A STA POSLE VUCICA?

AlexandarNS

Domaćin
Poruka
3.703
Cuveni politicki disidenti sto Srbi , Hrvati, Slovenci jos za zivota Josipa Broza Tita pitali sta posle Tita.

Zoran Dindjic se jos za vreme Slobine vladavine pitao sta posle Mlosevica?

Mi Srbi trebao da se pitamo sta posle Vucica?

Vucic nece beskonacno vladati, doce vreme kada ce i on pasti sa vlasti...

A sta onda mi Srbi , kojim putem da krenemo? Koga da dovedemo na vlast, ko i gde taj treba da nas vodi?


Nadam se da ce Vucic biti poslednji vladar SRBIJE iz ere politicara devedesetih godina, ta generacija politicara je baksuz generacija...

Ova tema je prirodo pitanje u demokratskom drustvu, onaj ko zakljuca, izbrise ovu temu verovatno smatra da Vucic treba da vlada beskonacno...


Ovo pitanje je bitno, jer mi Srbi uvek u zadnjem casu lakomisleno dovedemo nekog na vlast koji obicno vlada deset godina da bi tek onda shvatili da smo izgubili jos jednu deceniju....
 
Ajde bez sprdacine...


Ovo je ozbiljana tema...

Dakle kakav covek ili zena treba da naslede Vucica u kom pravucu da nas povedu, da li na zapad ili istok da li u neutralnost? Kakvu politiku treba da se ima prema Kosovu, da li podela ili zamrzavanje statusa te pokrajine...

Kako sa Hrvatima kako sa Muslimanima?

Ekonomija Srbije itd...
 
Појавиће се неко већ, млађи, некомпромитован, надајмо се непоткупљив и који ће отворено преносити људима преко медија шта странци траже од Србије, бити транспарентан.
Већ се оснивају нове странке и покрети, већ их и од пре има доста, ал треба времена да последње генерације које су макар и само један дан биле школоване по југословенском моделу оду у прошлост.
Има међу млађим људима свачега, као и код претходних генерација, нпр имамо случаје да нам неки од њих причају афирмативно о сфрј и брозу а нису били ни планирани кад је он умро, има пар тих пацијената и на форуму, утицај родитеља промрака (просвете) и околине, ал има и оних који схватају да то није истина јер не би све њихово отишло у пм да су те приче истините, мисле сопственом главом, а то је важно. Е та друга група, што мисли сопственом главом, она треба да превагне. Без некаквих интернационалних глупости и сличних прича народу који је направио југославију.
 
Надам се да ће се појавити и десити немогуће , да бар један од 5 .октобра не ради за Швабе .

Швабе су ушле у политику Србије са 5.октобром и не одлазе ....Ахтунг, ахтунг!
 
После Вучића ћемо морати земљу да градимо изнова, као после великих ратова или великих природних катастрофа.

С озбиром да ће земљу довести до банкрота, тј. стечаја, биће нам потребан стечајни управник да подвуче црту, па да кренемо све испочетка.
 
To je pogresno pitanje. Posle Vucica dolazi opet neki slican njemu. Jednostavno......prvo moramo mi kao narod opet postati Srbi i ljudi da bi smo birali nekog politicara i drzavnika koji ce ispravno voditi zemlju. Danas u Srbiji imas beslovesnu masu "gradjana" i "jugoslovena" a ne Srba. Od takvih mozes samo da ocekujes da opet izaberu nekog poltrona i lajavca. Znaci....posle Vucica......MENJATI SEBE!!!
 
To je pogresno pitanje. Posle Vucica dolazi opet neki slican njemu. Jednostavno......prvo moramo mi kao narod opet postati Srbi i ljudi da bi smo birali nekog politicara i drzavnika koji ce ispravno voditi zemlju. Danas u Srbiji imas beslovesnu masu "gradjana" i "jugoslovena" a ne Srba. Od takvih mozes samo da ocekujes da opet izaberu nekog poltrona i lajavca. Znaci....posle Vucica......MENJATI SEBE!!!

Tacno tako!
 
Овај народ је непресушни извор Ђинђића, Динкића, Милошевића, Вучића, Тадића...

Не бринем ја за нас.
 
Sledeci vladar Srbije kojeg ce pokusati da nameste Nemci i Amerikanci je Zorana Mihajlovic....

Upamtite sta sam vam rekao... Ona ima pravi pedigre... Nije dzaba ona jedina na sednici vlada bila za to da se zlocin u Srebrenici zove genocidom...A ima velike apetite.. Jedva doceka da Vucko napusti Srbiju da ona makar dva dana sedne u njegovu fotelju...

Ali nije bitno koga zele da nameste Nemci. Nemci su pokusali da nam stave i Nedica u 2 svetsko ratu pa nisu nesto se proslavili...

Bitno je da mi Srbi budemo nacisto sa sami sa sobom.. I da zaista izaberemo nekog novog i da taj koliko toliko pokrene Srbiju.
 

Back
Top