Đorđe David usmrtio ženu na autoputu u Makedoniji

Soradze

Elita
Moderator
Poruka
17.095
Roker i član žirija "Zvezda Granda" Đorđe David prolazi kroz težak period nakon što je prošlog vikenda
doživeo saobraćajnu nesreću u Severnoj Makedoniji u kojoj je naleteo na ženu, koja je šetala auto-putem, i usmrtio je.

Screenshot_13.png


On se sada oglasio na Instagramu i objasnio da se i dalje nalazi u Severnoj Makedoniji.


"Nisam dobio dokumenta i nisam napustio Makedoniju.
Moja dokumenta se nalaze u Javnom tužilaštvu u Kumanovu.

Kada budem uzeo dokumenta i prešao granicu, ja ću prvi to objaviti", poručio je Đorđe David.

Saopštenje tužilaštva:

..."Nakon tog prvobitnog sudara, putnica iz vozila kumanovskih registracija je izašla iz automobila
i u tom trenutku na nju je naleteo automobil 'Opel insignia' srpskih registarskih oznaka.
Žena je od udarca zadobila teške povrede od kojih je preminula".

Screenshot_12.png



Evo šta poručuje Đorđe:

"Moram da budem ovde. Očekuje me još jedna izjava i kako mi je rečeno iz tužilaštva, neću biti u
pritvoru jer ne snosim krivicu– istakao je Đorđe i dodao da još uvek ne može da dođe k sebi.

Nažalost, Đorđe je promenio svoj život u trenu...
Ne daj Bože nikom!
 
Nesrećan slučaj... Žena promašila smer na autoputu, vozila pogrešno i sudarila se s nekim drugim ...Izašla napolje, počela da se šeta po asfaltu,
u tom trenutku nailazi David normalnom brzinom, ali teška magla, smanjena vidljivost i pravo na ženu...Bedak teški.
Nije to normalna brzina, normalna brzina je ona pri kojoj mozes da se zaustavis PRE bilo kakve prepreke na putu.
Cesto mi se po magli desava da vozim tom normalnom brzinom i da me neki imbecil pretekne vozeci dosta brze.
Kako ce on da ukoci u slucaju nepredvidjene prepreke?
Lancani sudari se tako desavaju.
Lako se moze desiti da ga oprtuze za ubistvo iz nehata ili slicno.
 
Nesrećan slučaj... Žena promašila smer na autoputu, vozila pogrešno i sudarila se s nekim drugim ...Izašla napolje, počela da se šeta po asfaltu,
u tom trenutku nailazi David normalnom brzinom, ali teška magla, smanjena vidljivost i pravo na ženu...Bedak teški.
Devojka je vozila, a njena majka je izašla iz kola i nju je pokosio naš pevač...
bar tako piše u novinama...

Svejedno... ubio je slučajno..
.nikada mu više ništa neće biti kao pre...
 
A šta ako je bila, recimo...? :cool:
Vidi ovako, automobil je svakako bio u zaustavnoj traci.
Svako normalan kad vidi vozilo u zaustavnoj traci, ili smanji brzinu ili pređe u brzu traku.
Ako je video vozilo, morao je da vidi i ženu.
Ako nije video ni vozilo ni ženu, onda nije prilagodio brzinu vremenskim uslovima.
Ende.
 
Vidi ovako, automobil je svakako bio u zaustavnoj traci.
Svako normalan kad vidi vozilo u zaustavnoj traci, ili smanji brzinu ili pređe u brzu traku.
Ako je video vozilo, morao je da vidi i ženu.
Ako nije video ni vozilo ni ženu, onda nije prilagodio brzinu vremenskim uslovima.
Ende.
Nije ende. Ne poznaješ konkretne prilike slučaja. Pravosuđe se ne zasniva na 'ende', već na istraživanju okolnosti. Ne budi smešan...
 
Vidi ovako, automobil je svakako bio u zaustavnoj traci.
Svako normalan kad vidi vozilo u zaustavnoj traci, ili smanji brzinu ili pređe u brzu traku.
Ako je video vozilo, morao je da vidi i ženu.
Ako nije video ni vozilo ni ženu, onda nije prilagodio brzinu vremenskim uslovima.
Ende.
žena je već polumrtva izašla iz već slupanog automobila koji se kretao u suprotnom smeru i time izazvao saobraćajku
nisu ga slučajno istražni organi i policija pustili u roku od 48 sati
 
Roker i član žirija "Zvezda Granda" Đorđe David prolazi kroz težak period nakon što je prošlog vikenda
doživeo saobraćajnu nesreću u Severnoj Makedoniji u kojoj je naleteo na ženu, koja je šetala auto-putem, i usmrtio je.

Pogledajte prilog 1490281

On se sada oglasio na Instagramu i objasnio da se i dalje nalazi u Severnoj Makedoniji.


"Nisam dobio dokumenta i nisam napustio Makedoniju.
Moja dokumenta se nalaze u Javnom tužilaštvu u Kumanovu.

Kada budem uzeo dokumenta i prešao granicu, ja ću prvi to objaviti", poručio je Đorđe David.

Saopštenje tužilaštva:

..."Nakon tog prvobitnog sudara, putnica iz vozila kumanovskih registracija je izašla iz automobila
i u tom trenutku na nju je naleteo automobil 'Opel insignia' srpskih registarskih oznaka.
Žena je od udarca zadobila teške povrede od kojih je preminula".

Pogledajte prilog 1490283


Evo šta poručuje Đorđe:

"Moram da budem ovde. Očekuje me još jedna izjava i kako mi je rečeno iz tužilaštva, neću biti u
pritvoru jer ne snosim krivicu– istakao je Đorđe i dodao da još uvek ne može da dođe k sebi.

Nažalost, Đorđe je promenio svoj život u trenu...
Ne daj Bože nikom!

Треба радити на васпитању деце. И научити их да убити неког на улуци док возиш ауто а поштујеш прописе није ништа страшно.
 
vremenski uslovi pod kojima se desila nesreća bili su veoma loši , i da je vozio 30 km na sat ništa ne bi promenilo
Isto je kad odbacis osobu autom 50 m i 1 m?
žena je već polumrtva izašla iz već slupanog automobila koji se kretao u suprotnom smeru i time izazvao saobraćajku
nisu ga slučajno istražni organi i policija pustili u roku od 48 sati
Bio je sudar , nebitno pod kojim okolnostima, dal je isla suprotnim smerom ili ne.
David je naleteo na zenu na putu, udario ju je i ubio.
To sto ce mozda naci vezu ne znaci da nije njegova greska.
 

Back
Top