Razlika u Godinama

U pravu si Dajv. Muškarac mora da me nečim intrigira, mora da ima nešto posebno, za mene posebno, za neku drugu možda potpuno bzbz. U svakom drugom slučaju mogu malo da se poigram i to je to. A da razmišljam o tome da li će, ako će uopšte, kada će, gde će se naći ili ne naći takav e stvarno ne mogu. Ako bude bude, ako ne bude nije bilo. I toliko o tome, dosta je. Dugo nisam pisala na forumu, biće da sam ispala iz fazona :D

Vidim po reakciji i punom kuferu koliko te briga.

Da, verovatno ti se vrti oko ljubičica.

vidi, ako nam se univerzum ne vrti oko nas samih i nasih interesovanja, nego oko nekog drugog - pukli smo skroz
da bi bili neciji, moramo prvo da budemo svoji
foliranje ne valja nikako

bila sam sa nekim koga sam upoznala na mestu na kome smo delili ista interesovanja
a onda se desilo da sam polako vremenom morala da pravim kompromise iako nisam za takve, jer sam upala u zamku necijeg foliranja
ono sto je za mene bilo esencija moje zivotne energije, za njega je bila`` impresija okoline zasenjivanjem prostote``
hocu da kazem - radio je to isto samo da bi mu se divili, a sve vreme je bio seronja
i uz to mi prodao pricu o ljubavi
posto sam upala u zamku, umesto da prekinem posle 6 meseci, ja ostanem u toj prici 4 godine
i za to vreme se ugasim
bukvalno
kad smo raskinuli sam sinula kao sunce
i sad bljestim, a njemu i dalje nije jasno kako.
 
Napisala sam da je to jedan u moru primera. Što znači da mi takav upravo ne odgovara na širem nivou. Možda za tebe to što neko ko nije čuo za Mocarta nije bitna stvar, ali za mene je indikator nedostatka elementarne opšte kulture&znanja. A to nije dlaka u jajetu. To je knedla u grlu. Neko ko nije na mom obrazovnom i intelektualnom nivou ne može da mi zadrži pažnju duže od mesec dana. Neko ko je u stanju da ženu, bilo koju ženu, sa kojom je intimnom odnosima nazove vežbankom ima emotivnu inteligenciju kamena. E sad, ko za tebe dolazi ili ne dolazi u obzir je tvoja stvar, kao što je moja stvar na osnovu kojih kriterijuma ću odlučivati o...pogodnosti nekog muškarca da mi bude prijatelj, ljubavnik, partner...I više mi je pun kufer vas koji drugoj osobi određujete šta će joj biti važno a šta ne u emotivnim odnosima, kao da se radi o tikvicama. Nemam ništa protiv da osoba xy standarde tipa "ima sise, dupe, lepu kosu, nije baš rečita ni bistra, fali joj tu i tamo znanje, interesuju je trešine od rialitija na tv i sluša turbo hip hop, ali može da prođe". E pa kod mene ne može.

Zato (kako god ovo kome zvucalo) ili starijeg od sebe ili bar vrsnjaka+slican nivo obrazovanja+zajednicka (bar delimicno) interesovanja. Bila sam jednom sa 7 godina mladjim, brzo sam se smorila, bas kad nemas sta da progovoris nek ide sve u persun. Mozemo mi da budemo liberalni do prekosutra, stvari su takve kakve jesu.
 
Zato (kako god ovo kome zvucalo) ili starijeg od sebe ili bar vrsnjaka+slican nivo obrazovanja+zajednicka (bar delimicno) interesovanja. Bila sam jednom sa 7 godina mladjim, brzo sam se smorila, bas kad nemas sta da progovoris nek ide sve u persun. Mozemo mi da budemo liberalni do prekosutra, stvari su takve kakve jesu.

ti si imala 17, a on 10 :lol:
 
pa nije njesra
ljudi moraj da se nadju na vise osnova
ti sad ides da gledas parove, a zamisli da neka krene da te smara sa klasicnim romantizmom i kubizmom
pa nema sanse da bi se zadrzao pored nje
jednostavno nije u tvojoj zoni interesovanja
samo bi kolutao ocima

Sto takva generalizacija,ja bas gotivim Umetnice.Umetnost je jedna vrsta Kreativizma a Kreativizam smatram jednu od najvelicanstvenijih aspekata,ako ne i najveca koja odlikuje Covecanstvo.Ima jedna teorija kako je Homo Sapiens-danasnji Covek preuzeo ulogu glavne i jedine pod-ljudske vrste od Neandertalaca pre oko 30 hiljada godina,iako je u pocetku u Evropi Neandertalaca bilo mnogo vise,iako su bili organizovaniji u drustvenoj zajednici i iako su bili fizicki jaci od Homo Sapiensa,Homos Sapiens je predvladao po toj teoriji iskljucivo sto je razvio spoznaju i poimanje Kreacije,pod koje spada i Umetnost.
 
ne generalizujem nego navodim primer samo
ili ti si na primer ostrasceni navijac..vodja navijaca
nema utakmice na koju ne odes..do srzi volis fudbal
a ona te u sred premijer lige pita - a sta to igraju?

ili..ti si gastronom..hedonista
hrana, ukusan zalogaj ti je smisao postojanja
a ona jede samo kornfleks i jogurt i to je vrhunac njene kulinarske vestine i vrhunac njene zainteresovanosti za hranu
jede samo da bi prezivela
ovo sam navela jer je postojao stvarno takav pokusaj
pa sa kim da podelis trenutak razvijanja ukusa na nepcima kad stavis zalogaj ukusne hrane tvojom rukom spremljene
od posebno biranih namirnica na zelenoj pijaci..od posebno biranog komada mesa po mesarama
a njoj sve jedno da li su sasuseni bajati fisingeri ili fenomenalan ramstek
moze da pojede i big mek star mesec dana iz fioke, sve joj ima isti ukus

kako spojiti nespojivo?
 
ne generalizujem nego navodim primer samo
ili ti si na primer ostrasceni navijac..vodja navijaca
nema utakmice na koju ne odes..do srzi volis fudbal
a ona te u sred premijer lige pita - a sta to igraju?

ili..ti si gastronom..hedonista
hrana, ukusan zalogaj ti je smisao postojanja
a ona jede samo kornfleks i jogurt i to je vrhunac njene kulinarske vestine i vrhunac njene zainteresovanosti za hranu
jede samo da bi prezivela
ovo sam navela jer je postojao stvarno takav pokusaj
pa sa kim da podelis trenutak razvijanja ukusa na nepcima kad stavis zalogaj ukusne hrane tvojom rukom spremljene
od posebno biranih namirnica na zelenoj pijaci..od posebno biranog komada mesa po mesarama
a njoj sve jedno da li su sasuseni bajati fisingeri ili fenomenalan ramstek
moze da pojede i big mek star mesec dana iz fioke, sve joj ima isti ukus

kako spojiti nespojivo?

Senora ma generalno ste upravu,ali nije sve bas tako crno i belo,ima tu i 50 nijanse sivog, ;) .
 
Desi se jbg..svidi ti se mladja/i ,dok je razlika 10-15-17 god..
Sta ciniti..prekinuti svaki kontakt ili rizikovati.
Odnos samo seks da odmah pojasnim..sta bi ste vi?
do koje granice bi ste isli/e ukoliko imate garanciju samo super seks i nista vise..:)

:heart:
Ne svidjaju mi se mladji muskarci, jer ne volim klince. Stariji su mi ok i mislim da ja nisam povrsna da ljude gledam kroz godine. Ako je sladak, nema veze sto je stariji od mene. Moj najstariji decko od mene je bio 35 godina.:heart:
 
Ae bre dosta, ne lažite sebe ni druge, 99,9% vas bi bilo i sa sotoninom ćerkom ako dobro izgleda. Dopadljivo lice, zgodno telo i ne treba ništa više. Postoje izuzeci, uvek postoje, ali oni su toliko retki ili se tako dobro skrivaju, da više šanse imaš da u Maloj Mionici pronađeš rudnik dijamanata nego da natrčiš na nekog muškaca od u dobu od 30 do 50 godina koji je zadržao neke kriterijume. To posebno važi za "neliberalne" tradicionaliste. Oni su mi isti kao nekadašnji američki puritanci. Žene su javno žigosali crvenim slovom i za najmanji iskorak od _____________________ zacrtanog, a iza četiri zida se upuštali u najstrašnije perverzije.

Na to imam samo jedan komentar - :bljak:
 
Ae bre dosta, ne lažite sebe ni druge, 99,9% vas bi bilo i sa sotoninom ćerkom ako dobro izgleda. Dopadljivo lice, zgodno telo i ne treba ništa više. Postoje izuzeci, uvek postoje, ali oni su toliko retki ili se tako dobro skrivaju, da više šanse imaš da u Maloj Mionici pronađeš rudnik dijamanata nego da natrčiš na nekog muškaca od u dobu od 30 do 50 godina koji je zadržao neke kriterijume. To posebno važi za "neliberalne" tradicionaliste. Oni su mi isti kao nekadašnji američki puritanci. Žene su javno žigosali crvenim slovom i za najmanji iskorak od _____________________ zacrtanog, a iza četiri zida se upuštali u najstrašnije perverzije.

Na to imam samo jedan komentar - :bljak:

Pravi razliku izmedju devijantnosti-nastranosti i fetisa-perverzije,dosta ljudi danas mesa ta 2 pojma,koje nemaju nidje veze.Pusti Puritance,oni su proslost,MI evropski DESNICARI smo buducnost. ;) .
 
Ae bre dosta, ne lažite sebe ni druge, 99,9% vas bi bilo i sa sotoninom ćerkom ako dobro izgleda. Dopadljivo lice, zgodno telo i ne treba ništa više. Postoje izuzeci, uvek postoje, ali oni su toliko retki ili se tako dobro skrivaju, da više šanse imaš da u Maloj Mionici pronađeš rudnik dijamanata nego da natrčiš na nekog muškaca od u dobu od 30 do 50 godina koji je zadržao neke kriterijume. To posebno važi za "neliberalne" tradicionaliste. Oni su mi isti kao nekadašnji američki puritanci. Žene su javno žigosali crvenim slovom i za najmanji iskorak od _____________________ zacrtanog, a iza četiri zida se upuštali u najstrašnije perverzije.

Na to imam samo jedan komentar - :bljak:

Šta ti je, te se karaju najviše i najperverznije su baš zato što pod bijelim danom tu neku želju za seksom sakrivaju duboku u sebe. A onda kada ih strefi tako između četri zida, znaju biti kako ono ameri vele naughty...
 

Back
Top