Red Hot Chili Peppers

Danas je jedna moja ortakinja (koja je inace isto rocker kao i ja) donela u skolu knjigu koju je kupila, a to je u stvari dnevnik Kurta Cobein-a. Kako extra! Sve su skenirali kako je i bilo. Kad bi bilo tako i za Anthony-ja... :)
 
@attitude
Bravo za ADSL... ;)
Bas me interesuje zbog cega si napisao da postujes necije misljenje, iako je drugacije, ako si dokazaoa sasvim vim suprotno, ovoj tvrdnji. Usput, nigde ne stoji da sam kompetentan za sve „nas“ kao sto si i napisao, misljanja sam (citaj misljenja, a primecujem da nisi dovoljno dobro procitao postove), da taj bend nije vrh savremene muzicke scene.
Posle svega, rekao bih da su fanovi Pepersa nalik sektasima, potpuno izlovani od svakom misljenja koje se ne poklapa sa njihovim, tj. vasim, tvojim...kako god. Nide (citaj nigde) nisam napisao da je bend kao bend los, vec da nikako nije sacinjen od vrhumskih muzicara... ili muzicara koji su jedni od najboljih kako je to neko napisao).
Suvise su vam usi pune Pepersa da biste culi bilo sta dalje od toga... A svaki argument se svodi na to, oni su super, nemas ti pojma, ja znam... daj reci sta ih to cini toliko superiornim... to pitanje je vec postavljeno bas ovde ali je ostalo uskraceno za odgovor, umesto toga okacen je post nalik tvom, po idej sa kojom je pisan, ali drugacije formulisan... naravno bez konkretnog odgovora.
To je bas ono sto si naveo, „tvoja baba kaza da je Zorica najbolja“. I tu se zavrasava prica o njemom kvalitetu... to je to... ???
 
RHCP su najbolji,stvarno ih volim!!!Kad bi samo dosli u BG....Je l ste videli da je Antony izdao knjigu po onoj njihovoj pesmi "Zive rane"?Ja sam je videla na sajmu i nazalost je nisam kupila(mada ne verujem da je Antony neki pisac,ali dobro sad ;) )...
 
Romanticarka:
RHCP su najbolji,stvarno ih volim!!!Kad bi samo dosli u BG....Je l ste videli da je Antony izdao knjigu po onoj njihovoj pesmi "Zive rane"?Ja sam je videla na sajmu i nazalost je nisam kupila(mada ne verujem da je Antony neki pisac,ali dobro sad ;) )...
Ja sam procitala jos pre godinu dana kad mi ju je cale doneo iz Londona. Tek su je sad objavili kod nas, inace, naslov je Scar tissue, kao i pesma.
 
apache:
Ja nisam. Nesto mi je bezveze sto radi "sa strane". Cini mi se da je suvise veliki egocentrik.


Egocentrik... ne znam bas...
Ja mislim da je covek suvi genije. Imam samo dva njegova albuma i oba su vise nego odlicna, mada potpuno drugacija od onoga sto radi sa Peppersima i ni nalik jedan drugom.
Znate da je izdao nekih 6 albuma za pola godine? Ako se slucajno nadje neko da ima nesto od toga neka javi!
 
I Bitlsi su mekani, ali su i dalje dobri, zar ne?
Moji omiljeni albumi su redom: Blood Sugar Sex Magik, One Hot Minute, Californication.
Sto se tice toliko ovog poslednjeg mislim da ga bez razloga stavljaju u isti kos sa By The Way. Tacno da su ovi albumi komercijalno najuspesniji, ali mislim da se njihovi albumi toliko razlikuju da svaki moze biti prica za sebe. Ja bih pre delio albume na eru pre i posle Mother's Milk.
Za toliko osporavani osporavani By The Way slazem se da je prilicno ljigav, ali i mislim da i dalje ima dobre pesme.

Nego, jel' postoji bilo kakva sansa da se ja dokopam tih Johnovih albuma?
 
Spiritcraft:
I Bitlsi su mekani, ali su i dalje dobri, zar ne?
Moji omiljeni albumi su redom: Blood Sugar Sex Magik, One Hot Minute, Californication.
Sto se tice toliko ovog poslednjeg mislim da ga bez razloga stavljaju u isti kos sa By The Way. Tacno da su ovi albumi komercijalno najuspesniji, ali mislim da se njihovi albumi toliko razlikuju da svaki moze biti prica za sebe. Ja bih pre delio albume na eru pre i posle Mother's Milk.
Za toliko osporavani osporavani By The Way slazem se da je prilicno ljigav, ali i mislim da i dalje ima dobre pesme.

Nego, jel' postoji bilo kakva sansa da se ja dokopam tih Johnovih albuma?
Ajde videcemo nesto. Za Bitlse ne znam, ne slusam takvu muziku. Nakon citanja knjige meni se malo promenilo misljenje, sad znam zasto su neke pesme takve kakve jesu, pa se manje bunim protiv poslednja 2 albuma. I meni je calif mnogo bolji nego btw. Slusala sam ih dok su bili aktuelni, ali kada prodje odredjeno vreme najcesce pustim stare stvari.
 
Ne znam da li si gledala RHCP Live In Germany, tamo sviraju Dig A Pony od Bitlsa kao uvod u I Could Die For You. Ne znam kakve to veze ima s bilo cime, ali eto... Stalno na koncertima sviraju neke zanimljive stvari za koje ja nemam pojma sta su. No dobro, pitacu ih licno jednog dana!
 

Back
Top