Курти сутра забрањује употребу динара, председник Вучић сазвао хитан састанак

Kuriti nema ni grehe, ni prokletstvo, i zato po Kabali, može da radi šta hoće, i ova KINTA mu ne može ništa!
sve i kad bi htela...a naravno neće ali i kada bi hteli ne bi mu mogli ništa, jer su oni kabalisti
I NE SMEJU da udare na one koji nemaju grehe i prokletstva jer će im se odmah obiti o glavu.

Eto Srbi da vide kako je kada jedan narod vodi PRAVEDNIK kako izgleda
što dragi moji srbići NIKADA neće videti jer da bi videli PRAVEDNIKA na svom čelu
prvo SAMI moraju biti pravedni a to je nemoguće!
narod duboko ogrezao u IZDAJU ima počasno mesto u paklu!
možete prizivati Boga i Sv.Savu do sudnjega dana, vaše se molitve NE ČUJU
JER STE IZDAJNICI! razbirate?!
izdali ste SVE što se mogli izdati do sada!
Kad sam rekao da se BEOGRAD brani u KNINU
smejali ste mi se, e sad više nije smešno!

Eto srbići birajte one koji vam nude NOVAC i LEP ŽIVOT
i daleko ćete dogurati!
a već ste podaleko dogurali, još malo i povratka nema
zapravo ja mislim da ni sada povratka nema...
da smo uveliko prešli crtu...
kosovo je , od amerike, okupirana teritorija i sta se tamo dogadja logicno je. Znamo da sve, sto se tamo dogodi, bice protiv Srbije (ne protiv srba......kos to nam to mediji uvek plasiraju, jer amerikancima nisu problem srbi sa kosova vec Srbija) Mi treba da strateski posmatramo kosovski problem a ne da se hvatamo za kojekkave murale, postanske markice itd..............Amerika, naravno, to namerno radi kako bi isprovocirala srpske politicare da se bakcu sa tim sitnicama a ne sa najvaznijim a to je AMERICKA OKUPACIJA KOSOVA.
 
..pa ako i kriminalizovana i sve institucije urusene?
1706697010048.png


:per:
 
Moramo sada biti jedinstveni da sacuvamo mir i stabilnost. Predsednik Aleksandar Vučić danonoćno radi za bolju budućnost Srbije i svih njenih gradjana.
25 sati dnevno...ustaje sat vremena pre
 
po meni, prvo bi albanci, otvorili neki kulturni centar u Beogradu, a posle nesto kao kancelarija za administrativne poslove...naravno, sledeca je ambasada i to sve na zvanicnom nivou...
Ви као да се радујете том сценарију? :think:
 
kosovo je , od amerike, okupirana teritorija i sta se tamo dogadja logicno je. Znamo da sve, sto se tamo dogodi, bice protiv Srbije (ne protiv srba......kos to nam to mediji uvek plasiraju, jer amerikancima nisu problem srbi sa kosova vec Srbija) Mi treba da strateski posmatramo kosovski problem a ne da se hvatamo za kojekkave murale, postanske markice itd..............Amerika, naravno, to namerno radi kako bi isprovocirala srpske politicare da se bakcu sa tim sitnicama a ne sa najvaznijim a to je AMERICKA OKUPACIJA KOSOVA.

kosovo je OD SRBA izdana teritorija...i šta se dogadja sa IZDAJNICIMA, logično je!
 
donekle si u pravu.

ne bi bilo pokoreno da nije bilo IZDAJE
pogledaj DANAS šta se dešava
gde god nema izdajnika, i gde je sloga
ameri kupe prnje,
a onda nam izdajnici prospu opravdanje
za svoju izdaju, kao eto ameri su moćni!
morali smo da izdamo da spasemo svetinje!
ej!
 
ne bi bilo pokoreno da nije bilo IZDAJE
pogledaj DANAS šta se dešava
gde god nema izdajnika, i gde je sloga
ameri kupe prnje,
a onda nam izdajnici prospu opravdanje
za svoju izdaju, kao eto ameri su moćni!
morali smo da izdamo da spasemo svetinje!
ej!
Sorablje se umirit ne mere! 💪💪💪
 
Predsednik je nebitna funkcija po Ustavu, pitanje je i to glavno ko njega placa da unistava Srbiju.
Председник је битна функција, и Институција Државе, ако ниси знао.

А друго, кад читам неке комемтаре, овде неки као да навијају за Куртија само да би срушили Вучића. Мени је то мало аутошовинистички.
 
kakve veze, imam sa briselskim sporazumom...sta znaci taj briselski sporazum, koji srpske vlasti sprovode
Бриселски споразум је само наставак Боркових споразума, све је то још тамо установљено.
 
Ти се подсмеваш али ја сам озбиљан. Морамо имати поверења у држави и њене институције.
Ti si izvini na izrazu budala kako stvari stoje. Koje institucije i koja drzava? Oni koju vodi covek bez dana radnog staza, a okruzuju ga megatrend glave, vlasnici pecenjare, falsifikatori doktorata?
 
Ја сам увек уз своју Државу, а ви како хоћете. Само да знате да бити против своје Државе је кривично дело. Па ви видите.
Ako je tako zasto AV onda ne odgovara za krivicna dela? Gde su te institucije kojima verujes i ta drzava?
 
Ti si izvini na izrazu budala kako stvari stoje. Koje institucije i koja drzava? Oni koju vodi covek bez dana radnog staza, a okruzuju ga megatrend glave, vlasnici pecenjare, falsifikatori doktorata?
И то ти је оправдање да се ломи држава, прозива некаква револуција, напада скупштина града, итд.
А ко је алтернатива? Овај:
Па ја му не би дао ни две ћурке да чува а камоли да води државу.
 
Ја сам увек уз своју Државу, а ви како хоћете. Само да знате да бити против своје Државе је кривично дело. Па ви видите.

Лепо, него где је та Држава?

Можемо ми да се правимо да она постоји и да је бранимо, јер не прихватамо да је разорена.

Може и тако, али то није стварност !
 
Samo ti nastavi da se pravis u glup i slep, a mogao bi da procitas malo zakone i da vidis koja je funkcija predsednika.

Не закон већ Устав, али у Уставу може свашта да пише, чак и да је ово Република, а није !

Јер, никада није ни била од 1944.г.

За Републику треба имати много знања.

Тако да патриота не може да буде глуп и необразован
 

Back
Top