Šta trenutno razmišljaš 2

Ja sam s tim imao "sreće", nisam morao da ga gledam kako se pati. Bio je zdrav sve vreme, vitalan, razdragan... a onda je samo klonuo, bolovao 3 dana i umro. 14 godina. Prvi i jedini pas kojeg sam imao. Pokupio sam ga sa ulice kad sam imao 8. Ne znam dal ću imati drugog.
 
И ја сам мислила да после моје теријерке никада нећу чувати другог пса, јер ниједан није био довољно леп, довољно паметан, довољно брз...

Исто је угинула са 14 година.

А онда је госпођица почела да запомаже, оћу куче, оћу куче, и тако сад чувамо џек расела, предивног, разиграног, обожаваног...

Али, мој пас је био само један у безброј осталих :(
 
Debeli je bio mešanac. Bio je debeo samo kao štene, ali je za mene je bio Debeli uvek. Nije bio nešto lep, Bog zna da je bio sve samo ne pametan, težak tupać... ali moj tupać.

Ne kažem "ne", ne otpisujem totalno opciju da uzmem psa ponovo, ali zaista ne znam. Dok živim u stanu sigurno ne, neću da držim psa u stanu.
 
Danas sam gledao Farmu i Parove. U Farmi ima nešto malo debelo što liči na hrčka i zovu ga "Matora". To je u vezi sa nekom plavom napucanom silikonkom za koju sam zaboravio kako se zove. Danas su ceo dan nešto vikali kao budale. A u onim oarovima nema ništa, neki čudni ljudi sede za nekim stolom i pričaju nekim čudnim jezikom. Razumeo sam samo "moji fanovi" i "moji glasači". Moji roditelji to gledaju svaki dan. Otrova ću da popijem!
 
Tesko :(
I moj pas je u situaciji da su joj se otvorila dva dekubita, a dobila je i dijabetes..jede kao mecava, ne krece se vec godinu dana, piski non stop..na pelenama je i ko sam ja da kazem - dosta si zivela

pao je dogovor sa vetom da je ipak operišemo sledećeg vikenda...pregledao je i kaže da je dobro što tumor nigde nije zahvatio limfne žlezde i ako negde nisu krenule metastaze da postoji šansa. biće to vrlo stresno jer ona veterinara nanjuši kad uđe u ulicu i jedva je izvučem iz kućice. živ nisam kako će to sve da izgleda.
 
pao je dogovor sa vetom da je ipak operišemo sledećeg vikenda...pregledao je i kaže da je dobro što tumor nigde nije zahvatio limfne žlezde i ako negde nisu krenule metastaze da postoji šansa. biće to vrlo stresno jer ona veterinara nanjuši kad uđe u ulicu i jedva je izvučem iz kućice. živ nisam kako će to sve da izgleda.

Nadam se da će sve biti u redu. :heart:
 
pao je dogovor sa vetom da je ipak operišemo sledećeg vikenda...pregledao je i kaže da je dobro što tumor nigde nije zahvatio limfne žlezde i ako negde nisu krenule metastaze da postoji šansa. biće to vrlo stresno jer ona veterinara nanjuši kad uđe u ulicu i jedva je izvučem iz kućice. živ nisam kako će to sve da izgleda.

drzim palceve da bude sve dobro
moji se redovno upiske cim vide veterinara :lol:
stigli rezultati krvi matore..nema secer, ima malo povisen holesterol, neznatno povisenu ureu i to je sve..
ostalo bolje nego sto svi mi imamo
bakuta je super!
vetrerinar joj je dao neku injekciju antibiotika koji ima trodnevno dejstvo
posle 12h njoj se formirala krastica na jednoj rani
ne mogu da verujem :eek: kao carobnim stapicem, magija..
probace da joj nabavi neke kapi kojima se kontrolise sfinkter, pa da na taj nacin uvedem kontrolu nad tim sto piski i mora da koristi pelene
neka bakica prozivi svoje poslednje godine kvalitetno i lepo :)
 
Danas sam gledao Farmu i Parove. U Farmi ima nešto malo debelo što liči na hrčka i zovu ga "Matora". To je u vezi sa nekom plavom napucanom silikonkom za koju sam zaboravio kako se zove. Danas su ceo dan nešto vikali kao budale. A u onim oarovima nema ništa, neki čudni ljudi sede za nekim stolom i pričaju nekim čudnim jezikom. Razumeo sam samo "moji fanovi" i "moji glasači". Moji roditelji to gledaju svaki dan. Otrova ću da popijem!

odseli se : )))
mozda zato i gledaju
 
Moja svekrva gleda parove danonoćno. Čak je izmislila neki razlog, i premestila se da spava u sobu u kojoj je tv. Tako da ga ni noću ne gasi. :aha:

...vecina (da ne kazem svi) stari ljudi to gledaju...prosto im se kao nesto desava, o necem raspravljaju sami sa sobom, u vecini slucajeva....ili na stepenistu sa komisjama kao sto
je slucaj u mojoj zgradi...da nije parova cini mi se da ne bi niko sa nikim pricao...a posto iz skoro svakog stana do neko doba noci mozes cuti parove (sto gasnije to bolje)..onda
kad se sretnu o tome kometarisu...zabava za sirotinju i usamljene....
 

Back
Top