Šta trenutno razmišljaš 2

Ne trenutno.Stalno cim malo predahnem,od tekuceg rada,razmisljam...sto nemam srece,da zivim u nekoj sredjenoj evropskoj zemlji. U nekoj zemlji,kao recimo Belgija,Holandija,Madjarska...
U takvim zemljama,u kojima je ono,sto mi nameravamo da sredimo, za dvadeset - trideset godina,kod njih, svedjeno PRE trideset cetrdeset godina.Sto smo toliko zakasnili za celom evropom.

Da li smo sami krivi,sto smo opsesivno zahvaceni zeljom,da stalno sa nekim ratujemo.? Nikada se nismo upustili u sredjivanje "obicnih" stvari,koje zivot znace.Stalno se bavimo nekom "VELIKOM"
politikom,a ne resavamo obicne ,goruce probleme.Mislim da na nas,moze da se primeni ona narodna poslovica:"Tur im vaske glodju,a kapa im iste perja"
 
Ne trenutno.Stalno cim malo predahnem,od tekuceg rada,razmisljam...sto nemam srece,da zivim u nekoj sredjenoj evropskoj zemlji. U nekoj zemlji,kao recimo Belgija,Holandija,Madjarska...
U takvim zemljama,u kojima je ono,sto mi nameravamo da sredimo, za dvadeset - trideset godina,kod njih, svedjeno PRE trideset cetrdeset godina.Sto smo toliko zakasnili za celom evropom.

Da li smo sami krivi,sto smo opsesivno zahvaceni zeljom,da stalno sa nekim ratujemo.? Nikada se nismo upustili u sredjivanje "obicnih" stvari,koje zivot znace.Stalno se bavimo nekom "VELIKOM"
politikom,a ne resavamo obicne ,goruce probleme.Mislim da na nas,moze da se primeni ona narodna poslovica:"Tur im vaske glodju,a kapa im iste perja"
Опште је познато колико је споменута Мађарска била сређена пре тридесет година.:rotf:
Него крепала ти Клинтонка, сад нећеш моћи да јој будеш роб и оствариш мазохистичку идилу о којој си тако тупио... можда да и ти предаш меч?!?:super:
 
O dva rođendanska poklona, mislim da sam rešila oba. I o organizaciji rođendana, kako da to izvedem.
I o zahlađenju koje nam stiže i grozzzoznoj jeseni, a potom i zimi...:zzima:
O putovanju u Zanzibar u januaru, plivanju sa delfinima i hranjenju kornjača i o tome kako nikada u životu neću dobiti godišnji odmor od dve nedelje u zimu...:rida:
 
To se drugacije kaze:lol:Sve ......:zloca:

Na to sam i pomislila kad sam pisala :)

Nisam razmišljao, al sad me podseti... exzurzija do yaya 4 dana Palić za 150 € hahah...e, može slobodno da ne ide, ako izrazi želju...

Moram da prokomentarišem ovo boldovano.
Znaš li koliko iritiraš nekog ko radi za bednu platu?
Čije dete nikada ne može na rekreativnu-ekskurziju??
Ja gledam dečicu iz odeljenja mog sina, žao mi , platila bih im da ta dobra i zlatna decu odu, ali ne ide to tako ...
Zato ne iritiraj ljude, ovo je nalik provokaciji.!!!
 

Back
Top