pitanje lepsem polu

fightclub

Obećava
Poruka
64
kolko vas je uhapsilo tipa *ebalo ga do besvesti i od*ebalo ko zadnju prostitutku, naravno i kakav vam je filing bio

dajte bre manite te postove tipa jos sam u zabavistu.....ja se ovde trudim da poradim na toj vasoj zenskoj emancipaciji a vi se tu ...... ko da ste jos u pocetnoj fazi evolucije.... mojne da me razocaravate
 
:roll:
Tebi stvarno nesto fali.
Nemoj ti da radis ni na cijoj emancipaciji, poradi ti na svom mozgicu malo. Vec si jednom postavio sablaznjivu temu na ovom serveru. I s obzirom na teme koje otvaras bice da si ti neki stidljivko koji se eto otvarajuci ovakve teme sokoli pred zenama. Tuzno stvarno! :twisted:
 
zzzzvvvvviiiiiiizzzzzzzzz:
:roll:
Tebi stvarno nesto fali.
Nemoj ti da radis ni na cijoj emancipaciji, poradi ti na svom mozgicu malo. Vec si jednom postavio sablaznjivu temu na ovom serveru. I s obzirom na teme koje otvaras bice da si ti neki stidljivko koji se eto otvarajuci ovakve teme sokoli pred zenama. Tuzno stvarno! :twisted:

evo ga ovaj psihoanaliticar.......... daj bre mani te dobronamerne doktorske fore tipa mnogo sam pametan pa svima savete dajem i za svacije se zdravlje brinem...... i mojne toliko da pricas o drugima jer tada najvise kazes o sebi...... toliko o ofiranju a ti sad tamo analiziraj i bi glavu u od bihejvioristicke knjige ........ al bojim se da je ovaj razgovor izmedju nas dvojice finaly over
 

Back
Top