B92: Putin: Nije trebalo razbijati SSSR

drdoktor

Elita
Banovan
Poruka
23.062
B92: Putin: Nije trebalo razbijati SSSR http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2016&mm=09&dd=23&nav_category=78&nav_id=1180068

Putin: Nije trebalo razbijati SSSR
Petak 23.9.2016 | 13:45 | Izvor: Sputnjik
Moskva -- Predsednik Rusija Vladimir Putin je izjavio da SSSR nije trebalo razbijati.
Foto: Gettyimages
Po njegovim rečima, trebalo je ići putem demokratskih promena. Međutim, Komunistička partija je promovisala destruktivne ideje za zemlju, izjavio je ruski predsednik na sastanku sa rukovodiocima političkih partija u Kremlju.
„Znate moj stav o Sovjetskom Savezu. Nije bilo potrebno to raditi. Mogao se demokratski transformisati. Međutim, želim da skrenem pažnju na to da se na čelu naše bivše domovine, SSSR, nalazila Komunistička partija. Ne neka druga koja je promovisala nacionalizam ili neke druge destruktivne ideje koje su pogubne za svaku državu“, naglasio je Putin.
Za predsednika Državne dume Vladimir Putin je predložio Vjačeslava Volodina, prvog zamenika šefa administracije predsednika Rusije.
„Smatram da on zna šta je skupštinski posao. Sam je bio poslanik dugo i, pošto je bio u administraciji predsednika, održavao je direktni kontakt sa poslaničkim korpusom, sa liderima partija, partijama, to je ulazilo u krug njegovih profesionalnih obaveza. Nadam se da će mu sve to pomoći da radi i unutar Donjeg doma Parlamenta, ako ga, naravno, poslanici izaberu“, rekao je šef ruske države na sastanku sa liderima parlamentarnih partija.
Volodin će na tom mestu zameniti Sergeja Nariškina, koga je Putin imenovao za direktora ruske spoljne obaveštajne službe SVR.

................

Trebalo je da urade kao sto je Kina!

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
 
Да л' ће и нас да приме у тај нови СССР који Путни враћа?

Или бар да нас приме као руску губернију.

Ми можемо да будемо руска база. Да доведу 50 000 руских војника, тенкове, авионе, противракетне системе, ватрогасце, ванредне ситуације....ово ...оно..

А Руски војици ће да троше своју велику лову у нашим радњама, продавницама, кафићима, сплавовима.
 
Nemoguce je da ta drzava postoji u demokratiji, narocito kada se uzme u obzir visedecenijski totalitarni rezim, koji je dodatno onemogucio to.

Putin ima mentalitet klasicnog pripadnika Sluzbe, i ovo je klasican primer lupetanja jednog takvog lika.

Njegova poenta ovde je toliko pogubljena u svemitu i prostoru.

- - - - - - - - - -

Да л' ће и нас да приме у тај нови СССР који Путни враћа?

Или бар да нас приме као руску губернију.

Ми можемо да будемо руска база. Да доведу 50 000 руских војника, тенкове, авионе, противракетне системе, ватрогасце, ванредне ситуације....ово ...оно..

А Руски војици ће да троше своју велику лову у нашим радњама, продавницама, кафићима, сплавовима.

Nemaju Rusi te pare, na nasu zalost. :sad2:
 
Путин мора да лиже гузу залуђеним Совјетима у сопственом бирачком телу, а таквих је међу старијим и глупљим становништвом на десетине милиона.

Мора да то оставља посебно огаван укус у устима.
 
Путин мора да лиже гузу залуђеним Совјетима у сопственом бирачком телу, а таквих је међу старијим и глупљим становништвом на десетине милиона.

Мора да то оставља посебно огаван укус у устима.

Uskor ce mi muslimanima morati, kako bi ostvario primat nad Amerima. A znamo sta se desava kao se oni napiju caja.
 
Putin je, tek, inspirator....]

Čak i tradicionalno antiruskoj Nemačkoj sve veći broj ljudi podžava Putinovu politiku.

604


- - - - - - - - - -

Uskor ce mi muslimanima morati, kako bi ostvario primat nad Amerima. A znamo sta se desava kao se oni napiju caja.

Potpuno sam uveren da znate i ti i tvoj ortak.
 
Poslednja izmena:

Back
Top