У САД пуцњава на колеџу!!!

Poruka
60.354
Dragi moj, stari prijatelju Poznavaoce, s obzirom da svaki dan u Srbiji cujemo za neko novo svirepo ubistvo, proporcionalno broju stanovnika, ne deluje mi da smo nesto bolji od Amerike.
Извини ако сам ти срушио илузије, али колико таквих убистава и пуцњава је било на универзитетима у Србији пријатељу наш који се грозиш властитог порекла, а мрски Шведи не дају ни пола круне на обијање амбасада.
 
Dragi moj, stari prijatelju Poznavaoce, s obzirom da svaki dan u Srbiji cujemo za neko novo svirepo ubistvo, proporcionalno broju stanovnika, ne deluje mi da smo nesto bolji od Amerike.

Po ovom pitanju jesmo, pošto kod njih svako malo ispadne neka pucnjava po ustanovama kulture, a imajući u vidu našu situaciju, za očekivati bi bilo da u školama minimalno naoružanje bude zolja...
 
Извини ако сам ти срушио илузије, али колико таквих убистава и пуцњава је било на универзитетима у Србији пријатељу наш који се грозиш властитог порекла, а мрски Шведи не дају ни пола круне на обијање амбасада.

Ubistvo je ubistvo, da l` na koledzu ili na ulici, u kuci, kolima, svejedno.

Broji se isto, druze stari.

- - - - - - - - - -

Po ovom pitanju jesmo, pošto kod njih svako malo ispadne neka pucnjava po ustanovama kulture, a imajući u vidu našu situaciju, za očekivati bi bilo da u školama minimalno naoružanje bude zolja...

Ako me secanje dobro sluzi - a nisam u predsmrtnim, godinama izlapelosti, u selu kraj Beceja, kao sirak tuzni bez igde ikoga - imali smo mi fin broj ubistava u skolama u poslednjoj deceniji.
 
Ako me secanje dobro sluzi - a nisam u predsmrtnim, godinama izlapelosti, u selu kraj Beceja, kao sirak tuzni bez igde ikoga - imali smo mi fin broj ubistava u skolama u poslednjoj deceniji.

Bilo, ne kažem, samo mi se čini da je kod njih procenat toga viši, budući da je američkim školarcima dostupna droga i oružje u neograničenim količinama...
 
Mačetom isekao pijane goste da osveti sina

Najnovija vest - ponovo maceta.

Odomacila se maceta u nas k`o da smo amazonsko pleme.

Ali, Cemerika propada! Sto rece kolega.

- - - - - - - - - -

Bilo, ne kažem, samo mi se čini da je kod njih procenat toga viši, budući da je američkim školarcima dostupna droga i oružje u neograničenim količinama...

Deluje tako samo ako ne uzmemo u obzir da je njih 300 miliona, a nas jedva nesto vise od 6.
 
Mačetom isekao pijane goste da osveti sina

Najnovija vest - ponovo maceta.

Odomacila se maceta u nas k`o da smo amazonsko pleme.

Ali, Cemerika propada! Sto rece kolega.

- - - - - - - - - -



Deluje tako samo ako ne uzmemo u obzir da je njih 300 miliona, a nas jedva nesto vise od 6.

Misliš, kod nas se to ne primećuje u toj meri jer nas je manje? Ne znam, meni i dalje deluje kao da je dostupnost vatrenog oružja napravila razliku "u korist" Amerikanaca, jer oni mogu lagano da nabave automatske puške, dok kod nas i dalje treba izdvojiti ozbiljne pare za to, ako uopšte pronađeš gde, što će reći da je tako nešto u Srbiji skupo planinarenje. Inače, što se mačeta tiče, svako može da je napravi i dobro je imati pri sebi tako nešto, za ne daj Bože, ipak živimo tu gde živimo :mrgreen:
 
Ubistvo je ubistvo, da l` na koledzu ili na ulici, u kuci, kolima, svejedno.

Broji se isto, druze stari.

- - - - - - - - - -



Ako me secanje dobro sluzi - a nisam u predsmrtnim, godinama izlapelosti, u selu kraj Beceja, kao sirak tuzni bez igde ikoga - imali smo mi fin broj ubistava u skolama u poslednjoj deceniji.
Јасно бре, пеглица и мајбах се броје у аутомобиле.
Број масовних убистава по универзитетима, тржним центрима и јавним установама САД надмашује све остале земље у којима живи 95%+светске популације.
А можда је само у питању завера злих новинара контра нерика.
 
Јасно бре, пеглица и мајбах се броје у аутомобиле.
Број масовних убистава по универзитетима, тржним центрима и јавним установама САД надмашује све остале земље у којима живи 95%+светске популације.
А можда је само у питању завера злих новинара контра нерика.

Ubistvo jednog lica na koledzu je masovno ubistvo? Druzis se naveliko sa Alchajmerom, stari.

Hoces li da ti izvadim malo podataka o masovnim ubistvima u Kini, na primer? Nemamo tu temu nigde, mada ne zaostaju mnogo za Cemerikom.
 
Ubistvo jednog lica na koledzu je masovno ubistvo? Druzis se naveliko sa Alchajmerom, stari.

Hoces li da ti izvadim malo podataka o masovnim ubistvima u Kini, na primer? Nemamo tu temu nigde, mada ne zaostaju mnogo za Cemerikom.
Масовна убиства по јавним зградама и јавним површинама далеко су најкарактеристичнија за САД и нити једна земља не би прошла ни квалификације у тој лиги, а камоли била упоредива с мериком.
Иначе тип је одстрелио само једну особу јер није био у прилици за више, тј покушао је али није му био дан.
 
Масовна убиства по јавним зградама и јавним површинама далеко су најкарактеристичнија за САД и нити једна земља не би прошла ни квалификације у тој лиги, а камоли била упоредива с мериком.
Иначе тип је одстрелио само једну особу јер није био у прилици за више, тј покушао је али није му био дан.

Ovo su samo masovna ubistva vozilima sa eksplozivom u Kini, dakle, u pitanju su javne povrsine. Ima toga koliko hoces, mrzi me da kopiram.

Zhang Pilin, 37 May 7 2002 Dalian China 111 killed
Jin Ruchao, 41 March 16 2001 Shijiazhuang China 108 killed
Ma Hongqing, 50 July 16 2001 Mafang China 80–89 killed
Chen Shuizong, 59 June 7 2013 Xiamen China 46 killed
Chen Zhengping, 32 Sep. 15 2002 Nanjing China 42 killed
 
Ovo su samo masovna ubistva vozilima sa eksplozivom u Kini, dakle, u pitanju su javne povrsine. Ima toga koliko hoces, mrzi me da kopiram.

Zhang Pilin, 37 May 7 2002 Dalian China 111 killed
Jin Ruchao, 41 March 16 2001 Shijiazhuang China 108 killed
Ma Hongqing, 50 July 16 2001 Mafang China 80–89 killed
Chen Shuizong, 59 June 7 2013 Xiamen China 46 killed
Chen Zhengping, 32 Sep. 15 2002 Nanjing China 42 killed
Убиства која почине Ујгури у Кини, Чечени у Русији, Ал Каида по западу и разни сепаратистичко-верско-политички покрети и организације су потпуно друга категорија и с другим циљем у односу на масовне убице тако карактеристичне за САД.
 
Убиства која почине Ујгури у Кини, Чечени у Русији, Ал Каида по западу и разни сепаратистичко-верско-политички покрети и организације су потпуно друга категорија и с другим циљем у односу на масовне убице тако карактеристичне за САД.

Kakvi te Ujguri spopali? Cist Kinez popizdeo sto ga zena zajebava pa digao ceo autobus u vazduh.

Bre, nekada si bio ozbiljniji.

Ne mnogo, ali bar lecka ozbiljniji.
 
Kakvi te Ujguri spopali? Cist Kinez popizdeo sto ga zena zajebava pa digao ceo autobus u vazduh.

Bre, nekada si bio ozbiljniji.

Ne mnogo, ali bar lecka ozbiljniji.
Већина масовних убистава у Кини мотивисана је сепаратизмом и верским фанатизмом Ујгура.
Мерика држи барјак по питању масовних политички немотивисаних убистава.
Сори, али тако ти је то.
 
Већина масовних убистава у Кини мотивисана је сепаратизмом и верским фанатизмом Ујгура.
Мерика држи барјак по питању масовних политички немотивисаних убистава.
Сори, али тако ти је то.

Sad smo sa masovnih ubistava na javnim povrsinama presli na politicki nemotivisana masovna ubistva :lol:

Dizanje u vazduh autobusa od strane Kineza, nekakvog pomocnika tuzioca koji je prs`o zbog zene je politicki motivisano?

Totalno si puk`o, matori.

- - - - - - - - - -

Od 2000. na ovamo, inace, u Kini je prava eksplozija masovnih ubistava svake vrste.
 
Убиства која почине Ујгури у Кини, Чечени у Русији, Ал Каида по западу и разни сепаратистичко-верско-политички покрети и организације су потпуно друга категорија и с другим циљем у односу на масовне убице тако карактеристичне за САД.

A vidim zaboravio si onog Norvezanina sto je pobio oko 80 studenata u Norveskoj a jos mu je navodno inspiraciju dala cija ono borba?
 
Poslednja izmena:
Већина масовних убистава у Кини мотивисана је сепаратизмом и верским фанатизмом Ујгура.
Мерика држи барјак по питању масовних политички немотивисаних убистава.
Сори, али тако ти је то.
Rusija ti je mnogo nesigurnije mesto za zivot. Ima gotovo isti broj ubistava sa duplo manje stanovnika.
United States 4.7 14,827 2012
Russia 9.2 13,120 2012
A ovo su ti zemlje sa vecim brojem ubistava od USA.
Brazil 25.2 50,108 Americas South America 2012
India 3.5 43,355 Asia Southern Asia 2012
Nigeria 20.0 33,817 Africa Western Africa 2012
Mexico 21.5 26,037 Americas Central America 2012 See notes below.
Democratic Republic of the Congo 28.3 18,586 Africa Middle Africa 2012
South Africa 31.0 16,259 Africa Southern Africa 2012
Venezuela 53.7 16,072 Americas South America 2012
 
Dragi moj, stari prijatelju Poznavaoce, s obzirom da svaki dan u Srbiji cujemo za neko novo svirepo ubistvo, proporcionalno broju stanovnika, ne deluje mi da smo nesto bolji od Amerike.

Uopste nisi u pravu, mnogo smo bolji. Proporcionalno standardu, demokratskim slobodama... sudeci po njihovoj propagandi o savrsenom sistemu u SAD ne bi uopste trebalo da bude ubistava. Ne smem ni da pomislim kakva bi situacija kod njih bila posle 25 godina ekonomske krzie, ratova... Ne bi me cudilo da idu ulicom sa navucenim pancirom i automatskim puskama u rukama.

- - - - - - - - - -

Rusija ti je mnogo nesigurnije mesto za zivot. Ima gotovo isti broj ubistava sa duplo manje stanovnika.
United States 4.7 14,827 2012
Russia 9.2 13,120 2012
A ovo su ti zemlje sa vecim brojem ubistava od USA.
Brazil 25.2 50,108 Americas South America 2012
India 3.5 43,355 Asia Southern Asia 2012
Nigeria 20.0 33,817 Africa Western Africa 2012
Mexico 21.5 26,037 Americas Central America 2012 See notes below.
Democratic Republic of the Congo 28.3 18,586 Africa Middle Africa 2012
South Africa 31.0 16,259 Africa Southern Africa 2012
Venezuela 53.7 16,072 Americas South America 2012

Ma najbitnije je da je Amerika bolja od Rusije... Zasto ne uporedis SAD sa drugim razvijenim i stabilnim zemljama? I Srbija sa ovako jadnim stanjem u drzavi proporcionalno ima 4x manje ubistava.
 
Poslednja izmena:
Proporcionalno standardu, demokratskim slobodama... sudeci po njihovoj propagandi o savrsenom sistemu u SAD ne bi uopste trebalo da bude ubistava. Ne smem ni da pomislim kakva bi situacija kod njih bila posle 25 godina ekonomske krzie, ratova... Ne bi me cudilo da idu ulicom sa navucenim pancirom i automatskim puskama u rukama.

- - - - - - - - - -



Ma najbitnije je da je Amerika bolja od Rusije... Zasto ne uporedis SAD sa drugim razvijenim i stabilnim zemljama?
valjda je razlog sto imaju veci broj crnaca.
Homicide_victimization_by_race.jpg
 
A vidim zaboravio si onog Norvezanina sto je pobio oko 80 studenata u Norveskoj a jos mu je navodno inspiraciju dala cija ono borba?
Нисам, не пратиш градиво.
Брејвик је починио политички мотивисано убиство, потаманио је омладински погон странке која се залаже за повећање имиграције муслимана у Норге.
 

Back
Top