Proglašenje pobednika na temu RAT

Kao što vidiš, Dragoljube, ja sam taj sas biljar... :) Sanja je ispravno primetila da sam ispustio detalj, neće biljke da prežive u sanduku. Zapravo, želeo sam da ubacim nekoliko rečenica o tome kako je unutrašnjost osveteljna led diodama i tome slično, ali sam žurio da završom priču jer sam bio u haosu... ;)

D, Moody, ja sam ti sav u ratničkom fazonu.... :)

Inače, nisam znao kako da podelim poene prilikom glsanja, baš su mi se dopale preostale 3, nisam dugo imao takvu dilemu...
 
Bilo je malo priča, ali su bile kvalitetne. Mislio sam da će sama tema privući više pisaca, jer neki, koji se tako osećaju, samo o ratu i pišu, ali je, na žalost, pristiglo samo 4 priče.
Čestitam Shoneriju i nadam se da će bar ova zanimljiva tema privući više zanimljivih priča. Tema je ispirativna.
 
Da, šteta što se nije uključilo više "ratnih" skribomana... :)

Možda se sada odazovu u većem broju, pa da se poigramo mitovima (hrišćanskim, egipatskim, indijanskim i indijskim, skandinavskim...)

Па можда баш зато. Замисли да напишем живу причу из рата, а ти за мене кажеш да сам скрибоман. Хе би га. Боље овако. У сваком случају, чеѕтитам на победи.
 
Imala je bednih 7 godina, bednijih od same smrti jer i smrt je nekada blaga. Tiho je drhtala u ocevom narucju. Tiho je brojala u sebi. 1,2,3... 27,.. peti, sedmi. rasirenih nogu kojje jos nisu dodirnule muske usne, nedovoljna da shvati ali dovoljno da vam ja zgadim zivot jer je danas takav dan, a neki drugi cemo da se radujemo.
 

Back
Top