Jovana Jeremić BESNA rešila da odbrani Dragana od zlih glasina u Grockoj: "Ja ću da vam skratim muke!"

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
114.691
Voditeljka Jovana Jeremić je od svog dečka, biznismena Dragana Stankovića, dobila luksuznu kuću u Grockoj.
CGik9kpTURBXy9lMGYxM2NmYjQ0MTM0MDA4MmRkZDZjZWQyNjZkYWIyMy5wbmeRkwLNA44A3gABoTAF


Jovana se sada na mrežama oglasila vidno izrevoltirana, a tom prilikom se obratila pojedinim koleginicama koje se raspituju o tome da li je vila sa bazenom u Grockoj na njeno ime.

Čula sam da je glavna tema da li je vila u Grockoj na moje ime! Vidim da neke moje koleginice bave tom tematikom, s obzirom da bi one verovatno želele da im jedan muškarac priredi da dobiju, bar jednom u životu, možda nešto više od parfema, a kamoli kada je vila u pitanju! Da vas oduševim - jeste! Nema potrebe da idete okolo, pozivate moje prijatelje, da idete na oglase da proveravate kuću... Ja ću da vam skratim muke! Jeste na moje ime i ne samo vila, mnogo toga još. Ali, nemojte uopšte da vaše zdravlje trpi zbog toga, ja sam želela javno da vam se obratim - rekla je Jovana.


hEtk9kpTURBXy83YmZiN2RjNTAwMDM4ODQ4YmNmMGYwYjFhNjg1OTFkZi5qcGeRkwLNA2YA3gABoTAF


Te koleginice koje su se raspitivale kod mojih prijatelja juče, sinoć, pre dva dana, da li je kuća na moje ime, biće tagovane u nastavku mog storija, čisto da znaju s kojom kategorijom razgovaraju i o kome se raspituju - nastavila je Jeremićeva.


https://www.pulsonline.rs/puls-pozn...ani-dragana-od-svih-traceva-u-grockoj/yz4m181
 
ona je u stvari moderna sponozorusa.
Ma jok druže ... čini ti se.
Sponzoruše se danas karakterišu drugačije. Danas većina žena traži nekog da je situira, da je plaća, itd.
E sad .. razlika između ove spodobe i žena koje vole situiranu situaciju je u tome što se te druge žene ne hvale nego žive u svili i kadifi dok se ova qrči a samo što je sela na karu
 

Back
Top