Vucic na B92

Johnny_taraba_9

Domaćin
Poruka
4.590
Gleda li ko ovu lakrdiju? Udjoh na forum malo da se ispraznim posto sam se iznervirao al vidim da nema teme...kako je to moguce? Jel moderatori brisu ili su ljudi zaista nezainteresovani za ovo? Ja bih bio presrecan da je ovo drugo u pitanju.

Inace emisija se odvija tako sto se ovi prave da ga nesto pitaju, a on se pravi da nesto odgovara. Nista konretno ne moze da se cuje.
 
sve nesto razmiljam, neka ga ovaj drzavni sluzbenik nek prima platu za 4-voro godisnjeg mandata u fullu...nego da vidimo kako mi na uklanfamo Srbijanski lobi u USA
to ovamo na severu USA tesko to ide posto su to sve siptari pokupovali, mi imamo sansu na juznim confederate drzavama (texas,tennesie,florida,louisiana)..
Da tim juznjacima iz USA ustupimo dzaba mehanizaciju i tutorijal za pravljenje domace rakije...pa nek krenu da vuku na nasu vodenicu ti senatori i kongrsmeni sa juga
ili da im napravimo izvoz starleti i ****** sa granda i pinka i saljemo i ostale spodobe (ako oce gay) bitno da nekako u USA kongresu polovina deputata vuklja na Srbijansku vodenicu..evo ja primam tog kongresmena sa juga kod mene na gajbi...imam dobru rakiju iz prokuplja iz bureta, namaknucemo mu i rostilj i trubace...jbg mozda cu morati da ga trpim kad krene da prducka i povraca ovde kod mene na gajbi , al pocisticemo to ...on odavde vrati se tamo u USA i glasa njih preko 50% protivu siptara - kad vide kako smo mi Srbi OK...a AV nek vlada brate mili ko Milo Djukanovic 25god+ (bolje on da drnda vlast tego neko drugi iz opozicije sto se nije dovoljno nakrao - elem cika Sloba 1999-2000 i ekipa oni su se za svoje goozice vece dovoljno nakrali pa im nije vise bitan EUR/us$ uostalom ne mogu to pokradeno svi djuture da potrose za ovozemaljskoga zivota.....i da prekinem referat drugovi i drugarice (dame i gospodo) sa ovoga nasega zasedanja - juriti ove senatore,kongresmene od onih 13 drzava sa juga USA....
pa eto nek procitaju i sledbenici SNS-a ovaj text, kad se dovoljno nakradu,i nashmrucu kojekakvim sranjima valjda ce da proradi od te gomile EUR/CHF/$$$ zadudzbinarski segment...nek naprave od tih pokradenih para bolnicu,skolu,crkvu,univerzitet, park, zdravstveni mega-centar...nek ima tabla na ulazu ...zaduzdbinari,donatori za Srpski narod...ime prezime ..primer: Mira Anastasijevich svojemu otocestvu...
 
Poslednja izmena:
Gleda li ko ovu lakrdiju? Udjoh na forum malo da se ispraznim posto sam se iznervirao al vidim da nema teme...kako je to moguce? Jel moderatori brisu ili su ljudi zaista nezainteresovani za ovo? Ja bih bio presrecan da je ovo drugo u pitanju.

Inace emisija se odvija tako sto se ovi prave da ga nesto pitaju, a on se pravi da nesto odgovara. Nista konretno ne moze da se cuje.

Гледао сам....:eek::eek::eek:...... тешка лакрдија, све си рекао у болдованом..... бисер ми је био када је изјавио како неки власник може да ради шта хоће и да је он ето: "тражио већи астал за ову емисију да би ставио документа - али да му власник није дао...".....:hahaha::hahaha::hahaha:
 
Је л' помињао вансеријске успехе у буџетској консолидацији?

У овом тексту из Бљуца не видим ништа о томе.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/561862/Vucic-Bice-promena-u-vladi-izabracu-pravi-trenutak

Можда је то престала да буде тема за замајавање, па прелази на наредне.

Наравно, за све што не ваља оптуживао је претходнике - а за себе и ову Владу каже КАКО СУ НА НУЛИ..... као нема више
дефицита....:lol: ... тако да остаје порука да му је непријатно колико нам добро иде...... :dash:
 

Back
Top