slucajnost?! malo sutra!!!

absonic

Domaćin
Poruka
3.142
evo, npr - poginula ona dva vojnika na strazi, ubrzo potom usledila su jos "samoubistva" i tako slicno... to je to sto se tice vojske

zlostavljanje dece - nakon smrti one devojcice pojavile su opet vesti o smrti josh dece...

generalno, nakon svakog slucaja, ispliva josh 10 istih, i onda totalno zatishje u medijima na tu temu...

gost 13024

Domaćin
Poruka
3.926
Dobro dosao u stvarnost... Probuditi se nije kasno, ali treba se probuditi..

Istinu za volju mediji su cudo, ali ginulo je vojnika i ranije samo to u Titovo vrijeme nije tako smjelo da se objavljuje i naravno nekadasnja JNA je uvijek nasla debele razloge za smrt neciju, ukoliko se desila za vrijeme sluzenja vojnog roga.. Sada je vojska smijesna, sluzi se ne znam ni ja 6 mjeseci, pa tamo covjek tek da se okrenuo, ono gotovo.. I nije ni cudo sto se sve tako desava....

Nema discipkine, nema ni vojske..

Poz.

_guru_

Primećen član
Poruka
674
Absonic bolje je ovako. Neki u stolicama ce malo da razmisle sta i kako. Inace bolje da se mediji bave ovime. Ne zelim da mi vesti budu najzanimljiviji deo dana. Ili bi ti mozda radije da slusas o nekom ratu kod nas ili u Iraku. Tada je sve ostalo na margini. Radi ko sta hoce dok vesti narodu mazu oci. Bolje ovako. Da se zna.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.