Oci u oci!

KraNp

Veoma poznat
Poruka
10.404
Desava mi se npr. da imam neki konflikt sa nekim, npr. skoro smo u organizaciji smenili predsednika iste koji je pokusao da ostvari neku protivpravnu materijalnu korist, i sad, posto sam ja kao jedini zaposleni pokrenuo inicijativu za opoziv kod izvrsnog odbora, on je krenuo da agituje protiv mene. Otisao je u policiju i javno tuzilastvo gde je prijavio da sam neko ko krade pare i falsifikuje potpis i dokumenta. Policija je dosla, izvrsila kontrolu poslovanja za zadnje 4 godine i utvrdila da je sve u redu. I sad, kad se slucajno na ulici sretnem sa tim bivsim predsednikom, osetim strahovitu neprijatnost dok on hoda u mom pravcu i ja ka njemu i dok se mimoilazimo. Pritom me on gleda onako, besno i zlobno, a ja se osecam jako lose i gledam u zemlju. Kako da ostanem hladan na taj susret i pogled. Isto mi se desava kad udjem u neku zescu raspravu sa nekim, formalno se nismo posvadjali "do kraja" ali kad se sretnemo na ulici osecam odbojnost prema njemu, a opet, posto nismo isli "do kraja" jako mi tesko pada da moram da stanem sa njim i da se pozdravim. Kako bi ste vi reagovali u tom slucaju?
 
popij neki lek za smirenje.


popricaj pre toga za psihologom.


nisi ukrao,sta te briga,ali ako si ukrao :think: grize te savest,priznaj im ako si nesto ukrao,ne priznaj nista

- - - - - - - - - -

opali mu dva šamara i nece ti biti vise neprijatno,njemu ce to tesko pasti i bice mu neprijatno kad god vidi tebe.video covek da se plasis jbg

- - - - - - - - - -

prodji pored njega kao pored tuskog groba,bas te briga za njega,on je za tebe miš a ti si mačka.
 
Desava mi se npr. da imam neki konflikt sa nekim, npr. skoro smo u organizaciji smenili predsednika iste koji je pokusao da ostvari neku protivpravnu materijalnu korist, i sad, posto sam ja kao jedini zaposleni pokrenuo inicijativu za opoziv kod izvrsnog odbora, on je krenuo da agituje protiv mene. Otisao je u policiju i javno tuzilastvo gde je prijavio da sam neko ko krade pare i falsifikuje potpis i dokumenta. Policija je dosla, izvrsila kontrolu poslovanja za zadnje 4 godine i utvrdila da je sve u redu. I sad, kad se slucajno na ulici sretnem sa tim bivsim predsednikom, osetim strahovitu neprijatnost dok on hoda u mom pravcu i ja ka njemu i dok se mimoilazimo. Pritom me on gleda onako, besno i zlobno, a ja se osecam jako lose i gledam u zemlju. Kako da ostanem hladan na taj susret i pogled. Isto mi se desava kad udjem u neku zescu raspravu sa nekim, formalno se nismo posvadjali "do kraja" ali kad se sretnemo na ulici osecam odbojnost prema njemu, a opet, posto nismo isli "do kraja" jako mi tesko pada da moram da stanem sa njim i da se pozdravim. Kako bi ste vi reagovali u tom slucaju?

Obaras pogled, a pravda je na tvojoj strani???:dontunderstand:

Covek te je oklevetao i lazno optuzio, a ti si u defanzivi?:confused:

Kako bih reagovao? Pa nije iskljuceno da bih presao ulicu kada bih ga video na nekoj vecoj daljini, ali ne vidim zasto bih obarao pogled i sigurno bih bio u stanju da ga gledam u oci i da mu se ne javim niti da mu bilo sta kazem koliko god me zlobno i pakosno gledao...

Kako niste isli do kraja kada je de fakto pokusao da te strpa u zatvor bez adekvatnog razloga???:confused:

Sto bi stajao i sto bi se pozdravljao sa njim?

Ja se ljudima ne bih javljao i zbog prilicno manjih stvari od ove.
 
Pa znam,zato mu i govorim..........Imam jednu komsinicu slicnu njemu............Ma ne smije niko krivo da je pogleda.............Mora poraditi na samopouzdanju,mnogo je osjetljiv..........:hej:
 
Nema tu nikakvog samaranja i vikanja.......jos treba zatvor da zaglavim i izgubim posao. Nego mi jednostavno nesto tesko da sa govvnima raskrstim za svagda. Ne znam kako bez nerviranja da im kazem da necu vise nikakav formalni kontakt sa njima.
 
Ne obaraj pogled pred njim,jer tako pokayujes slabost i krivicu,za koju je dokazano da je nemas.Gledaj ga praqvo u oci i osmehij se.nemoj dozvoliti da te na taj nacin podcenjuje,jer krivica je njegova,a ti si ispravan covek.Kad god se sretnete pogledaj ga dobro u oci i nasmesi se neka on to dobro vidi.promenice se bar tvoje osecanje ponizenosti.ne dozvoli mu da te kinji i na taj nacin.
 
ti si neki preosetljivi klinac,kome je samopouzdanje 0.poradi na sebi malo.iskulirao bih ga,pogledao bih ga pravo u ochi,dok on ne skrene pogled na drugu stranu.

Imam 41 godinu. Druga stvar.....ne volim tu vrstu neverbalne konverzacije. Ona cak i u svetu zivotinja predstavlja poziv na sukob. Znas kad ti je tesko da pogledas u nekog ko ti je naneo neki dusevni bol. Bude ti mucno. Zamisli (nedaj Boze) da moras da mu se jos i obracas, makar i sluzbeno, kao sto sam ja to morao. U mom stomaku se sve prevrce. Pokusavam da potisnem svoje emocije i ostanem strogo formalan.
 
Nije bubica, al' je seronja, plašljivi.
Ponaša se kao okuženi krivac za sve...

Alo bre......sta je s vama......ne osecam uopste krivicu. Osecam tesku neprijatnost, a kada bih ga pogledao u oci, zaleteo bih se da ga skucam pesnicom. Eto....tu potrebu imam. A kad dodje do toga, od uzbudjenja ne mogu da udahnem vazduh i grce mi se misici. Necu valjda sebi da dozvolim da dozivim infarkt zbog nekog bednika. Izbegavam stres jer imam burnu reakciju na njega.
 
Alo bre......sta je s vama......ne osecam uopste krivicu. Osecam tesku neprijatnost, a kada bih ga pogledao u oci, zaleteo bih se da ga skucam pesnicom. Eto....tu potrebu imam. A kad dodje do toga, od uzbudjenja ne mogu da udahnem vazduh i grce mi se misici. Necu valjda sebi da dozvolim da dozivim infarkt zbog nekog bednika. Izbegavam stres jer imam burnu reakciju na njega.

To nije stres, već strah !
Spuc'o bih ga pesnicom davnih dana...
Pa da je veći od Valujeva !

Tebi nervozu, lupanje srca, grčeve u stomaku...prouzrokuje strah od tog tipa !
I tu može da se stavi tačka.
 
To nije stres, već strah !
Spuc'o bih ga pesnicom davnih dana...
Pa da je veći od Valujeva !

Tebi nervozu, lupanje srca, grčeve u stomaku...prouzrokuje strah od tog tipa !
I tu može da se stavi tačka.

Hahahah......alo decko.....sta pricas ti.......covek ima 68 godina......matora drtina.....od koga da me bude strah!! Koliko puta sam do sada odreagovao pesnicom u vugla, pa sam se posle toga po mesec dana dovodio lekovima u ravnotezu!!!
 
Hahahah......alo decko.....sta pricas ti.......covek ima 68 godina......matora drtina.....od koga da me bude strah!! Koliko puta sam do sada odreagovao pesnicom u vugla, pa sam se posle toga po mesec dana dovodio lekovima u ravnotezu!!!

taj ti je vec usao u mozak,zna kako razmisljas.izbaci ga iz mozga,kazi mu gde mu je mesto,e tek tad ces da se osecas bolje.
 
Hahahah......alo decko.....sta pricas ti.......covek ima 68 godina......matora drtina.....od koga da me bude strah!! Koliko puta sam do sada odreagovao pesnicom u vugla, pa sam se posle toga po mesec dana dovodio lekovima u ravnotezu!!!

:hahaha:
Ja ti rekoh svoje mišljenje, junošo !
I ostajem pri njemu.
Ako si zekavac po prirodi, nije važno koliko protivnik ima godina....
20 ili 120.
To je sekundarno....
Samo se ti hrabri, bar to ne košta....!

- - - - - - - - - -

je l si ti veoma emotivan tip i preosetljiv?

Ma, cvikerant, običan !
 
Alo bre......sta je s vama......ne osecam uopste krivicu. Osecam tesku neprijatnost, a kada bih ga pogledao u oci, zaleteo bih se da ga skucam pesnicom. Eto....tu potrebu imam. A kad dodje do toga, od uzbudjenja ne mogu da udahnem vazduh i grce mi se misici. Necu valjda sebi da dozvolim da dozivim infarkt zbog nekog bednika. Izbegavam stres jer imam burnu reakciju na njega.

Taj chovek je 100% siguran u sebe a tvoje brate 0%. patis od socijalne fobije?anksiozan tip si ti, hronicno strepis sigurno od detinjstva.idi na neku psiho terapiju,inache si ga najebo

- - - - - - - - - -

To nije stres, već strah !
Spuc'o bih ga pesnicom davnih dana...
Pa da je veći od Valujeva !

Tebi nervozu, lupanje srca, grčeve u stomaku...prouzrokuje strah od tog tipa !
I tu može da se stavi tačka.
Bravo majstore
 
Desava mi se npr. da imam neki konflikt sa nekim, npr. skoro smo u organizaciji smenili predsednika iste koji je pokusao da ostvari neku protivpravnu materijalnu korist, i sad, posto sam ja kao jedini zaposleni pokrenuo inicijativu za opoziv kod izvrsnog odbora, on je krenuo da agituje protiv mene. Otisao je u policiju i javno tuzilastvo gde je prijavio da sam neko ko krade pare i falsifikuje potpis i dokumenta. Policija je dosla, izvrsila kontrolu poslovanja za zadnje 4 godine i utvrdila da je sve u redu. I sad, kad se slucajno na ulici sretnem sa tim bivsim predsednikom, osetim strahovitu neprijatnost dok on hoda u mom pravcu i ja ka njemu i dok se mimoilazimo. Pritom me on gleda onako, besno i zlobno, a ja se osecam jako lose i gledam u zemlju. Kako da ostanem hladan na taj susret i pogled. Isto mi se desava kad udjem u neku zescu raspravu sa nekim, formalno se nismo posvadjali "do kraja" ali kad se sretnemo na ulici osecam odbojnost prema njemu, a opet, posto nismo isli "do kraja" jako mi tesko pada da moram da stanem sa njim i da se pozdravim. Kako bi ste vi reagovali u tom slucaju?

izvini mu se
 
Desava mi se npr. da imam neki konflikt sa nekim, npr. skoro smo u organizaciji smenili predsednika iste koji je pokusao da ostvari neku protivpravnu materijalnu korist, i sad, posto sam ja kao jedini zaposleni pokrenuo inicijativu za opoziv kod izvrsnog odbora, on je krenuo da agituje protiv mene. Otisao je u policiju i javno tuzilastvo gde je prijavio da sam neko ko krade pare i falsifikuje potpis i dokumenta. Policija je dosla, izvrsila kontrolu poslovanja za zadnje 4 godine i utvrdila da je sve u redu. I sad, kad se slucajno na ulici sretnem sa tim bivsim predsednikom, osetim strahovitu neprijatnost dok on hoda u mom pravcu i ja ka njemu i dok se mimoilazimo. Pritom me on gleda onako, besno i zlobno, a ja se osecam jako lose i gledam u zemlju. Kako da ostanem hladan na taj susret i pogled. Isto mi se desava kad udjem u neku zescu raspravu sa nekim, formalno se nismo posvadjali "do kraja" ali kad se sretnemo na ulici osecam odbojnost prema njemu, a opet, posto nismo isli "do kraja" jako mi tesko pada da moram da stanem sa njim i da se pozdravim. Kako bi ste vi reagovali u tom slucaju?

Obicno je neprijatno onome ko nije u pravu...ili se uplasio...ili oboje.
 
Poslednja izmena:
Svasta....ispadoh jos i kriv i kukavica po vama. Jednostavno, ne volim da ga sretnem jer mi je gadan. Ne mogu ni da ga pogledam koliko mi je mucan. Da li sad shvatate!!! Ne znam sta da radim.......'ajde ako ocete ....da organizujemo jedan posten fajt u bokserskim rukavicama.......da vam pokazem da smem "na crtu".....nego sto problem nije u tome......vec sto tesko varim gmazove.
 
Svasta....ispadoh jos i kriv i kukavica po vama. Jednostavno, ne volim da ga sretnem jer mi je gadan. Ne mogu ni da ga pogledam koliko mi je mucan. Da li sad shvatate!!! Ne znam sta da radim.......'ajde ako ocete ....da organizujemo jedan posten fajt u bokserskim rukavicama.......da vam pokazem da smem "na crtu".....nego sto problem nije u tome......vec sto tesko varim gmazove.

pa i to je pickanjluk :)
 
A vi bi ste da nekog prebijete.....pa da vam tamo pisu tri meseca robije i jedno 50 000. dindzi zbog par pesnica i jos da dobijes otkaz na poslu.......neka 'fala....'ocu da budem ckapi i da se sklanjam od takvog scenarija!
 

Back
Top