno, tacno kako treba..
Upoznajete se, i on kaze:Živorad:D
hm...:mrgreen:
ok, to je ime koje se dobijalo sredinom proslog veka, al sta sad...kumovi bili pijani...pitate odakle je? - iz Dupljaje
:malav:
Gde je u opste Dupljaja?

Pitanje za oba pola: da li vas moze odbiti ime osobe, kao i mesto gde zivi?

Aj budite dobri, bez nepotrebnog spama:p

a sto da me odbije ime nekog koga sam upoznala u nekom klubi a pitanje je da li cu ga ponovo sresti
nije on kriv sto mu je kum bio pijan na krstenju ili sto su mu dali ime po dedi iz tamo neke Dupljaje
ako je covek fin i kulturan ime i mesto zivljenja je najmanji problem za prijateljstvo
 
Ja uopšte nemam loših iskustava. Samo zezam ljude.

Da se moja ženica zvala Kosara, Živadinka, Radmila, ili bilo koje drugo naše ime, ne bih reč rekao.

Nemam ništa protiv ni onih stranih imena, niti nadimaka u formi imena. Samo sam malo zezao :)
 

Back
Top