Razlika u Godinama

pa pise mi u profilu oduvek broj godina
27 ebem te
i sad zamisli ja u duhu teme nadjem nekog bas mladjeg (a da nije maloletan razume se) pa na sta bi to licilo ziv ti ja :lol: dete li da poducavam

- - - - - - - - - -
ako mislis da se zaljubila i da oce da sedite na klupici u parkicu i pricate o boji zavesa onda bezi, nemoj

onda se igraj sa nekim ko ume da se igra ko i ti

bre metlo, ne obecavaj sto neces da ispunis :fdlan:

a da, bre metlo, nacuo sam se izjava da sam pickopachenik, al se ne sunjam po profilima, i retko kad i poglerdam neciji.

ja reko ti si dosta starije, ne po izgledu, nisam te video, cini mi se

sad sam se zamislio, ti 27 a ne bi poducavala nekog 5 g. mladjeg od tebe???
ono on ne zna nista?
a moze ceo vikend?
znam sad ces reci, moze ona, al ne zna sta tebi odgovara, pa se sad mislim, da sam zensko, ne bi imao nikakav problem sa time...
 
znas kako kazu: ko sa decom leze, budi se upisan :lol:
Nemogu da budem pametan..volim ja i nesto starije,ok je to jer znaju sta zele....
Ceo zivot pucam na udate samo iz tih razloga, ali kad je neko sladak i non stop ti baca kosku ...proradi strast i zelja,najverovatnije nece biti iceg bas iz razloga koji si navela..
meni se svidja,vodicemo ljubav,jednom,dva put..jos sladje..i teci put....ja cu da joj pruzim neverovatne stvari jer je zelim i previse,,onda se zacopa i ne ispostuje pravila za koje bi se dogovorili pre seksa,,
eto problema...njeno srce ce se cepa izvesno vreme,ja cu patiti zbog toga jer ce mi bude zao,,i na kraju cu morati da budem i malo grub,tako sto cu je zamolim da nadje decka sto pre.
 
bre metlo, ne obecavaj sto neces da ispunis :fdlan:

a da, bre metlo, nacuo sam se izjava da sam pickopachenik, al se ne sunjam po profilima, i retko kad i poglerdam neciji.

ja reko ti si dosta starije, ne po izgledu, nisam te video, cini mi se

sad sam se zamislio, ti 27 a ne bi poducavala nekog 5 g. mladjeg od tebe???
ono on ne zna nista?
a moze ceo vikend?
znam sad ces reci, moze ona, al ne zna sta tebi odgovara, pa se sad mislim, da sam zensko, ne bi imao nikakav problem sa time...
joj ja bih imala problem
takva sam, vestica
tu imam visoki standard, tako sam navikla :zkez:
sad treba neki klinja da mi dodje i bocka tu nesto a ja da citam anu karenjunu, ma nema sanse
a zelju za poducavanjem nemam ni malo, ne volim da sam dominantna u seksu, a takav potez bi to od mene zahtevao....
ja sam i rekla kako ja razmisljam, nisam mislila da je to opste pravilo...ako neko mojih godina oce sa nekim od 20 da se krese samo napred, mene ziga repic za to
ja sam uvek bila sa starijima od sebe (do 5 god max), cudno bi mi bilo i sa godisnjakom a kamo li mladji...muvali su me i mnogo stariji (10-20) ali nisam htela jer sam oduvek smatrala da od toga selameta nema....al to sam ja i moja sauma

mozda kad udjem u 40-te promenim misljenje pa uhvatim nekog pastuva od 30 :zper:
 
Nemogu da budem pametan..volim ja i nesto starije,ok je to jer znaju sta zele....
Ceo zivot pucam na udate samo iz tih razloga, ali kad je neko sladak i non stop ti baca kosku ...proradi strast i zelja,najverovatnije nece biti iceg bas iz razloga koji si navela..
meni se svidja,vodicemo ljubav,jednom,dva put..jos sladje..i teci put....ja cu da joj pruzim neverovatne stvari jer je zelim i previse,,onda se zacopa i ne ispostuje pravila za koje bi se dogovorili pre seksa,,
eto problema...njeno srce ce se cepa izvesno vreme,ja cu patiti zbog toga jer ce mi bude zao,,i na kraju cu morati da budem i malo grub,tako sto cu je zamolim da nadje decka sto pre.

upravo to
postoje mladjane devojke koje znaju da se igraju tih kres kombinacija....i tu onda mozete lepo da se zezate
sa ovim drugima ne treba se zezati
ima muskaraca koji bi je opampracili bez razmisljanja, samo misleci na sebe i svoje zadovoljstvo, a nju ko sisa neka pati posle...to je mnogo ruzno
lepo od tebe sto se neckas i sto si svestan mogucih posledica

- - - - - - - - - -

aha, pa vecina forumasica iaju visoke standarde i tako su navikle

ok ovo u vezi dominacije razumem, mozda je to problem i zasto ja ne shvatam, posto sam ja pasivan samo dok ne poludim

ima zena koje vole da dominiraju u krevetu
takve onda i traze partnere koji vole takve zene...sve je to simbioza...i ot je ok
i takve cesto odu sa mladjim bas iz razloga jer se osecaju mocno dok poducavaju, rastu ko kvasac....i to je ok
ja nisam iz te price
 
upravo to
postoje mladjane devojke koje znaju da se igraju tih kres kombinacija....i tu onda mozete lepo da se zezate
sa ovim drugima ne treba se zezati
ima muskaraca koji bi je opampracili bez razmisljanja, samo misleci na sebe i svoje zadovoljstvo, a nju ko sisa neka pati posle...to je mnogo ruzno
lepo od tebe sto se neckas i sto si svestan mogucih posledica
Jasno..ima toga gde se okrenes..nije sve u tome i posle se pokajes zbog ispada jer mislis kurccem a ne glavom.
Zivot je lep ali se nekad moramo i malo spustiti na zemlju da ni bi ispalo ono sto bi unistilo mnogo toga unazad posejano ljubavlju i mukotrpnom stvaranju..;)
 
upravo to
postoje mladjane devojke koje znaju da se igraju tih kres kombinacija....i tu onda mozete lepo da se zezate
sa ovim drugima ne treba se zezati
ima muskaraca koji bi je opampracili bez razmisljanja, samo misleci na sebe i svoje zadovoljstvo, a nju ko sisa neka pati posle...to je mnogo ruzno
lepo od tebe sto se neckas i sto si svestan mogucih posledica

- - - - - - - - - -



ima zena koje vole da dominiraju u krevetu
takve onda i traze partnere koji vole takve zene...sve je to simbioza...i ot je ok
i takve cesto odu sa mladjim bas iz razloga jer se osecaju mocno dok poducavaju, rastu ko kvasac....i to je ok
ja nisam iz te price

svakojakih nas ima to stoji

svai normalan muskarac tako misli, ima koje su za kres kombinaciju i nije problem, al ima vidi se koje nisu za to i da ce da se zaljubi
 
Posto su zene gluplji, nesigurniji, smotaniji i opcenito nesposobniji deo populacije, trebalo bi da traze mnogo mladje muskarce od sebe da bi bili na slicnom intelektualnom nivou. Ali ne traze. Zasto? Pa upravo zbog pocetne hipoteze.
Vecina zena ce pre uzeti matorog, umornog, poluimpotentnog muskarca, jer je onda sigurnija da je nece ostaviti i prevariti i da nece ostati gladna (seljacki koreni) i osecace se lepo i pozeljno pored takvog jer je duboko iskompleksirana i obicno i fizicki nije nesto.
Zene koje dobiju neku vrstu moci, vrlo brzo pocnu da se ponasaju 'muski' (traze mladje i lepse muskarce).
A muskarci su, inace, jedna materijalisticki orjentisana vrsta, operisana od romantike i ostalih 'lebdecih' iluzija, a matori muskarac, taj je izgubio i onaj 1 procenat poezije i samo je hronicno umoran od nadmetanja s drugim muskima.
E sad koja hoce sigurnost, koja fizicki i nije neka riba (izgleda starije), ta ce da trazi starijeg. Koja hoce ljubav, strast, poeziju i ostale sarene laze (kao Ana Karenjina, sto neko spomenu) ta ce momke da trazi.
Samo jos jedna opaska na koju mogu da odgovore ove sto traze mnogo starije za ozbiljnu vezu. Je l vas ponekad strah realne pretpostavke da cete u starosti ostati udovice cirka 20-ak godinica (uzevsi u obzir da je on stariji 10 i da muski zive krace u proseku 7-8 god)?
Ja bih najradije nekog vrsnjaka ..I sorry zbog mora generalizacija, ali takva je i tema. Smesna :)
 
Poslednja izmena:
Posto su zene gluplji, nesigurniji, smotaniji i opcenito nesposobniji deo populacije, trebalo bi da traze mnogo mladje muskarce od sebe da bi bili na slicnom intelektualnom nivou. Ali ne traze. Zasto? Pa upravo zbog pocetne hipoteze.
Vecuna zena ce pre uzeti matorog, umornog, poluimpotentnog muskarca, jer je onda sigurnija da je nece ostaviti i prevariti i da nece ostati gladna (seljacki koreni) i osecace se lepo i pozeljno pored takvog jer je duboko iskompleksirana i obicno i fizicki nije nesto.
Zene koje dobiju neku vrstu moci, vrlo brzo pocnu da se ponasaju 'muski' (traze mladje i lepse muskarce).
A muskarci su, inace, jedna materijalisticki orjentisana vrsta, operisana od romantike i ostalih 'lebdecih' iluzija, a matori muskarac, taj je izgubio i onaj 1 procenat poezije i samo je hronicno umoran od nadmetanja s drugim muskima.
E sad koja hoce sugurnost, koja fizicki i nije neka riba (izgleda starije), ta ce da trazi starijeg. Koja hoce ljubav, strast, poeziju i ostale sarene laze (kao Ana Karenjina, sto neko spomenu) ta ce momke da trazi.
Samo jos jedna opaska na koju mogu da odgovore ove sto traze mnogo starije za ozbiljnu vezu. Je l vas ponekad strah realne pretpostavke da ce te u starosti ostati udovice cirka 20-ak godinica (uzevsi u obzir da je on stariji 10 i da muski zive krace u proseku 7-8 god)?
Ja bih najradije nekog vrsnjaka ..I sorry zbog mora generalizacija, ali takva je i tema. Smesna :)

a ti si sigurna da taj vrsnjak nece da ode u vecna lovista mnogo pre nego sto ti to racunas da treba da se desi? blizina godina ti daje neku garanciju?
i sigurna si da taj deset i vise god stariji nece da bankrotira, ostane bez dobre pozicije, bude uhapsen zbog dobrog poslovanja i sl?
 
a ti si sigurna da taj vrsnjak nece da ode u vecna lovista mnogo pre nego sto ti to racunas da treba da se desi? blizina godina ti daje neku garanciju?
i sigurna si da taj deset i vise god stariji nece da bankrotira, ostane bez dobre pozicije, bude uhapsen zbog dobrog poslovanja i sl?

To, i niz drugih budalaština.

Po ovom postu, ja ispadoh muško, kao materijalistički orijentisana i poprilično lišena tih lirskih osećanja :confused:

A to da li će me varati/ostaviti svakako ne mogu kontrolisati, ne zanima me da se time zamaram
 
To, i niz drugih budalaština.

Po ovom postu, ja ispadoh muško, kao materijalistički orijentisana i poprilično lišena tih lirskih osećanja :confused:

A to da li će me varati/ostaviti svakako ne mogu kontrolisati, ne zanima me da se time zamaram


Naravno da ne mozes u potpunosti kontrolisati, ali, verovala ili ne, postoji nest sto se zove statistika i verovatnoca. Prema tome se ravnas, svesno ili podsvesno.
Znaci kad imas 20 god. veca verovatnoca je da imas vise godinica za proziveti nego neko ko ima 50. Svakako da postoje izuzeci koji su samo..izuzeci.
CCcc moram da crtam ovako proste stvari
Ps. Ne pogadja tebe to sto sam rekla da si materijalista nego ovo da fizicki losije ribe traze mnogo starije od sebe :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Naravno da ne mozes u potpunosti kontrolisati, ali, verovala ili ne, postoji nest sto se zove statistika i verovatnoca. Prema tome se ravnas, svesno ili podsvesno.
Znaci kad imas 20 god. veca verovatnoca je da imas vise godinica za proziveti nego neko ko ima 50. Svakako da postoje izuzeci koji su samo..izuzeci.
CCcc moram da crtam ovako proste stvari
Ps. Ne pogadja tebe to sto sam rekla da si materijalista nego ovo da fizicki losije ribe traze mnogo starije od sebe :mrgreen:

znaci statistika je najvaznija stavka kad se bira neko sa kime ce da se deli emocija :)
 

Back
Top