Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
brankic,sta ima kod vas? uglavnom preskacem to o bebama ,bolestima,dojenju,trenutno nema beba na vidiku,ali sam na preskok citala tvoje muke

Beba je bolje, danas je trebalo da nas puste, ali su sinoć doveli ćerku, pobraća dušu je isšustila i u svom maniru slabo sarađuje kad treba nešto na usta.
Bar su nam izašli u susret i ostavili sve zajedno jer beba sisa. Tačnije sami su to predložili što mi znači mnogo jer tačno ne znam šta bih onda. Inače teško je opisati nivo haosa. I majka zapatila upalu pluća, a vitlam je da mi svašta donosi.
 
Beba je bolje, danas je trebalo da nas puste, ali su sinoć doveli ćerku, pobraća dušu je isšustila i u svom maniru slabo sarađuje kad treba nešto na usta.
Bar su nam izašli u susret i ostavili sve zajedno jer beba sisa. Tačnije sami su to predložili što mi znači mnogo jer tačno ne znam šta bih onda. Inače teško je opisati nivo haosa. I majka zapatila upalu pluća, a vitlam je da mi svašta donosi.

Ajme Brankic, kako vas je poteralo...:eek:
Procice sve, znas to i sama, samo izdrzi. :cmok2:
 
gde li je tvoj komsija gurao nos :lol:

moj drugar se upasio pre par godina kad mu se da izvinete na organu pojavila kvrzica
porodican covek, ne menja partnerke i kaze mu dr to mu je steptokokni biser koji ce da mu ostane za ceo zivot
njima je dete tada bilo malo, imala je streptokonu infekciju kao i vecina dece u vrticu
zena malo ljubila decu, malo ljubila njega svuda po telu i ostavila mu uspomenu na period kad su njihova deca donela steptokok iz vrtica

Bome sumnjivo :lol:

- - - - - - - - - -

gde li je tvoj komsija gurao nos :lol:

moj drugar se upasio pre par godina kad mu se da izvinete na organu pojavila kvrzica
porodican covek, ne menja partnerke i kaze mu dr to mu je steptokokni biser koji ce da mu ostane za ceo zivot
njima je dete tada bilo malo, imala je streptokonu infekciju kao i vecina dece u vrticu
zena malo ljubila decu, malo ljubila njega svuda po telu i ostavila mu uspomenu na period kad su njihova deca donela steptokok iz vrtica

Beba je bolje, danas je trebalo da nas puste, ali su sinoć doveli ćerku, pobraća dušu je isšustila i u svom maniru slabo sarađuje kad treba nešto na usta.
Bar su nam izašli u susret i ostavili sve zajedno jer beba sisa. Tačnije sami su to predložili što mi znači mnogo jer tačno ne znam šta bih onda. Inače teško je opisati nivo haosa. I majka zapatila upalu pluća, a vitlam je da mi svašta donosi.

Uh bre... bas vas strefilo :(
Drzi se brankic
Samo mantraj Proci ce :zag:
 
e hbg dzordzi, bas mi je zao
to je mac sa dva ostrice, msm zivot macaka koje idu napolje
ove kucne su sigurnije sli su u zatvoru

ove koje idu napolje uglavnom ginu ali opet zive nekako srecnije,
 
joj znam tacno
meni je omiljeni macor tadasnji poginuo tako sto je kao u igri bezao od mene i kao lovio nesto i pravo na ulicu predamnom i pod kola
na rukama mi je umro, jedva sam se oporavila ali bez zezanja, ozbiljna trauma mi je ostala : (
 
Kichbran, šaljem pozdrave i podršku...

Kako mrzim kada imam da radim, i radim, a dete spava, ja ne znam kada će se probuditi, krenem u brzini da brljam kako bih stigla što više, on i dalje spava, ja vec postajem nervozna pa udarim sprint promašujem slova, grešim, evo budi se, ne, spava, opet žurim opet brljam, čovek i dalje spava zašto u peršun uopšte žurim...sta je meni...navukla sam strah da nikada ništa stići neću, treba mi restart, ne može ovako...
 
Kichbran, šaljem pozdrave i podršku...

Kako mrzim kada imam da radim, i radim, a dete spava, ja ne znam kada će se probuditi, krenem u brzini da brljam kako bih stigla što više, on i dalje spava, ja vec postajem nervozna pa udarim sprint promašujem slova, grešim, evo budi se, ne, spava, opet žurim opet brljam, čovek i dalje spava zašto u peršun uopšte žurim...sta je meni...navukla sam strah da nikada ništa stići neću, treba mi restart, ne može ovako...

Ovako ja oduvek
Stalno negde zurim
Obaveze i spisak nikad kraj nema

Ove godine sam redukovala decije aktivnosti malo jer mi je muka od trcanja i razvozenja
A stalno negde zurimo
Stalno nesto cekamo
Stalno nam tel zvoni
Stalno neko nesto trazi i ocekuje od nas

Kako meni treba odmor :aha:
A nema ga ni na vidiku
Samo glupi dosadni hladni Zlatibor koji cu jedva podneti uz bazen...
i decu i muza koji ce stalno hteti da setamo i nesto radimo, koji ce ustajati u 7-8 i u 10 vec histerisati da hoce da izadjemo a ja jos u krevetu
Onda jurcam na bazen pa sa njima u setnju... pa nazad rucak, pa odmor(citaj igra sa decom) pa opet setnja i smrzavanje i smaranje u stanu do spavanja

Pi kako mi se ne ide
 
Ovako ja oduvek
Stalno negde zurim
Obaveze i spisak nikad kraj nema

Ove godine sam redukovala decije aktivnosti malo jer mi je muka od trcanja i razvozenja
A stalno negde zurimo
Stalno nesto cekamo
Stalno nam tel zvoni
Stalno neko nesto trazi i ocekuje od nas

Kako meni treba odmor :aha:
A nema ga ni na vidiku
Samo glupi dosadni hladni Zlatibor koji cu jedva podneti uz bazen...
i decu i muza koji ce stalno hteti da setamo i nesto radimo, koji ce ustajati u 7-8 i u 10 vec histerisati da hoce da izadjemo a ja jos u krevetu
Onda jurcam na bazen pa sa njima u setnju... pa nazad rucak, pa odmor(citaj igra sa decom) pa opet setnja i smrzavanje i smaranje u stanu do spavanja

Pi kako mi se ne ide

Sto ne odes sa drugaricom ili sama negde na vikend? Ne moras ni daleko, samo da promenis sredinu i okruzenje.
 
to kad bi je mm i svekar pustili :lol:

- - - - - - - - - -

Ovako ja oduvek
Stalno negde zurim
Obaveze i spisak nikad kraj nema

Ove godine sam redukovala decije aktivnosti malo jer mi je muka od trcanja i razvozenja
A stalno negde zurimo
Stalno nesto cekamo
Stalno nam tel zvoni
Stalno neko nesto trazi i ocekuje od nas

Kako meni treba odmor :aha:
A nema ga ni na vidiku
Samo glupi dosadni hladni Zlatibor koji cu jedva podneti uz bazen...
i decu i muza koji ce stalno hteti da setamo i nesto radimo, koji ce ustajati u 7-8 i u 10 vec histerisati da hoce da izadjemo a ja jos u krevetu
Onda jurcam na bazen pa sa njima u setnju... pa nazad rucak, pa odmor(citaj igra sa decom) pa opet setnja i smrzavanje i smaranje u stanu do spavanja

Pi kako mi se ne ide

uh uh...ne bi da sam ti u koži...
a što mužu ne predložiš neku destinaciju koja se tebi sviđa
 
Ne mogu drugarice
Ili imaju sitnu decu il su trudne ili sveze zaljubljene.
Uzas znam

Sto ne moze trudna?
Posalji njih a ti ostani ako nista drugo.

- - - - - - - - - -

Moja drugarica isla sa kumom i njenim klincem na more. Kaze da im je bilo prelepo. Kuma povela mladje dete, a velikog uvalila tati i njih dvojicu poslala na drugu destinaciju. podelili se i bilo ima lepo :) Posle su i svo cetvoro otisli.
 
Ovako ja oduvek
Stalno negde zurim
Obaveze i spisak nikad kraj nema

Ove godine sam redukovala decije aktivnosti malo jer mi je muka od trcanja i razvozenja
A stalno negde zurimo
Stalno nesto cekamo
Stalno nam tel zvoni
Stalno neko nesto trazi i ocekuje od nas

Kako meni treba odmor :aha:
A nema ga ni na vidiku
Samo glupi dosadni hladni Zlatibor koji cu jedva podneti uz bazen...
i decu i muza koji ce stalno hteti da setamo i nesto radimo, koji ce ustajati u 7-8 i u 10 vec histerisati da hoce da izadjemo a ja jos u krevetu
Onda jurcam na bazen pa sa njima u setnju... pa nazad rucak, pa odmor(citaj igra sa decom) pa opet setnja i smrzavanje i smaranje u stanu do spavanja

Pi kako mi se ne ide

posto od tako teske sudbine ne mozes da pobegnes, ti cile iznad apartmana napisi bora bora
ukljuci malo maste i bice to odmor iz snova :)
a nemajka si ukoliko vec sada deci uskracujes aktivnosti jer ti je tesko da ih razvozis
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top