U posjeti prijatelju... Donijeti cvijet njegovoj zeni/djevojci? Je li to provokacija?

...veoma ispravno i oficejlno
kad se podje prijatelju sa zenom i djetetom kuci...
...prijatelju flasa pica, yna se koja je ,
gospodji cvijet
kci ako je odrasla isto cvijet
sinu pogoditi hobi ili djelove istog...
...to je protokolarno i ne misliti na bonton
jer ,
prijateljstvo se ne poziva na bonton
nego na visinu prijateljstva
a i prigodno
sta je razlog posjeti...:)
 
Evo zasto ja mislim da nije: posto istina da je njegova zena zensko ostaje istina, pa onda uz tu istinu ide i to da voli cvijece, a i to je znak da kroz poznavanje njenog muza znam da on ne bi bio sa nekom bezvrednom zenskom povezan, koja cvijece i ne zasluzuje... Molim da me ispravite ako grijesim.
ako i njemu doneses bombonjeru nije, sve ok poziv na trojku:heart:
 
Evo zasto ja mislim da nije: posto istina da je njegova zena zensko ostaje istina, pa onda uz tu istinu ide i to da voli cvijece, a i to je znak da kroz poznavanje njenog muza znam da on ne bi bio sa nekom bezvrednom zenskom povezan, koja cvijece i ne zasluzuje... Molim da me ispravite ako grijesim.

Držim se nekako podalje od toga ...donesem uvek neki zajednički poklon , tipa neku cugu ili nešto slično ...ne vidim zašto bih nosio drugovoj devojci( ili još gore ženi ) cvet ...Iskreno ja to ne bih uradio :D
 
Evo zasto ja mislim da nije: posto istina da je njegova zena zensko ostaje istina, pa onda uz tu istinu ide i to da voli cvijece, a i to je znak da kroz poznavanje njenog muza znam da on ne bi bio sa nekom bezvrednom zenskom povezan, koja cvijece i ne zasluzuje... Molim da me ispravite ako grijesim.

ispravan rezon po meni
na nesreću ovo je Balkan i ljudi su prilično sirovi i takve gestove tumače kao provokaciju
 
Evo zasto ja mislim da nije: posto istina da je njegova zena zensko ostaje istina, pa onda uz tu istinu ide i to da voli cvijece, a i to je znak da kroz poznavanje njenog muza znam da on ne bi bio sa nekom bezvrednom zenskom povezan, koja cvijece i ne zasluzuje... Molim da me ispravite ako grijesim.

slazem se sa tobom, to je zena od prijatelja, treba biti fin
donesi joj lepu kitu
ako ima koju kap rose delovace sjajnije, vise ce se obradovati
i ruze lepo procvetale su pravi pogodak :heart:
 

Back
Top