Razlika u Godinama

a sto bi varao zenu sa losijom od nje?

u prevaru ulazis valjda prevashodno zbog nedostatka sexualno emocionalnog naboja koji si izgubio zbog navike, dosade, gomle obaveza, decurlije, lose ishrane i tako to... :mrgreen:

i zadjes iza coska a ona naslonjena na zid u minicu pusi dugacku saratogu i smeska ti se onako qurwinski, a ti se pitas a za koji moj mi se smeska i mahinalno se vatas za zadnji dzep da vis jel su ti tu keke i kartice :hahaha:
Pa ti znaš da sam čivut i da mi u šlajpiku otrovnica...:mrgreen:
Nije se rodila ta koja bi mi iskamčila nešto...Kad mi traži nešto-šaljem gariši,a njemu ako nije broj -šalje dalje...:hahaha:
Ono...neke smo i zaposlili koje su pokazale bistrinu u svemu tome...Emocionalna inteligencija je superiška za posao...:manikir:
 
ja mladje ne bih...logicno zbog godina u kojima sam
a starije...pa za vezu ne bih isla sa mnogo starijim
a samo za cist seks, onda nije frka kako mi se cini podizati granice, mada nisam pametna nisam ti ja iz tih prica samo kresanje, ali ok ko voli samo napred

ako se njoj oce i tebi se oce i samo cete da se kresnete udri brate, samo nemoj maloletno
 
muskarac stariji 10-15 god, savrsena veza, ili brak
sve iznad i ispod toga treba bataliti
mladji muskarac nikako, ni pod razno
moj je stariji od mene samo dvije godine i osjecam se kao da sam mu mama, o svemu moram ja da brinem a nije glup

jednostavno zene prije zazrijevaju nego muskarci u svakom pogledu priznali to oni ili ne al to je tako

e sad sto nekim zenama ne smeta to, to je vec druga prica, al meni smeta i tacka

to mladji stariji prestaje da pude pitanje zrelosti kad predjes 30(da ne kazem i 5 god ranije)..
moja drugarica ima decka mladjeg godinu a sestra 3 god..a likovi su i te kako zreli..
a inace imas mnoge ljude koji emotivno nikad ne sazre..tj emotivna inteligencija 0..
 

ovu mladjanu o kojoj truckamo na 4 str :zper:

- - - - - - - - - -

to mladji stariji prestaje da pude pitanje zrelosti kad predjes 30(da ne kazem i 5 god ranije)..
moja drugarica ima decka mladjeg godinu a sestra 3 god..a likovi su i te kako zreli..
a inace imas mnoge ljude koji emotivno nikad ne sazre..tj emotivna inteligencija 0..

:lol:
e nasla si da uporedjujes godinu dana mladji sa 15
 
nista ja ne razumem, nisi za onog od 22
a 30 odgovara, anisi 40, pa koliko imas?
to je moje pitanje

pa pise mi u profilu oduvek broj godina
27 ebem te
i sad zamisli ja u duhu teme nadjem nekog bas mladjeg (a da nije maloletan razume se) pa na sta bi to licilo ziv ti ja :lol: dete li da poducavam

- - - - - - - - - -

To je ono sto jebbe nase koke..

ako mislis da se zaljubila i da oce da sedite na klupici u parkicu i pricate o boji zavesa onda bezi, nemoj

onda se igraj sa nekim ko ume da se igra ko i ti
 
pa pise mi u profilu oduvek broj godina
27 ebem te
i sad zamisli ja u duhu teme nadjem nekog bas mladjeg (a da nije maloletan razume se) pa na sta bi to licilo ziv ti ja :lol: dete li da poducavam

- - - - - - - - - -



ako mislis da se zaljubila i da oce da sedite na klupici u parkicu i pricate o boji zavesa onda bezi, nemoj

onda se igraj sa nekim ko ume da se igra ko i ti
..
u pravu si ;)
zahebano skroz.
 
Poslednja izmena:

Back
Top