Rupa V

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ne smem da se nerviram.
Ne smem da se nerviram.
Ne smem da se nerviram.
Ne smem da se nerviram.
Ne smem da se nerviram.

Unistava mi zdravlje sve ovo.Posledice su vidljive meni.Sta tu mogu,nije do mene,ne mogu da menjam do koga je.Ali ne smem da se nerviram.Kako to postici...
 
Gde ispod mog posta to da napišeš. :sad2:
Ne zvučiš tako po poslednjim postovima.

ma...
genralno ja na krstu dolazim da se zajebavam...ne da kukumavcim....pa delujem kao tra la la
pisem o lepim stvaima, o ruznim retko

nego eto nesto u poslednje vreme sve neka sranja oko mene, pa sve nesto manje imam tolerancije na gluposti
na ovo mislim

29542249_2089925151035424_6891976805199696370_n.jpg


- - - - - - - - - -

Nisi dama? Kako mislis da se udas?

Inace, pored mene bi fabrika slatkisa propala. Ali, zato sad jedem slane leblebije.

ma dok se pet puta ne udam nista uradila nisam :lol:

pored mene bi propali takodje, al iz drugih razloga, sve bih im pojela, nista za trziste ne bi ostalo :lol:
 
ma...
genralno ja na krstu dolazim da se zajebavam...ne da kukumavcim....pa delujem kao tra la la
pisem o lepim stvaima, o ruznim retko

nego eto nesto u poslednje vreme sve neka sranja oko mene, pa sve nesto manje imam tolerancije na gluposti
na ovo mislim

29542249_2089925151035424_6891976805199696370_n.jpg


- - - - - - - - - -



ma dok se pet puta ne udam nista uradila nisam :lol:

pored mene bi propali takodje, al iz drugih razloga, sve bih im pojela, nista za trziste ne bi ostalo :lol:

Svojevremeno mi stric radio u Centroproizvodu u Surcinu. Bio sam par puta kod njega i gledao kako se pravi Cipiripi, ako me secanje ne vara. Vise me zanimalo pravljenje senfa. Bukvalno voda i sirce i lepo uzimanje love na istom...
 
E, mnogo ste mi vi fine. Moja bivsa komsinica je radila u nekadasnjem Soko Starku kao tehnolog i uvek mi donosla brdo bananica i ostalih slatkisa. Vidi, da je nesto slano tipa smoki pa i da razgovaramo, ali to... Dzabe, samo slatkise donosila i Bog.
 
Sad se zove samo Stark, a mislim da komsinica vise i ne radi.

Elem, kaze jednom stric da odemo do C pogona na Padini. Tamo se nekad pravile oblande i pakovali pudinzi i ostali praskovi. Gledam pogon i kazem da ovde nema nista za jelo. Kaze jedan radnik, kako nema? Uzmes suvu oblandu i malo posolis. I stvarno, ima ukus grisina i nije lose.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top