Левица и Десница

Vaša opcija u dve ose?


  • Ukupno glasova
    100
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dekijevi roditelji su dobili neki stan od tita i naravno da ce mu deki biti vecno zadovoljan. On sam ne bi ni svinjac napravio.

Posto si obican prevarant i lopov i odlicno ti je danas u banana drzavi evo ti jedan kratak tekst da ti pojasni kako se dolazilo do stana ...

SVIMA PO STAN

POVODOM dve decenije rada „Fabrike kablova Svetozarevo“, na zboru radnika odlučeno je da se svim zaposlenim koji do 17. decembra napune deset i više godina radnog staža dodeli stan - stigla je vest 1975. godine iz Svetozareva, današnje Jagodine. Nešto kasnije, sto radnika sa porodicama se uselilo u nove stanove. Tako je bilo i u drugim firmama.
- Imao sam nepunih deset godina staža kada sam dobio stan - priča Branislav S., metalostrugar u penziji. - Iz ovog ugla, gde smo sada, te godine deluju mnogo lepo. Imali smo i tada kredite, ali smo mogli da ih otplaćujemo. Iste godine kada sam dobio stan kupio sam i kola, a letovanje je bilo obavezno. Radio sam mnogo, ali sam mogao da zaradim i više od svog generalnog direktora.


http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.290.html:370055-Srbi-najbolje-ziveli-70-ih

Naravno da to tebi nije poznato , posto si neradnik ... vama je lakse da ukradete i zajebete druge i moralisete posle o tome kako je komunizam zlo.

Znaci ukratko , vecina je dosla do stana tako sto je radila u nekoj firmi a ne dobila na lepe oci ... bilo je i onda burzoazije i onih koji koriste polozaj u partiji ...u dalekoj manjini nego danas ... danas se to podrazumeva.

Da ne pisem kako je danas ,, krades i sam znas kako je ... :hahaha:
 
Poslednja izmena:
Posto si obican prevarant i lopov i odlicno ti je danas u babana drzavi evo ti jedan kratak tekst da ti pojasni kako se dolazilo do stana ...

SVIMA PO STAN

POVODOM dve decenije rada „Fabrike kablova Svetozarevo“, na zboru radnika odlučeno je da se svim zaposlenim koji do 17. decembra napune deset i više godina radnog staža dodeli stan - stigla je vest 1975. godine iz Svetozareva, današnje Jagodine. Nešto kasnije, sto radnika sa porodicama se uselilo u nove stanove. Tako je bilo i u drugim firmama.
- Imao sam nepunih deset godina staža kada sam dobio stan - priča Branislav S., metalostrugar u penziji. - Iz ovog ugla, gde smo sada, te godine deluju mnogo lepo. Imali smo i tada kredite, ali smo mogli da ih otplaćujemo. Iste godine kada sam dobio stan kupio sam i kola, a letovanje je bilo obavezno. Radio sam mnogo, ali sam mogao da zaradim i više od svog generalnog direktora.


http://www.novosti.rs/vesti/naslovna/aktuelno.290.html:370055-Srbi-najbolje-ziveli-70-ih

Naravno da to tebi nije poznato , posto si neradnik ... vama je lakse da ukradete i zajebete druge i moralisete posle o tome kako je komunizam zlo.

Znaci ukratko , vecina je dosla do stana tako sto je radila u nekoj firmi a ne dobila na lepe oci ... bilo je i onda burzoazije i onih koji koriste polozaj u partiji ...

Da ne pisem kako je danas ,, krades i sam znas kako je ... :hahaha:

ja ti odajem tajne poslovanja, a ti odmah lopov. Sve se radi po propisima. to sto su losi nijesam ja kriv.

- - - - - - - - - -

A sto se tice tih stanova njih je dobijao samo mali procenat ljudi. I naravno ti glodari su za tita.
 
Mora da si od SNS-a ucio te tajne poslovanja :hahaha:



BILI SMO BOLJI

VEĆINA republika bivše Jugoslavije je po nivou ekonomske razvijenosti na početku tranzicije, 1990. godine, bila ispred socijalističkih zemalja tadašnje istočne Evrope. Prva tri mesta po BDP-u po stanovniku zauzimale su Slovenija, Hrvatska i Srbija, a ispred Bosne i Hercegovine su bile samo Češka i Slovačka.

- Devetnaest godina kasnije odnosi su potpuno drugačiji - Slovenija je zadržala prvo mesto, Hrvatska je na solidnom četvrtom, a na začelju su Srbija, Makedonija, Bosna i Hercegovina i Albanija - rekao je Dušan Jakšić, član Senata Republike Srpske. - Relativni nivo razvijenosti su pogoršale samo Srbija i Bosna.



Zasto i danas nismo bolji ? a zaduzujemo se ... ahahahhahahah. Jel to tvoj lopovski recept nesto ne pokazuje rezultate ...
 
Mora da si od SNS-a ucio te tajne poslovanja :hahaha:



BILI SMO BOLJI

VEĆINA republika bivše Jugoslavije je po nivou ekonomske razvijenosti na početku tranzicije, 1990. godine, bila ispred socijalističkih zemalja tadašnje istočne Evrope. Prva tri mesta po BDP-u po stanovniku zauzimale su Slovenija, Hrvatska i Srbija, a ispred Bosne i Hercegovine su bile samo Češka i Slovačka.

- Devetnaest godina kasnije odnosi su potpuno drugačiji - Slovenija je zadržala prvo mesto, Hrvatska je na solidnom četvrtom, a na začelju su Srbija, Makedonija, Bosna i Hercegovina i Albanija - rekao je Dušan Jakšić, član Senata Republike Srpske. - Relativni nivo razvijenosti su pogoršale samo Srbija i Bosna.



Zasto i danas nismo bolji ? a zaduzujemo se ... ahahahhahahah. Jel to tvoj lopovski recept nesto ne pokazuje rezultate ...

deki problem sa merenjem drveta je taj sto merenje nije normirano. Kako tacno izmeriti. I samo znalci mogu da primete razliku izmedju 20 i 23 metra. Ja i sumar znamo da izmerimo, ali sumaru das kutiju cigara i 500 dinara i on peva od srece. Nakupi se za jedna mesec.

- - - - - - - - - -

sto se tice sistema vidimo da su svi drugi napredovali u kapitalizmu. I to sustizu mnogo razijene zemlje.
 
51907637_996385997152409_6714763020301500416_n.jpg
 
Može itekako, podjednako kao ti koji si antikomunista danas a nisi antifašista ;)
Dakle fašizam ti cool a komunizam nije haha.
Ja za razliku od tebe kažem ni komunizam ni fašizam. A Tita možemo za mnoge stvari poštovati, samo kasno smo shvatili da se od govana pita ne pravi (eto ti si dokaz za to) ti i ekipa koja te okružuje - fash unity za misijom antikomunizma [emoji1787]
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top