slucajnost?! malo sutra!!!

absonic

Domaćin
Poruka
3.197
evo, npr - poginula ona dva vojnika na strazi, ubrzo potom usledila su jos "samoubistva" i tako slicno... to je to sto se tice vojske

zlostavljanje dece - nakon smrti one devojcice pojavile su opet vesti o smrti josh dece...

generalno, nakon svakog slucaja, ispliva josh 10 istih, i onda totalno zatishje u medijima na tu temu...
 
Dobro dosao u stvarnost... Probuditi se nije kasno, ali treba se probuditi..

Istinu za volju mediji su cudo, ali ginulo je vojnika i ranije samo to u Titovo vrijeme nije tako smjelo da se objavljuje i naravno nekadasnja JNA je uvijek nasla debele razloge za smrt neciju, ukoliko se desila za vrijeme sluzenja vojnog roga.. Sada je vojska smijesna, sluzi se ne znam ni ja 6 mjeseci, pa tamo covjek tek da se okrenuo, ono gotovo.. I nije ni cudo sto se sve tako desava....

Nema discipkine, nema ni vojske..

Poz.
 
Absonic bolje je ovako. Neki u stolicama ce malo da razmisle sta i kako. Inace bolje da se mediji bave ovime. Ne zelim da mi vesti budu najzanimljiviji deo dana. Ili bi ti mozda radije da slusas o nekom ratu kod nas ili u Iraku. Tada je sve ostalo na margini. Radi ko sta hoce dok vesti narodu mazu oci. Bolje ovako. Da se zna.
 

Back
Top