Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
:eek:
Ja bih zbog ovoga morala u banju da lecim zivce zbog stresa,a ti kao dobar dan :lol:

Za mene je auto prevozno sredsvto od tačke a do tačke b. Kao takvo, kvari se, uništava i troši. Jedino se ovi muški uvek nešto štrecaju. Pre jedno pola godine dolazim kući za vreme ručka, sin i mm jedu, i lepo im kažem da sam udarila auto u stub dok sam parkirala. Oboje se izbečili, prestali da jedu, sin jedva prozbori "čiji"...reko "moj".Više ih ništa nije zanimalo, njihova su kola neoštećena, pa su lepo mogli da nastave da ručaju.
Jedino me boli što sam ovom morala da dam 50 evrića za popravku da ne zove pandure. Lepo sam mu ponudila 1000 dinara a on se uvredio i nije hteo da peiča, hteo policiju da zove...još mi i kazna fali... Pa došao mm i pogodio se sa njim.
 
Sinoć sam skuvala par teglica džema od kajsija, a ono sve neke žilice u njemu koje se ne mogu sažvakati.:( Sada od nekih šljiva, a ono im se koštica lomi na 2 dela u boljem slučaju, ili u sitne parčiće.:eek:

Šta je to sa ovim voćem?!:rida:
 
pa njena drugarica je letela kao klinka, valjda ona zna...nema veze sto smo tada bili jedna drzava, zamisli, nije joj trebao pasos :lol:

SAda treba. Saljem dete od njene osme godine nekoliko puta godisnje i uvek traze pasos na aerodromu. Jednom se desilo da nismo imali saglasnost za napustanje zemlje pa sam morama ja do policajca da mu objasnim sta i kako i da istrepcem lepo i jedva ju je pustio. Kaze gospodjo necu da izgubim posao zbog toga...Ima covek pravo.
 
nije mi dobro
malopre sam otvorila na fejsu klip u kome neki kinez ubija psa udarcima sipkom u glavu dok on jadnicak arlauce zbog bolova
stvarno mi je lose
 
Шта вас тера да отварате такве клипове, побогу???

Моја ћерка је пробала пре неки дан да ми покаже нешто такво, пријавила је клип, исто неки Кинез био, није ми пало на памет да гледам.

После ми камен у желуцу 2 дана.
 
nije mi dobro
malopre sam otvorila na fejsu klip u kome neki kinez ubija psa udarcima sipkom u glavu dok on jadnicak arlauce zbog bolova
stvarno mi je lose

Оће кинези свашта да каче. Гледао сам кад је полицајац наватао лопова који је управо обио нечији стан. Није га хапсио него је баја извадио неки ножић и двадесетак пута га убадао по рукама, леђима, стомаку. Чак и кад је овај престао да мрда.
Друга цивилизација.
 
ne bih otvarala, mislila sam da je nesto drugo u pitanju
sad kad se setim, mozda je taj jadan pas zavrsio i u loncu jer je bio veliki kao moj, oko 60kg
strasno
podjednako mi ej strasno kao i ajkule sa isecenim perajima, bacene na dno da umru
****** vas supa od peraja

suze su mi krenule
samo sam ustala klekla pored svoje dzukelice, zagrlila je i pocela da je ljubim
a ona me gleda i nista joj nije jasno
 
vozac autobusa za prag je :heart: mace
posveceno: nas dvoje se totalno mimoilazimo, ja sam pristojna u komunikaciji ti nemas ono osnovno, los si covek...a flertujes sa svima...nikad nas dvoje
 
Muza udario auto dok je pretrcavao na crveno.pade na haubu,pa se docekao na noge.izvinio se coveku i otrcao dalje. ..
Nemam reci

Како то, као да се ништа није десило?

Надам се да је добро.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top