Uhvaceni na delu

skawzy

Aktivan član
Poruka
1.787
Mozda je malo teze za objasniti, jer retko ko zna kako bi se osecao u tom trenutku da zatekne svog partnera/partnerku u krevetu sa drugom osobom. Ima li neko da zna kako bi postupio u tom trenutku i sta bi bilo najpametnije uciniti i da li se to nekome vec desilo?

Ja bi se okrenuo i otisao i nju precrtao u zivotu.
 
ahaha kako bi se osecao,papucaru 1,daj sebi malo oduska uzi motornu testeru istranziraj ih ,budi musko

Zasto papucar? Izgleda da nisi dovoljno pametan da shvatis ono sto sam hteo da pitam. Evo objasnicu ti posto nisi bas inteligentan mladic, vise vuces ka nekom glupaku, koji sedi za racunarom i vredja korisnike foruma, sto je primeceno vec. Hteo sam da pitam, da li bi se okrenuli i otisli ili bi napravili haos u toj prostoriji.
 
Namekian - Na pitanje,sta bi neko uradio,da udje u svoj stan,i zatekne zenu,sa drugim u krevetu.Ne znam,u tom slucaju.Ali jedan moj dobar frend,dosao tako iznenada
nenadano,pre podne u svoj stan,i sta mislite sta je zatekao...svoju zenu,u krevetu sa jednom pre lepom devojkom.On nije napravio nikakav dzumbus.Uradio je nesto najbole,
i najlepse,sto se moglo u datom momentu,uraditi.Na brzinu se skinuo potpuni go,i..."uleteo" u krevet,u sredinu,izmedju svoje zene i te devojke.kaze mi sutra dan...e nisam
se tako slatko nahebo,ne pamtim od kada.A i one dve,moja zena,i ta njena drugarica.Kada se one raspalise,pa pocese jedna leze ispod mene,druga na mene.A ja...osecao sam
se burageru,kao Broz,kada se mesecima izlezavao na Brionima,a dve mlad emaserke ga "masirale"(zbog reume).Eto,sta moze coveku da se desi,kada iznenada,"bane" u
svoj stan.!
 
Zasto papucar? Izgleda da nisi dovoljno pametan da shvatis ono sto sam hteo da pitam. Evo objasnicu ti posto nisi bas inteligentan mladic, vise vuces ka nekom glupaku, koji sedi za racunarom i vredja korisnike foruma, sto je primeceno vec. Hteo sam da pitam, da li bi se okrenuli i otisli ili bi napravili haos u toj prostoriji.

korisnike foruma ne vredjam al panucari se nekako slatko naguze<3
 
Mozda je malo teze za objasniti, jer retko ko zna kako bi se osecao u tom trenutku da zatekne svog partnera/partnerku u krevetu sa drugom osobom. Ima li neko da zna kako bi postupio u tom trenutku i sta bi bilo najpametnije uciniti i da li se to nekome vec desilo?

Ja bi se okrenuo i otisao i nju precrtao u zivotu.

E, sad sve zavisi od toga da li poznaje osobu od ranije ?
Ili je ne poznaje ?
Ako je poznaje od ranije, to menja stvar u korenu.
Može se preskočiti kurtoazija, upoznavanje, rukovanje, kratka biografija i sl.
Može se, 'ladno, preskočiti prva trećina "bontona"....!
 
Tu su u pitanju sekunde, ne minuti vec sekunde kako ce neko odreagovati. Najbolje je okrenuti se i otici i izbrisati tu osobu iz zivota. Sto bi ubijao i isao na robiju zbog neke drolje..
 
Mozda je malo teze za objasniti, jer retko ko zna kako bi se osecao u tom trenutku da zatekne svog partnera/partnerku u krevetu sa drugom osobom. Ima li neko da zna kako bi postupio u tom trenutku i sta bi bilo najpametnije uciniti i da li se to nekome vec desilo?

Ja bi se okrenuo i otisao i nju precrtao u zivotu.

IZ iskustva su mi prevarene zene rekle> VJERUJ, NE ZNAS KAKO BI REAGOVALA.

Ok, znaci NE ZNAM

Oprostila ne bih / to znam sigurno, jace je od mene.
 
Mozda je malo teze za objasniti, jer retko ko zna kako bi se osecao u tom trenutku da zatekne svog partnera/partnerku u krevetu sa drugom osobom. Ima li neko da zna kako bi postupio u tom trenutku i sta bi bilo najpametnije uciniti i da li se to nekome vec desilo?

Ja bi se okrenuo i otisao i nju precrtao u zivotu.

Pitala bi ih cinicno da li im nesto treba, okrenula se i otisla.

- - - - - - - - - -

Imala sam jednom upravo to. Zato sam od tad samo sa zrelim muskarcima.
 
Mozda je malo teze za objasniti, jer retko ko zna kako bi se osecao u tom trenutku da zatekne svog partnera/partnerku u krevetu sa drugom osobom. Ima li neko da zna kako bi postupio u tom trenutku i sta bi bilo najpametnije uciniti i da li se to nekome vec desilo?

Ja bi se okrenuo i otisao i nju precrtao u zivotu.

Iskoristio priliku da uz olakšavajuće okolnosti nalupam oboje da ih kupe na traumatologiju i da se ne oporave bar pola godine.Pustio bih ,
namermo.na volju svojim porivima i svom neandertalikusu!
U čemu je štos?
U civilizacijskim stegama koje ne treba baš u svakoj situaciji ispoštovati! Ova je baš takva!:mrgreen:
Advokati bi posle imali gomilu argumenata da budem kažnjen samo s društveno korisnim radom!;)

- - - - - - - - - -

Pitala bi ih cinicno da li im nesto treba, okrenula se i otisla.

- - - - - - - - - -

Imala sam jednom upravo to. Zato sam od tad samo sa zrelim muskarcima.
Pošto sam ja prezreo-ne dolazim u obzir...:mrgreen:
 
Mozda je malo teze za objasniti, jer retko ko zna kako bi se osecao u tom trenutku da zatekne svog partnera/partnerku u krevetu sa drugom osobom. Ima li neko da zna kako bi postupio u tom trenutku i sta bi bilo najpametnije uciniti i da li se to nekome vec desilo?

Ja bi se okrenuo i otisao i nju precrtao u zivotu.

u takvim situacijama ćutanje vredi koliko 1000 reči
pusti ti ove "mangupe" koji bi isprebijali, isterivali gole i tako te stvari

postupio bi isto 100 posto
 
Izvukla bih pušku ispod kreveta koju čuvam baš za tu priliku, prosvirala im mozak oboma, pokušala se izvući na račun poremećaja podijeljene ličnosti. Ako ne to, pobjeći negdje u šumu i živjeti sa medvjedima do kraja života.
 
iskreno meni bi mnogo zavisilo od ozbiljnosti veze, ako je u pitanju neka novopečena veza ne bih se potresao i zaboravio bih to posle 5 dana ali ako je u pitanju brak sa zajedničkom decom pride tu bi već pao ozbiljan mrak na oči i mogao bih da uradim bilo šta bez obzira na posledice
 

Back
Top