Razvedenog tatu od 30 do 40 god.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Soundform:
...Mene zena da vara otkinuo bih joj glavu golim rukama ;)


E bas fino sto je i ovo neko spomenuo...
Pa ajde malo da mi objasnis...
Kao prvo,odakle mislis da imas pravo da joj otkines glavu, sto se jednostavno ne bi razveo...
Kao drugo,ako bi te prevarila bolje bi bilo da sednes i razmislis zasto...zene ne varaju bez razloga, hocu da kazem da muskarce nekako i opravdavam po tom pitanju, ali zena kad prevari...hmmm..hmmm
Trece, sta mislis opet s druge strane da covek vara svoju zenu samnom,a ja sedim sa njom, gledam je u oci i mislim se u sebi...kad bi samo znala sta tvoj DRAGI radi...
Pa,ja mislim da je najgora kazna u bilo kom slucaju reci OK i otici...
 
Soundform:
E sto bih voleo da ti se nekom slucajnoscu javi muz ili neki njegov ortak pa da vidim kako bi objasnila deci.Ako ne dobijas dovoljno,razvedi se i nadji sposobnog.Mene zena da vara otkinuo bih joj glavu golim rukama ;)


E sto volim ovako pametne. :lol:

Procitaj malo bolje moje postove, bajo. Vec napisah da nisam udata, al aj da ti ponovim obzirom da vidim da tebi sve treba bar 2x da se nacrta;)
 
Aman, imajte milosti, pa necete valjda da razglabate o prevarama bas na mojoj temi :lol:

Jeste, prevario me, al nije to razlog zasto nismo zajedno. Isterala sam ga iz kuce zato sto me je prodao, izdao. To je nesto sto mene licno vise boli od puke mehanike sa tamo nekom.
 
Daj bre sta ce ti neki tata od 30-40 mlada piletina je zakon !!! Dobro i ja serem imam 26... zajebao sam se.... nema veze trazi nesto mladje jedino ako si ti baba PA TI TREBA MATORAC .... ali dacu ti neke brojeve NEZENJA I RAZVEDENIH KOLIKO HOCES , ti posle biraj !!!! POZDRAV
 
whitenicky:
Daj bre sta ce ti neki tata od 30-40 mlada piletina je zakon !!! Dobro i ja serem imam 26... zajebao sam se.... nema veze trazi nesto mladje jedino ako si ti baba PA TI TREBA MATORAC .... ali dacu ti neke brojeve NEZENJA I RAZVEDENIH KOLIKO HOCES , ti posle biraj !!!! POZDRAV



Hvala na ponudi, ali ne hvala. :lol:

I pitacu te za misljenje o piletini kad budes bio malo stariji;)
 
littlefoot:
Hvala na ponudi, ali ne hvala. :lol:

I pitacu te za misljenje o piletini kad budes bio malo stariji;)


HVALA LEPO GOSPDJO ILI GOSPODJICE, ali mislim da je ovo drugo ali ne verujem da i ti imas nesto vise godina od mene cim si na ovom forumu !!!! A kad budem stariji ne verujem da ces me pitati za misljenje jer sigurno do tada necu vise da budem na ovom forumu... hvala jos jednom na ljubaznoscu ali ipak bolje razmisli sta je bolje MATORAC ili PILETINA naravno ne previse mlada !!!! KISS AND KEEP IN TOUCH !!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top