"RUSIJA i NATO obnavljaju kontakte"

_niemand_

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.614
?:
"RUSIJA i NATO obnavljaju kontakte"

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2015&mm=05&dd=08&nav_category=78&nav_id=989367

Volgograd -- Nemački ministar inostranih poslova Frank-Valter Štajnmajer rekao je da Rusija i NATO napreduju u obnavljanju vojnih kontakata.

"Drago mi je što smo, nakon stanja kakvo je bilo prošle godine, sada u procesu ponovnog uspostavljanja informisanosti", rekao je Štajnmajer na konferenciji za novinare s ruskim kolegom Sergejem Lavrovom u Volgogradu, u Rusiji.

Pre nekoliko dana nakon jedan nemački list je objavio da se uspostavlja "vruća" vojna telefonska linija NATO-Rusija.

Zvaničnici NATO, međutim, kažu da nema krupnije promene, već samo izmene interne procedure tog saveza. Štajnmajer je u Volgogradu prisustvovao svečanom obeležavanju 70. godišnjice završetka Drugog svetskog rata. On i Lavrov su položili vence na spomenik sovjetskim vojnicima, poginulim u bici za Staljingrad.

Lepe vesti iz sveta (iz Staljingrada). Dakle, NATO i Rusija su konacno :pivce:.

Sta to stvarno znaci za Srbiju? Da li ovo moze da pomiri vecito zavadjene Mondijaliste i Patriote, pitanje je sad? :smeker:

(ja mislim da ne moze, ali vi kazite... Samo iskreno, molim :aha2:)

_niemand_
 
Није лоше да разговоарају али НАТО не одустаје од експанзије на Исток , према Русији, ту лежи језгро проблема .

Један или два разговора то неће променити , НАТО је створен да би уништио Русију .. то знаш ти , ја и цели свет ..ето!
 
Sta ja znam... Ja znam kada mi je pun novcanik, i kada sam sit. Ali znam i cenu toga. Koliko je pun, i za koji rad. Tu postoji kod mene neka razumna granica. U mojoj Proslosti sam prvo radio za Srbiju/Rusiju, i razvijao neke stvari za Srbiju/Rusiju. Posle sam radio i za NATO, razvijao neke stvari za NATO. Te dve stvari nikada pomesao nisam. Srpsko-Ruske tajne na jednu, a NATO na drugu. To je sve sada jedno 5 godina iza mene. :whistling:

Sada radim iskljucivo za EU (civilne stvari i tako dalje). :ok:

Mnogi to mesaju... TO: Ruski patriotizam i NATO paritze (deru se na sav glas kako su Rusofili, a tajno ispod stola dobijaju NATO $$USD). Nije to dobra rabota. Ali nije dobra rabota biti ni fanatik. A ti jesi, komjunistkinjo, fanatik. Mada kvazi fanatik (da si pravi, odavno bi zivela u Volgogradu, gradu tvojih snova). :aha2:

_niemand_
 
Sta ja znam... Ja znam kada mi je pun novcanik, i kada sam sit. Ali znam i cenu toga. Koliko je pun, i za koji rad. Tu postoji kod mene neka razumna granica. U mojoj Proslosti sam prvo radio za Srbiju/Rusiju, i razvijao neke stvari za Srbiju/Rusiju. Posle sam radio i za NATO, razvijao neke stvari za NATO. Te dve stvari nikada pomesao nisam. Srpsko-Ruske tajne na jednu, a NATO na drugu. To je sve sada jedno 5 godina iza mene. :whistling:

Sada radim iskljucivo za EU (civilne stvari i tako dalje). :ok:

Mnogi to mesaju... TO: Ruski patriotizam i NATO paritze (deru se na sav glas kako su Rusofili, a tajno ispod stola dobijaju NATO $$USD). Nije to dobra rabota. Ali nije dobra rabota biti ni fanatik. A ti jesi, komjunistkinjo, fanatik. Mada kvazi fanatik (da si pravi, odavno bi zivela u Volgogradu, gradu tvojih snova). :aha2:

_niemand_

Зашто сам ја фанатик ?
 

Back
Top