Samo da pitam

Neću da vam kažem

Očekujem da filozofirate

Pa ako to očekuješ, do kraja ćemo zaključiti da su jedino samoubice i osuđenici na smrt istinski slobodni ljudi, a da svi ostali živimo u obmani dok smo u stvari robovi užasa, straha itd. itd: ))

Bolje ti nama reci...jel tematika socijalna, ljubavna...?
Ili pecanje na ringišpil?:lol:
 
kad bude kasno onda je to zauvek

ovamo generacije koje su bile u najlepšim godinama a onda se zaratilo izgubiše najlepše godine ležeći u rovovima , ostali neoženjeni od njih i njihovih roditelja čuješ "Juga Tito "


Žena će sahrani muža tiranina i nad rakom vriska i kosu čupati umjesto da uplati welness


I ajd ri meni sad reci sta ce nekome sloboda ?
 
ovamo generacije koje su bile u najlepšim godinama a onda se zaratilo izgubiše najlepše godine ležeći u rovovima , ostali neoženjeni od njih i njihovih roditelja čuješ "Juga Tito "


Žena će sahrani muža tiranina i nad rakom vriska i kosu čupati umjesto da uplati welness


I ajd ri meni sad reci sta ce nekome sloboda ?

nisi ti u krivu. tvoja mala sloboda, takoreci slobodica, ti je vaznija od nase ukupne.

sazaljevas udovice, ali sa bezbedne daljine, kao da su stradali krivi a ne nasi tradicionalni dusmani
 
tjah... sloboda.... i poimanje iste jedne žene u raskoraku između krize srednjih godina aplifikovane propagandom kojom je izbombardovana i muža koji joj u takvom njenom stanju više ne odgovara...


misim nagađam na osnovu njenih ranijih izlaganja :mrgreen:

Pa mislim u tim godinama te I najcesce trèsne to pitanje slobode jer si zarobljen najvise u zivotu
Muz deca posao kredit roditelji I zivot koji leti
 
Pa mislim u tim godinama te I najcesce trèsne to pitanje slobode jer si zarobljen najvise u zivotu
Muz deca posao kredit roditelji I zivot koji leti



ma dobro to nego ti reče da bi sloboda bila da nije našla drugog... a ja ti rekoh da ono što je njoj zatvor s jednim mož biti sloboda s drugim. misim u takvom je stanju jelte, zbunjena je, dezorijentisana (a verovatno i napaćena) pa joj apsoluti više ništa ne znače. ako me razumeš...
 

Back
Top