Путин потписао указ против анонимности на интернету

villaret

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.303
Председник Русије Владимир Путин потписао је указ против анонимности на интернету, којим треба да буду уређени и сви сервиси на виртуелној мрежи који имају функцију средстава масовног информисања, објављено је на сајту Кремља.

У указу је предложено да се уведу мере које забрањују анонимност на интернету, како би се спречила „неодговорност и некажњивост“ корисника интернета. Истовремено, планирано је стварање система који би гарантовао безбедност корисника и поверљивост њихових информација.

https://rs.sputniknews.com/rusija/201705111111137207-Putin-ukaz-internet-sajber-bezbednost/
 
ode covek iz kgb, ali kgb nikad iz njega. :sad2: meni se ic ovo ne svidja.

Ово је као прво закон против хаковања и да би се заштитили грађани , грађани ће остати анонимни само ће се додатно заштити против веб криминалних активности .

то је поента овог закона
 
Председник Русије Владимир Путин потписао је указ против анонимности на интернету, којим треба да буду уређени и сви сервиси на виртуелној мрежи који имају функцију средстава масовног информисања, објављено је на сајту Кремља.

У указу је предложено да се уведу мере које забрањују анонимност на интернету, како би се спречила „неодговорност и некажњивост“ корисника интернета. Истовремено, планирано је стварање система који би гарантовао безбедност корисника и поверљивост њихових информација.

https://rs.sputniknews.com/rusija/201705111111137207-Putin-ukaz-internet-sajber-bezbednost/

Северной Корее будет?

av008.gif
 
Ово је као прво закон против хаковања и да би се заштитили грађани , грађани ће остати анонимни само ће се додатно заштити против веб криминалних активности .

то је поента овог закона

ko bude zeleo da hakuje taj ce naci nacin. ali ostalima je ugrozeno pravo da izraze misljenje na internetu. ja kapiram da je cilj lov na politicke neistomisljenike.
 
закон је пре свега у циљу заштите грађана и њихове боље заштите од криминалаца и илегалних активности .ако држава жели да те нађе она ће свакако то урадити

спровођењем овог закона грађани ће имати бољу заштиту на интернету
 
закон је пре свега у циљу заштите грађана и њихове боље заштите од криминалаца и илегалних активности .ако држава жели да те нађе она ће свакако то урадити

спровођењем овог закона грађани ће имати бољу заштиту на интернету




Apsolutno si upravu i tačno je
 
закон је пре свега у циљу заштите грађана и њихове боље заштите од криминалаца и илегалних активности .ако држава жели да те нађе она ће свакако то урадити

спровођењем овог закона грађани ће имати бољу заштиту на интернету

drzava sebi olaksava posao...a internet je i imao za cilj slobodu, samo sto je ta sloboda narusena.

- - - - - - - - - -

Brate mili...apsolutna vlast.

jeste, al je zato sexy. :mrgreen: :lol:
 

Znači kao u Srbiji, neki tajkuni preko burazerske privatizacije došli do fabrike i potpuno je uništili samo što je njima za razliku od naših došao Putin da ih malo isponižava.
Koliko fabrika je Putin tako restartovao? Postoji velika razlika između situacije gde se predsednik bavi pojedinačnim fabrikama i druge situacije kada predsednik poseti neku tu i tamo i jasno stavi tim barabama do znanja da postoji mogućnost da će ih neko javno isponižavati a ako treba i na robiju poslati.

Što se tiče teme; Ja ništa od rusa nisam ni očekivao, ja sam se nadao da će nakon Asanža i Snoudena Amerkinaci da se izbore za privatnost na internetu ali po poslednjim vestima iz te oblasti država odmiče sve dalje u legalizaciji "Velikog brata" i šta sad vi očekujete od Rusa. kad je pod najmračnije diktatore pala Amerika.
 
Poslednja izmena:

Back
Top