Борба против исис-а 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

milica cobanica

Veoma poznat
Poruka
12.483
ајмо нова тема и дивне вести.

Rusi uništili naftna postrojenja, džihadisti beže glavom bez obzira
Ruske vazdušne snage izvele su za poslednja dva dana 141 udar na 472 mete terorista u Siriji u okviru kojih su uništile najveće skladište nafte i naftnu rafineriju u Raki, saopštio je portparol ruskog ministarstva odbrane general-major Igor Konašenkov.
On je naglasio da su džihadisti pretrpeli velike gubitke i da mnogi dezertiraju.
Konašenkov je objasnio da su uništeni i rezervoari nafte u pustinji u Al Mahimira, kao i postrojenja u provincijama Alep, Damask, Idlib, Latakija, Hama, Homs, Raka i Deir ez-Zor" te da su "teroristi pretrpeli najteže gubitke u Raki i Alepu.
Uništenje ovih postrojenja je od velikog značaja jer su oba bila glavni izvor finansiranja terorista, prenosi Tas.

Za pet dana, uništeno je hiljadu tankera ID koji su prevozili sirovu naftu, dodao je on.

- Većina grupa je napustila svoje pozicije u tim oblastima, uprkos pretnjama svojih komandanata i oni odbacuju odeću Islamske države, simbole i ambleme nastojeći da se pomešaju sa lokalnim stanovništvom - rekao je Konašenkov.

линк ка старој теми
 
Mene ova propaganda podseca na NATO bombardovanje Srbije i izvestaje koje je svaki da ceo svet
slusao iz usta portparola Jamie Shea koji je nekoliko godina kasnije priznao da je jeo hovna pa nije znao
za dosta. Ako Rusi ovako svaki dan unistavaju, koliko ce jos dana biti potrebno da ih sve uniste?
Tako je bilo u Avganistanu ( prvo sa Sovjetima, kasnije vec znamo s kim i i s cim), tako u Iraku.
I gde smo danas?
 
78993_vest_ruskinapadiusirijibanervijest1.jpg


 
Mene ova propaganda podseca na NATO bombardovanje Srbije i izvestaje koje je svaki da ceo svet
slusao iz usta portparola Jamie Shea koji je nekoliko godina kasnije priznao da je jeo hovna pa nije znao
za dosta. Ako Rusi ovako svaki dan unistavaju, koliko ce jos dana biti potrebno da ih sve uniste?
Tako je bilo u Avganistanu ( prvo sa Sovjetima, kasnije vec znamo s kim i i s cim), tako u Iraku.
I gde smo danas?

Ne znam zasto onda Ruje svaki dan traze da svi zapadnjaci ucestvuju u bombardovanju jer priznaju da "sami nece moci da izadju na kraj sa ISIL-ovcima"
 
Al Assad nakon ovog rata ne mozze opstati na vlast. On je izgubio legitimitet time sto je uprljao ruke civilnim zrtvama. Muslimani zele izbore gdje e da se legalno smijeni vlast Al Assada. Siriju mora voditi covjek koji ce biti pravi musliman i koji ce moci da Siriju izgradi kao jaku drzavu koja ce imati partnere na Istoku. Muslimani moraju da izdrze dok se ne unisti ISIS a kad se unisti ISIS tada ce uslovi za smjenu Al Assada rijesiti. Rusija je dobra zemlja i ona ce pomoci izgradnji Sirije i ulagat ce u projekat obnove Sirije.
 
Al Assad nakon ovog rata ne mozze opstati na vlast. On je izgubio legitimitet time sto je uprljao ruke civilnim zrtvama. Muslimani zele izbore gdje e da se legalno smijeni vlast Al Assada. Siriju mora voditi covjek koji ce biti pravi musliman i koji ce moci da Siriju izgradi kao jaku drzavu koja ce imati partnere na Istoku. Muslimani moraju da izdrze dok se ne unisti ISIS a kad se unisti ISIS tada ce uslovi za smjenu Al Assada rijesiti. Rusija je dobra zemlja i ona ce pomoci izgradnji Sirije i ulagat ce u projekat obnove Sirije.
A koja je sad pa neka velika razlika izmedju muslimana i ovog ISISA?
Pa ko je uopste u Siriji poceo da jede govna?
 
Mene ova propaganda podseca na NATO bombardovanje Srbije i izvestaje koje je svaki da ceo svet
slusao iz usta portparola Jamie Shea koji je nekoliko godina kasnije priznao da je jeo hovna pa nije znao
za dosta. Ako Rusi ovako svaki dan unistavaju, koliko ce jos dana biti potrebno da ih sve uniste?
Tako je bilo u Avganistanu ( prvo sa Sovjetima, kasnije vec znamo s kim i i s cim), tako u Iraku.
I gde smo danas?
Руси не једу оно што се не једе. За разлику од амера они знају да се гов.на не једу.

- - - - - - - - - -

Ne znam zasto onda Ruje svaki dan traze da svi zapadnjaci ucestvuju u bombardovanju jer priznaju da "sami nece moci da izadju na kraj sa ISIL-ovcima"
Изврћеш. Други траже да се укључе у сатирање ИД не би ли тако ушли копнено да заштите своја чеда. А и није згорега бити на победничкој страни, можда нешто и ућаре. Лопов је увек лопов.
 
A koja je sad pa neka velika razlika izmedju muslimana i ovog ISISA?
Pa ko je uopste u Siriji poceo da jede govna?

Velika je razlika izmedju ISILa i ostalih muslimana. Muslimani su zrtve ISISa i oni zele da prestane ovaj suludi rat. ISIS kolje i ubija i to ne moze proci u Siriji. Sirija je zzemlja gdje muslimani cine vecinu i gdje mogu da se slobodno klanjaju. Sirija je ljepotica od zemlje i ona ima dosta starina i arheoloskih nalazista tako da se to mora sacuvati.
 
Ne znam zasto onda Ruje svaki dan traze da svi zapadnjaci ucestvuju u bombardovanju jer priznaju da "sami nece moci da izadju na kraj sa ISIL-ovcima"

Naravno da traže, ako su im to neprijatelji, zašto ih ne bombarduju? Više je to sprdačina sa 'bogatim' zapadom nego molba za time, lagano ali sigurno dolar i euro gube vrdnost, nemaju pokrića.... Tako svi možemo da budemo bogati i moćni, realnost je drugačija.
 
А што би их они сами уништавали? Ти ћеш да седиш уз кокице и пиво и радујеш се, то би био твој допринос? Ако ти сметају, бори се против њих.

ne volim kokice, a pivo sam izbacio, moram da skinem 2,3 kg sala sa stomaka...
pa borim se, evo na forumu edukujem forumaše da su USA i njihove Jevrejske vođe svjetski teroristi br.1...dosta od mene...:manikir:
 
ne volim kokice, a pivo sam izbacio, moram da skinem 2,3 kg sala sa stomaka...
pa borim se, evo na forumu edukujem forumaše da su USA i njihove Jevrejske vođe svjetski teroristi br.1...dosta od mene...:manikir:
Немој да се претргнеш у тој борби. Зашто би Руси поново ослобађали свет од нацизма? Они су то већ једном урадили и... шта су добили? Сви они које су ослободили су им окренули леђа.
Сада је ред да се ти други сами ослободе и плате цену своје слободе.
 
Немој да се претргнеш у тој борби. Зашто би Руси поново ослобађали свет од нацизма? Они су то већ једном урадили и... шта су добили? Сви они које су ослободили су им окренули леђа.
Сада је ред да се ти други сами ослободе и плате цену своје слободе.

možda zato što su danas jači nego ikad? :think:
hajde sa mnom, uzećemo puške, pa idemo u Rusiju...
 
Sirija se mora osloboditi terorizma i to ce uciniti muslimani koji ne dozvoljavaju da se Sirija rusi i ruinira. Protiv ISISa se mora reagirati i moraju se udruziti snage kako bi ISIS nestao. Muslimani zele da ISIS propadne i da sse u Siriji odrze novi izbori. Tu cce muslimani odrzati slobodne izbore u kkome ce se izabrati novi covjek na celu Sirije.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top