Razlika u Godinama

Ja zene izmedju fufe i ne fufe gledam drugacije..

Fufe su one sto znaju sta zele i imaju jasan cilj i ne kriju svoje zelje ..kresu se i ne kriju..--al uzivaju u zivotu punim plucima.
---meni je owo fufa ako naplacuje,owakó bez toga mi je sretna teta;)

takozvane ne -fufe su one sto se krseu duplo vise i kriju se..izigravaju fine i postene ..al uzivaju u zivotu punim plucima.
---isti kuki ko owo gore

i treca klasa..vernice..one vole muza i imaju potajnu zelju al su sprecene nekim uticajem ili nemaju dovoljno hrabrosti.
--ili ko u wecini ozbiljnih weza stawljaju wernostw ispred nagona,a posle swe to nadoknade sa muzem;)

one imaju orgazme u istoj pozi samo al su zeljne promene pa manstrubiraju kad god imaju sanse zamisljajuci nekog.;)
--owo 4to mnogo seruckas hero:lol:
 
Desi se jbg..svidi ti se mladja/i ,dok je razlika 10-15-17 god..
Sta ciniti..prekinuti svaki kontakt ili rizikovati.
Odnos samo seks da odmah pojasnim..sta bi ste vi?
do koje granice bi ste isli/e ukoliko imate garanciju samo super seks i nista vise..:)

I da je samo kres sema u pitanju ne vise od 5-6 u odnosu na mene. Pogotovo ako se o mladjima radi jer umeju da se zanesu. Stariji postuju dogovor.
 
razlika...Nisam za predrasude, ali mislim da ljudi koje deli oko10ak pa na vise godina nemaju puno toga zajednickog.. I da to realno ne uspeva. Na zalost, mnogo je danas "razmontiranih " slucajeva, pa se niko vise ne vidja sa svojom generacijskom kutijicom . :kafa:
 

Back
Top