VEROVANJE U ZAGROBNI ZIVOT

59 I zasipahu kamenjem Stefana, koji se moljaše Bogu i govoraše: Gospode Isuse! Primi duh moj.

Pa ovo ti je dokaz, da je Isus tacno rekao u Jovan 10, 30 : Ja i Otac jedno smo;

I o tome smo polemisali,a ti nikako da to shvatis i razumes da nema trojstva, vec da je Bog jedan.
 
11. Ako je među tvojima neko postao nečist zbog noćnog izljeva,
neka iziđe iz tabora i neka se ne vraća u njega.
12. A predveče neka se u vodi opere te u smiraje može opet u
tabor.
13. Imaj izvan tabora mjesto gdje ćeš ići napolje.
14. Sa svojom opremom nosi i lopaticu: njome ćeš, kad ideš
napolje iskopati rupu i poslije zatrpati svoju nečist.

Deuteronom 23:11-23:14

Ako je od Jevreja i hrišćana, bez obzira i pardona, premnogo je. Ili se radi o još jednoj illuminatsko-masonskoj podvali “vernicima”.

Ko razume shvatiće. Inače, ja mogu samo da se zapitam da li ono iz Pete knjige Mojsijeve Mojsiju zaista govori nekakav bog ili neki običan ljudski balegar? Ili vanzemaljac (drevni Enkaj-Jehova astronaut)?

Sada se diskusija seli sa srca, znatno niže, pa govorimo o pranju anusa, polnih organa i ruku, kao i na pitanje šta činiti sa fiziološkim otpadom. Ovde sam zapazio jednu izuzetnu paralelu između mačaka i čoveka. Mačke, verovatno, i one imaju svog boga, kada vrše i malu i veliku nuždu obavezno kopaju rupu i u nju zatrpavaju i urin i izmet. A potom, nastaje pranje šapa i anusa, odnosno polnih organa. Doduše, one to svoje pranje obavljaju lizanjem. Eto, sada vidite da su mačke i ljudi veoma slični i da mačke znaju za pranje pre ljudi, jer je njihov JHWH stariji od ljudskog.
 
Bozja-pravednost-624x351.jpg
 
Poslednja izmena:
Draga Bix u Bibliji pise sledece,a to se ne moze osporiti:

Psalm 146: 4 Iziđe iz njega duh, i vrati se u zemlju svoju: taj dan propadnu sve pomisli njegove.

Propovednik12, 7 I vrati se prah u zemlju, kako je bio, a duh se vrati Bogu, koji ga je dao.
I glava 3, 20 Sve ide na jedno mesto; sve je od praha i sve se vraća u prah.

21 Ko zna da duh sinova ljudskih ide gore, a duh stoke da ide dole pod zemlju?

Glava 9, 5 Jer živi znaju da će umreti, a mrtvi ne znaju ništa niti im ima plate, jer im se spomen zaboravio.

10 Sve što ti dođe na ruku da činiš, čini po mogućnosti svojoj, jer nema rada ni mišljenja ni znanja ni mudrosti u grobu u koji ideš.

Bix, da te niko ne laze, ovako pise u Bozijoj reci,a svestenici mogu da filozofiraju koliko god hoce, tako je Isus rekao.

I ,vidjeh mrtvace male velike gdje stoje pred Bogom ,i knjige se otvoriše -,i druga se knjiga otvori, koja je knjiga života ..i sud primiše -mrtvaci- kao što je napisano u knjigama ,po djelima svojima..i more dade svoje mrtvace, smrt i pakao dadoše svoje mrtvace i sud primiše po djelima svojima..i smrt i pakao bačeni biše u jezero ognjeno ..i ovo je druga smrt ".. i ko se ne nađe napisan u knjizi života ,bačen bi u ognjeno jezero..itd...
 
I ,vidjeh mrtvace male velike gdje stoje pred Bogom ,i knjige se otvoriše -,i druga se knjiga otvori, koja je knjiga života ..i sud primiše -mrtvaci- kao što je napisano u knjigama ,po djelima svojima..i more dade svoje mrtvace, smrt i pakao dadoše svoje mrtvace i sud primiše po djelima svojima..i smrt i pakao bačeni biše u jezero ognjeno ..i ovo je druga smrt ".. i ko se ne nađe napisan u knjizi života ,bačen bi u ognjeno jezero..itd...

Sve je ovo tacno, i kakva je poenta :?:
 
Sve dok nosimo ovo smrtno telo, dok živimo telom, moramo često da oplakujemo breme telesno, koje nam ne dopušta da se bez prekida predamo duhovnom životu i razmišljanju.....međutim da bi postao uistni duhovan, ...ko sebe pobedi da mu telo sluša razum u svemu, a razum GOSPODA doista je pobedilac sebe samog,i gospodar sveta ...ali čovek retko se trudi da umre za sebe sama, da sebe zanemari.... ostaje zbunjen i ne može duhom da se uzdigne.....jer priroda- i MILOST -BOŽIJA teže suprotnim stvarima...
 
Kada gusenici dosadi jedenje lišća i izbegavanje guštera, ona se dobro naklopa lišća i učauri.
Sagradi oko sebe nepropustljivu opnu. Lutku. Zanimljivo je da ta lutka ima šare koje jako podsećaju na budućeg leptira, kao što sarkofag podseća na faraona.

Svi misle da unutra matoroj gusenici rastu krila, ali nije tako.

Pod dejstvom enzima gusenica se potpuno raspada u čorbu, tečnost u kojoj ne postoji ni jedan jedini deo gusenice.
Ne postoje organi, noge, pipci, oči. Sve postaje sluzava čorba. U toj čorbi plivaju tek klasteri ćelija.
A onda se dešava čudo. Ti klasteri počinju da se ćelijskom deobom uvećavaju, biolozi to zovu "teleskoping" jer podseća na izvlačenje teleskopa ili durbina, i formiraju se potpuno novi organi budućeg leptira.
Kada se formira, puca čaura i u svet izlazi potpuno novo biće, prelepi leptir.
Da li se on seća života gusenice, nećemo nikada saznati.

Gusenica je završila svoj gmižući život ne ostavivši potomstvo. Ona ZNA da će u drugom životu, tek kada se ponovo rodi, ljubav biti njen najvažniji zadatak.

Život se na hebrejskom kaže hajm, što bukvalno prevedeno znači par, ili dva života.
 
Poslednja izmena:
Sve dok nosimo ovo smrtno telo, dok živimo telom, moramo često da oplakujemo breme telesno, koje nam ne dopušta da se bez prekida predamo duhovnom životu i razmišljanju.....međutim da bi postao uistni duhovan, ...ko sebe pobedi da mu telo sluša razum u svemu, a razum GOSPODA doista je pobedilac sebe samog,i gospodar sveta ...ali čovek retko se trudi da umre za sebe sama, da sebe zanemari.... ostaje zbunjen i ne može duhom da se uzdigne.....jer priroda- i MILOST -BOŽIJA teže suprotnim stvarima...
Ovaj tekst ce uci u anale, ali ne po mudrosti i pameti, vec po zaludjenosti i smusenosti.

- - - - - - - - - -

Ovo si solidno rekla -telesni covek nas vuce ka zemlji ,plotski covek ,a duhovni ka vecnom zivotu ,ka Bogu.
Kladim se da nista nisi razumeo i da si ovu hvalu tek tako odvalio. Iz istog ste klana.
 
Ovaj tekst ce uci u anale, ali ne po mudrosti i pameti, vec po zaludjenosti i smusenosti.

- - - - - - - - - -

Kladim se da nista nisi razumeo i da si ovu hvalu tek tako odvalio. Iz istog ste klana.

Nemoj da se kladiš izgubio bi..i nismo iz istog klana.......čovek mudar ne raspravlja se, što je duše oko čistije i namera pravija,to je čovek manje pokoleban burom....
 
Nemoj da se kladiš izgubio bi..i nismo iz istog klana.......čovek mudar ne raspravlja se, što je duše oko čistije i namera pravija,to je čovek manje pokoleban burom....
De, de, smiri malo duhove u sebi. Reci mi, sta je pogresno u telesnom zivotu, sta ti u njemu smeta? Zasto oplakujes breme telesno? I to sve kad je znano da bez telesnog tereta nema ni duhovnog stvaralastva. Naravno da ne mislim na popovsko, hocu reci crkveno. Oni su duhovni kic.



Nemoj da se kladiš izgubio bi..i nismo iz istog klana.......čovek mudar ne raspravlja se, što je duše oko čistije i namera pravija,to je čovek manje pokoleban burom....
Hajde da se kladimo i usta?Naravno da, sto se tebe tice, nismo iz istog klana. Ja mislim da jesmo - iz ovog materijalnog, a samim tim i donekle duhovnog - srpskog. Bura je sastavni deo covecjeg zivota i materijalnog i duhovnog. Mnogi se u njoj potope. Mislim na neplivace.
 
De, de, smiri malo duhove u sebi. Reci mi, sta je pogresno u telesnom zivotu, sta ti u njemu smeta? Zasto oplakujes breme telesno? I to sve kad je znano da bez telesnog tereta nema ni duhovnog stvaralastva. Naravno da ne mislim na popovsko, hocu reci crkveno. Oni su duhovni kic.



Hajde da se kladimo i usta?Naravno da, sto se tebe tice, nismo iz istog klana. Ja mislim da jesmo - iz ovog materijalnog, a samim tim i donekle duhovnog - srpskog. Bura je sastavni deo covecjeg zivota i materijalnog i duhovnog. Mnogi se u njoj potope. Mislim na neplivace.

Dobro plivam tu nemam mane ..da se kladim nema šanse , što se tiče duhovnog svi smo u to upleteni ..neki se radije drže svojih misli, nego što veruju tuđem iskustvu...Kako su brojna tvoja dela Gospodine ,puna je zemlja stvorenja tvojih. Ako dah im oduzmeš ugibaju, i opet se u prah vraćaju. Pošalješ li dah svoj, opet nastaju i tako obnavljaš lice zemlje....
 
Duhovi su moji smireni nikad eksplozivni.. što se tiče telesnog života, tu nema mane " dok se ljubav crpi iz duše kako je Bog zapovedio, ali kad se to zloupotrebljava onda je to veliko zlo ...crkveni ljudi su se zapetljali u svoje znanje ,ne oslanjam se na njih.....POGREŠAN PUT..
 
Tako je

Mi smo vecni

Većna je naša ljubaf!:heart::hahaha:

- - - - - - - - - -

Duhovi su moji smireni nikad eksplozivni.. što se tiče telesnog života, tu nema mane " dok se ljubav crpi iz duše kako je Bog zapovedio, ali kad se to zloupotrebljava onda je to veliko zlo ...crkveni ljudi su se zapetljali u svoje znanje ,ne oslanjam se na njih.....POGREŠAN PUT..

Jeste-i ja to kažem...U nedostatku telesne ljubavi pribegavaju pedofiliji i pederastiji,a igumanije da ne pričam čemu i svo zlo
ovog sveta se lomi zbog njih na nama!
Zato:udrite popove i njihove tamo žbire!:mrgreen:
Zbog njihovih grešnih bahanalija mi ispaštamo!
A mi nevini (ne mislim bukvalno-već duhovno...:manikir:)
Tako da...Svaka naša ljubaf je za pozdraviti,a svaku popovsku treba oplaviti!:evil:
 

Back
Top