VEROVANJE U ZAGROBNI ZIVOT

Jak svedok, mo'z misliti:hahaha:

- - - - - - - - - -

Montiras kondisener najnovije generacije i problem je resen. Sledeci, idemo dalje.
posmatra te,a ti mu se smejes.on je tvoj spasitelj iako ne verujes
1BsJtQkd76oR7drz5nYPgeG6epG3llQ3QCbFc4_MapJh8wULjeT9yHqVSpDPmtoCoZNusxlyrqft4JIbp9xFN9MC0lZw4mWD4NjS1pQ25DSi=s0-d-e1-ft
 
I sta kaze ateizam? Ko je tvorac sveta?

Ni reč o kontradiktprnostima u koja si upao, pa se izvlačiš ovim pitanjem. Prihvatam, ali sam video i razumeo.
Čoveče, krajnje je vreme da i ti shvatiš, da nema tvorca. Svet nije nastao ni čarobnim štapićem neke svemoćne sile, kako ti to shvataš, a nije nastao ni naučnom tvrdnjom Velikim praskom, svet još uvek nastaje, a taj proces je počeo pre nikih trinaestak milijardi godina, kada se odigrao Veliki prasak. Kako ne možeš da shvatiš da svet nije STVOREN, već je STVARAN milijardama godina, i taj proces još uvek traje.
 
gotov si,đavo te uzeo pod svoje :lol:

E pa da znaš da je mene jedna veoma uvažena, šarmantna i duhovita do beskraja, forumašica, proglasila za đavola. I zato ti obećavam, da ću strašnog hogara da uzmem pod svoje, i da ga seciram baš onako kako si prikazao na onoj slici, a koju su smislili bolesni umovi. Naglašavam da nisi ti bolesnog uma, ali, izvini, nekako si u istoj ravni sa njima.
 
E pa da znaš da je mene jedna veoma uvažena, šarmantna i duhovita do beskraja, forumašica, proglasila za đavola. I zato ti obećavam, da ću strašnog hogara da uzmem pod svoje, i da ga seciram baš onako kako si prikazao na onoj slici, a koju su smislili bolesni umovi. Naglašavam da nisi ti bolesnog uma, ali, izvini, nekako si u istoj ravni sa njima.

grešiš :)


da li verujes da demoni postoje?
 
Poslednja izmena:
Da paganski imperator Konstantin Veliki nije drzao mac ispod stola, vrhunski popovi ga (Isusa Hrista) ne bi izglasali sa bozijeg sina, a jos manje da je alotroipska modifikacija boga.

Puj, puj, puj, dalje od mene, kakva jeretička izjava. :D
Ma nisu ga izglasali za Božinog sina, u to ga je ubedila njegova majka, u strahu od sramote vanbračnog rađanja, nego su ga izglasali za samoga Boga, i to ne drugog po redu, nego jednog, zajedno sa ocem svojim!!??. I sada, zamisli ako možeš, gore negde, na nebu, koje ne postoji, sede njih dvojica, zna se i ko je kome sa desne strana, a zapravo su jedno. Ono treće, što čini jedinstvo sa njima dvojicom, koji su zapravo jedno, ni sam ne znam štaje.:think:
E sada, baćo moj, rastumači ti to sve meni, da i ja razumem.
 

Back
Top