Žene i fini muškarci

Saša Belopoljanski

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
437
Ja svakako smatram da muškarac moze biti istovremeno snažan, pametan, sposoban da zaradi, ali i kulturan, iskren, pun poštovanja i po potrebi nežan.Mnogo žena olako kažu da im je dosta''loših momaka''i da im je potreban neko ko će biti romantičan i razumeti ih.Da li je istina da žene i ne vole baš dobrice?
 
Ja svakako smatram da muškarac moze biti istovremeno snažan, pametan, sposoban da zaradi, ali i kulturan, iskren, pun poštovanja i po potrebi nežan.Mnogo žena olako kažu da im je dosta''loših momaka''i da im je potreban neko ko će biti romantičan i razumeti ih.Da li je istina da žene i ne vole baš dobrice?

Nije istina.Volim upravo muskarca dobricu koji i nezan,pun ljubavi,sposoban da zaradi i sve sto si nabrojao i udala sam se za njega
 
Volimo i njezne i grube.....
Stvarno sam vam rekla istinu

PS:Ako zene toliko vole dobrice zasto su pune crne hronike slucajeva nasilja u braku itd.I mnogo vise slucajeva zlostavljanih dobrica.
Hocu iskrene odgovore na sunce......z:lol:
 
Ja svakako smatram da muškarac moze biti istovremeno snažan, pametan, sposoban da zaradi, ali i kulturan, iskren, pun poštovanja i po potrebi nežan.Mnogo žena olako kažu da im je dosta''loših momaka''i da im je potreban neko ko će biti romantičan i razumeti ih.Da li je istina da žene i ne vole baš dobrice?

Teško da može biti baš sve i više od toga...ljudi nisu od plastike...
Ovaj opis deluje kao da ga istkala neka uplašena strina za budućnost neudatih nećaka iz romana Dzejn Ostin...
 
Volimo i njezne i grube.....
Stvarno sam vam rekla istinu

PS:Ako zene toliko vole dobrice zasto su pune crne hronike slucajeva nasilja u braku itd.I mnogo vise slucajeva zlostavljanih dobrica.
Hocu iskrene odgovore na sunce......z:lol:

a nisam znala da je nekoliko ubistava zena za par meseci brojka koja nadmasuje milione onih zivih
dobra ti logika
 
Volimo i njezne i grube.....
Stvarno sam vam rekla istinu

PS:Ako zene toliko vole dobrice zasto su pune crne hronike slucajeva nasilja u braku itd.I mnogo vise slucajeva zlostavljanih dobrica.
Hocu iskrene odgovore na sunce......z:lol:

Nasilje nad zenom je posebna tema i mislim da bi ovde bilo glupo o tome pisati.Kratko nasilje ne trpi nijedna svesna i stabilna zena.
 
Volimo i njezne i grube.....
Stvarno sam vam rekla istinu

PS:Ako zene toliko vole dobrice zasto su pune crne hronike slucajeva nasilja u braku itd.I mnogo vise slucajeva zlostavljanih dobrica.
Hocu iskrene odgovore na sunce......z:lol:

Danas u novinama imas detaljno opisano kako da unakazis nekoga a ako pozelis da uradis nesto lepo za osobu koju volis treba da se snalazis sam, nigde predloga ili pomoci kako da to uradis.

Za ovo sto kazes o crnoj hronici postoji samo jedno objasnjenje, los odabir partnera i misljenje kako moze da se promeni.

@Tema:
Nemam pojma sta zene vole.
Valjda prvo opasne dok se ne istutnje pa onda predju na ove smirene jer racunaju da su se izdivljali kao mladji.
 
Ja svakako smatram da muškarac moze biti istovremeno snažan, pametan, sposoban da zaradi, ali i kulturan, iskren, pun poštovanja i po potrebi nežan.Mnogo žena olako kažu da im je dosta''loših momaka''i da im je potreban neko ko će biti romantičan i razumeti ih.Da li je istina da žene i ne vole baš dobrice?

Spojio si karakteristike, koje su u rl nemoguće !
Fin, zgodan, kulturan, pametan, imućan...a pošten !?
 
Krene dosada,pa carke,pa nasilje manje ili vece.Ili ono sofisticirano mentalno zlostavljanje.A ovamo vole se sve za 5....
Ne vjerujem ni u fine ni u lose momke.Musko je musko,a zensko je zensko.Ko zna da osmisli zivot i nađe iole normalnu osobu moze uvijek biti srecan,ako je zdrav.......
 
Ako je žena puna energije a inteligencija joj nije jača strana ( može biti školovana ) onda će takva da se pali na nekog od arkanovskih likova .
One pametnije će birati mirnije likove znajući da i u takvima ima baruta itekako .
 

Back
Top