Moze li neko da pomogne

vesna pet:
Interesuje me da li neko zna za neku visu skolu ili fakultet gde nije potrebno polagati prijemni ispit.U obzir dolazi i Novi Sad.Unapred se zahvaljujem

Ево, да ти одмах решим дилему - не постоји државна образовна институција која не захтева полагање пријемног испита. Дакле, не постоји. Ако желиш, можеш конкурисати на приватним универзитетима где примају све који се пријаве...
 
mixy:
Ево, да ти одмах решим дилему - не постоји државна образовна институција која не захтева полагање пријемног испита. Дакле, не постоји. Ако желиш, можеш конкурисати на приватним универзитетима где примају све који се пријаве...
Hvala ti na odgovoru,ali ne radi se o meni ja sam svoje skolovanje zavrsila vec odavno.Naime sin od moje prijateljice je zavrsio srednju masinsku skolu i nije zeleo nista da upise.E sad posto je cuo da moze vrlo lako da bude pozvan u vojsku jer nista ne studira,on bi odjednom da upise bilo sta ali da ne mora da polaze prijemni jer se nije ni spremao.Mladost ludost,sta ces....
Mozes li mi dati neku adresu tih privatnih univerziteta pa da se raspitamo.Unapred ti zahvaljujem.Pozdrav.
 

Back
Top