Čemu prevara

LastGentleman

Primećen član
Poruka
905
Zar nije poštenije ako ti se dopadne neka druga osoba,prvo raskinuti sa trenutim partnerom,umesto prevare i nastavkom "normalne" veze sa treuntim partnerom i da li je
ona zakletva "U dorbru i u zlu" samo romantični ideal,kako vreme prolazi počinjem da smatram da neka apsolutna posvećenost ne postoji,mislim ljudi ti jedno pričaju a misle drugo i posle pričaju kako su laž i pravara loši a i sami su takvi,čemu svo to licemerje?
 
Zar nije poštenije ako ti se dopadne neka druga osoba,prvo raskinuti sa trenutim partnerom,umesto prevare i nastavkom "normalne" veze sa treuntim partnerom i da li je
ona zakletva "U dorbru i u zlu" samo romantični ideal,kako vreme prolazi počinjem da smatram da neka apsolutna posvećenost ne postoji,mislim ljudi ti jedno pričaju a misle drugo i posle pričaju kako su laž i pravara loši a i sami su takvi,čemu svo to licemerje?

A zašto raskinuti ako ti je lepo sa tom osobom. Nije sve u životu tako crno belo, pa čak ni spajanje polnih organa sa nekim drugim..
Ideal i to glup ideal za ispiranje mozga.
 
Zar nije poštenije ako ti se dopadne neka druga osoba,prvo raskinuti sa trenutim partnerom,umesto prevare i nastavkom "normalne" veze sa treuntim partnerom i da li je
ona zakletva "U dorbru i u zlu" samo romantični ideal,kako vreme prolazi počinjem da smatram da neka apsolutna posvećenost ne postoji,mislim ljudi ti jedno pričaju a misle drugo i posle pričaju kako su laž i pravara loši a i sami su takvi,čemu svo to licemerje?

pa jeste
prvo sa tom prvom osobom delis dobro, onda zlo
za to vreme drugoj osobi uterujes dobro
to je sve zbog ravnoteze u kosmosu
kakvo licemerstvo, kakve ickematerine
 
pa jeste
prvo sa tom prvom osobom delis dobro, onda zlo
za to vreme drugoj osobi uterujes dobro
to je sve zbog ravnoteze u kosmosu
kakvo licemerstvo, kakve ickematerine

Ljudi nemaju razumevanja za tuđe slabosti. Tu leži čitav problem oko prevare. To i u dobru i u zlu je upravo razumevanje za tuđe posrnuće i ono što njemu treba. Ljudi daju ono što misle da treba da daju, a ne ono što se traži... I onda normalno da rastu rogovi..
 
Prvo treba ustanoviti,sta je to PREVARA. Po mom skromnom misljenju,prevara je cin,kada se nekome namerno nanese neko zlo.To sto ogromna vecina muskaraca,voli da menja zene-partnerke,radi seksualnog zadovoljenja,to nije nikakva prevara.Neko voli da slobodno vreme,provede u teretani.!!! Neko pak,
voli,da svaki slobodan trenutak,provede u sladostrascu,sa novom zenskom osobom.U cemu je tu prevara.Niko nikoga ne sili,ni na kakav cin.

Pa zar nije bolje,da se osobe raznlicitog pola,oadaju ljubavnoj ekstazi,nego da ratuju,da se bore za tudje teritorije...???? Zar ona predivna pesma,nema onaj divni stih: "Bolje je voditi ljubav,nego rat"
 
problem oko prevare
leži u našoj samoživosti
i što su nam drugi samo objekti za dostizanje naših ciljeva
a nezgodno je kada i mi postanemo nečiji objekat

Nije nezgodno ništa, ako si svestan samoga sebe. Ljudi zameraju previše, ljudi nisu svesni svojih niskosti i slabosti.. ljudi izbegavaju ogledala.. i onda kad ih strefi, prirodan tok stvari je povređenost. Da malo više znamo sebe, znali bi i druge. Ali niko se tim ne bavi. Doduše, to i jeste umetnost.
 
Zar nije poštenije ako ti se dopadne neka druga osoba,prvo raskinuti sa trenutim partnerom,umesto prevare i nastavkom "normalne" veze sa treuntim partnerom i da li je
ona zakletva "U dorbru i u zlu" samo romantični ideal,kako vreme prolazi počinjem da smatram da neka apsolutna posvećenost ne postoji,mislim ljudi ti jedno pričaju a misle drugo i posle pričaju kako su laž i pravara loši a i sami su takvi,čemu svo to licemerje?
p sta fali ogrebes se sa strane za snoskicu pa ako valja nastavis,ako ne ostanes sa siguricom
 
Zar nije poštenije ako ti se dopadne neka druga osoba,prvo raskinuti sa trenutim partnerom,umesto prevare i nastavkom "normalne" veze sa treuntim partnerom i da li je
ona zakletva "U dorbru i u zlu" samo romantični ideal,kako vreme prolazi počinjem da smatram da neka apsolutna posvećenost ne postoji,mislim ljudi ti jedno pričaju a misle drugo i posle pričaju kako su laž i pravara loši a i sami su takvi,čemu svo to licemerje?

Ajde sve to al kad zatrudne pa neznaju koji od te dvojice postaje tata

E onda su muke :lol:
 
Zar nije poštenije ako ti se dopadne neka druga osoba,prvo raskinuti sa trenutim partnerom,umesto prevare i nastavkom "normalne" veze sa treuntim partnerom i da li je
ona zakletva "U dorbru i u zlu" samo romantični ideal,kako vreme prolazi počinjem da smatram da neka apsolutna posvećenost ne postoji,mislim ljudi ti jedno pričaju a misle drugo i posle pričaju kako su laž i pravara loši a i sami su takvi,čemu svo to licemerje?

Kako da nastaviš normalnu vezu, ako je i ta osoba u braku ?
Rešenje je obostrani razvod.
Ali, mnogi švaleri za takve odluke nisu spremni !
 
Zar nije poštenije ako ti se dopadne neka druga osoba,prvo raskinuti sa trenutim partnerom,umesto prevare i nastavkom "normalne" veze sa treuntim partnerom i da li je
ona zakletva "U dorbru i u zlu" samo romantični ideal,kako vreme prolazi počinjem da smatram da neka apsolutna posvećenost ne postoji,mislim ljudi ti jedno pričaju a misle drugo i posle pričaju kako su laž i pravara loši a i sami su takvi,čemu svo to licemerje?

ako hoces otvorenu vezu kazi hocu i nadji ribu koja ce isto tako da sekrese sa strane(posto kontam da ako jemuskarcima ok da opsluze komsinicu ne smeta im da zena opsluzi komsu:manikir::cool:)

ako hoces normanlu vezu reci ocu i nadji neku ko svoju rec i tvoje emocije stavlja ispred svojih privremenih nagona..

prevara znaci varati tj to je u pravu dovoditi nekog u zabludu..ponaski lagati.te ne znam sta ljudima ovde nije jasno i kako izvrcu sve za sopstveno zadovoljenje..majke mi ja sa za to da se nadju ljudi slicni koji se slazu i koji su isrkreni jedno sa drugim u vidu tipa veze koje ce da imaju...
tipa da se sad osoba nalazi u glavi muza ili zene koji vara pa zna da je to cist seks onda bi je mozda i bolelo cose...al niko ne zna sta je u glavi onog drugog(osecas ljubav prema sebi al prema drugima ne znas sta on/ona oseca) i iz zbog toga ne treba dovoditi u rizik emocije dr..

drugo veze cesto zapadaju u krizu i ako neko cesto ima seme taj ce pre da se prepusti onom sto mu odgovara nego da sebori za tu vezu..
onda nije samo stvar u prevari stvar je u poverenju jednom kad se izgubi gubi se za ceo zivot i za sve ostalo...
i meni najbitnije kad dodjes opasno blizu varanja treba da se stopiras jer u glavi treba da je preca emocija(tj mogucnost patnje) onog koga volis pa makar i da su sanse da se za tvoju prevaru sazna 0.01 % jer ako nekog volis najbitnije ti je njihovo blagostanje tj preci ti je taj/ta od
tebe samog...msm ono ako vec dodjoh do toga da me boli cose onda koji sam krasni u vezi..
al ko sto rekoh ja sam za to da ko voli svingeraj ovo ono nadje nekog sa slicim afinitetima i obrnuto al da su iskreni jer je poverenje osnova svake veze...
 
Ajde sve to al kad zatrudne pa neznaju koji od te dvojice postaje tata

E onda su muke :lol:

па добро двојица није опасно, ал ако мора да се каже "седи на мравињак па кажи који те мрав ујео"....онда постаје компликовано :confused:

- - - - - - - - - -

- - - - - - - - - -

ako hoces otvorenu vezu kazi hocu i nadji ribu koja ce isto tako da sekrese sa strane(posto kontam da ako jemuskarcima ok da opsluze komsinicu ne smeta im da zena opsluzi komsu:manikir::cool:)

ako hoces normanlu vezu reci ocu i nadji neku ko svoju rec i tvoje emocije stavlja ispred svojih privremenih nagona..

prevara znaci varati tj to je u pravu dovoditi nekog u zabludu..ponaski lagati.te ne znam sta ljudima ovde nije jasno i kako izvrcu sve za sopstveno zadovoljenje..majke mi ja sa za to da se nadju ljudi slicni koji se slazu i koji su isrkreni jedno sa drugim u vidu tipa veze koje ce da imaju...
tipa da se sad osoba nalazi u glavi muza ili zene koji vara pa zna da je to cist seks onda bi je mozda i bolelo cose...al niko ne zna sta je u glavi onog drugog(osecas ljubav prema sebi al prema drugima ne znas sta on/ona oseca) i iz zbog toga ne treba dovoditi u rizik emocije dr..

drugo veze cesto zapadaju u krizu i ako neko cesto ima seme taj ce pre da se prepusti onom sto mu odgovara nego da sebori za tu vezu..
onda nije samo stvar u prevari stvar je u poverenju jednom kad se izgubi gubi se za ceo zivot i za sve ostalo...
i meni najbitnije kad dodjes opasno blizu varanja treba da se stopiras jer u glavi treba da je preca emocija(tj mogucnost patnje) onog koga volis pa makar i da su sanse da se za tvoju prevaru sazna 0.01 % jer ako nekog volis najbitnije ti je njihovo blagostanje tj preci ti je taj/ta od
tebe samog...msm ono ako vec dodjoh do toga da me boli cose onda koji sam krasni u vezi..
al ko sto rekoh ja sam za to da ko voli svingeraj ovo ono nadje nekog sa slicim afinitetima i obrnuto al da su iskreni jer je poverenje osnova svake veze...

мацо све лепо звучи, да непонављам слику "мацо мацо"....само толико ;)
 
Pa bolje je tako, crno na belo "krv mi tece povecanom brzinom kroz genitalije u prisustvu te osobe, zelim da se parim sa tom osobom" i molim lepo. Ali ne funkcionise to tako jednostavno i logicki u zivotu. Svi bi mi jare i pare, a nekima se i "desi". Mada ne znam, ja bas nikada nisam pao u situaciju da mi se "desi" i da dodjem u iskusenje. Mozda ako je veza losa, jedva se drzi, pa se ljudima "desi" u trenutku ocaja, slabosti. Mislim i tada je bolje, "e ne ide, molim lepo, kraj", ali opet, nije sve tako logicno i jasno u zivotu".
 
Ljudi nemaju razumevanja za tuđe slabosti. Tu leži čitav problem oko prevare. To i u dobru i u zlu je upravo razumevanje za tuđe posrnuće i ono što njemu treba. Ljudi daju ono što misle da treba da daju, a ne ono što se traži... I onda normalno da rastu rogovi..
Pametnice :kiss:

- - - - - - - - - -


Mislim nije smešno jer se radi o zlostavljanju dece ali :lol:
možda sam i ja nekad zzz zzz,
zemljo otvori se :lol:
 
Zar nije poštenije ako ti se dopadne neka druga osoba,prvo raskinuti sa trenutim partnerom,umesto prevare i nastavkom "normalne" veze sa treuntim partnerom i da li je
ona zakletva "U dorbru i u zlu" samo romantični ideal,kako vreme prolazi počinjem da smatram da neka apsolutna posvećenost ne postoji,mislim ljudi ti jedno pričaju a misle drugo i posle pričaju kako su laž i pravara loši a i sami su takvi,čemu svo to licemerje?

Ne znam poštenije mi raskinuti nego se praviti da je sve normalno. Svaka prevara se pre ili kasnije sazna. Apsolutna posvećenost postoji zavisi od osobe do osobe,neki smatraju da prevara nije ništa do telesno oslobađanje a svog partnera i dalje vole i neće da ga izgube.
E sad pitanje je čemu rizikovati? Zašto se upustiti u nešto,navodno,beznačajno pa posle izgubiti tu osobu koja vam toliko znači.
 

Back
Top