Dok obican narod jedva spaja kraj sa krajem , SNSovci piju skupi francuski sampanjac

BAHANALIJE POSLANICE SNS: Pije „moet“ i hvali se na Tviteru

poslanica-sns-katarina-rakic-foto-fonet-aleksandar-levajkovic-1424382060-618500.jpg


Poslanica SNS Katarina Rakić, koja, kao i stranka koju predstavlja u parlamentu, treba da promoviše štednju, pohvalila se na Tviteru žurkom koju je organizovala sa drugaricama.

Na slikama se vidi da piju francuski šampanjac „moet, čija se cena u maloprodaji kreće do sedam hiljada dinara.

- Nisam imala uvid da vam je manir da brojite zalogaje, ali kad već želite detalje, reč je o doprinosu prijatelja. Stranku i politiku koju predstavljam nisam narušila ni u jednom momentu - rekla je Rakićeva.



Girls night#2 pic.twitter.com/ZpjeIEeDLC
— Jelena Jevtic (@lenaWJMS) January 9, 2015
Girls night pic.twitter.com/T34rpWsMde
— Jelena Jevtic (@lenaWJMS) January 9, 2015

http://www.kurir.rs/vesti/politika/bahanalije-3-pije-moet-i-hvali-se-na-tviteru-clanak-1686535

Moet se toci u potocima, prave se orgije na Tajlandu o trosku naroda, lude zurke u Las Vegasu, bracna putovanja na Havajima - naprednim SNS lopinama je stvarno upala kasika u med, dok obican narod jedva spaja kraj sa krajem i ne uspeva ni racune da plati :(

I ajde da to rade najjaci funkcioneri stranke, nego neka leva smetala i potrckala

Sta li tek rade ovi glavni kad se ovi levi i nebitni ovako bahate ?

Kako ima ovaj SNS da pukne na sledecim izborima jos gore nego DS onomad :zelenko2:

Koja god stranka se docepa vlasti radi isto.

Vrlo bahato, ali treba urinirati po sirotinji - ko je *ebe.
 
Ova zena nije nikome otela nista, kupila je od svoje plate zajdno s prijateljima.

A sto poslanici imaju visoke plate, druga je stvar.

Poslanici i politicari MORAJU da imaju velike plate.

Da jedva sastavljaju kraj sa krajem - SVAKO BI MOGAO DA IH KUPI!

Nista nema losije za jednu drzavu nego kada politicari i policija imaju male plate.
 
Ova zena nije nikome otela nista, kupila je od svoje plate zajdno s prijateljima.

A sto poslanici imaju visoke plate, druga je stvar.

To je prva stvar jer su oni izglasali tako nepravednu raspodelu.
To je lopovluk i otimacina.
I izdaja jer ste kolaboranti sa okupatorom.
Okupator vam baca mrvice da pljackate svoj narod za njega.
 
Naprednjaci nisu zaradili nego su ukrali i oteli gladnoj sirotinji da bi oni pili sampanjac.

Pa to ti je kapitalizam: 10% bogatih imaju 90% bogatstva drustva, a 90% sirotinje samo 10%.


Zar se niste za to borili kada ste rusaili Tita i Jugoslaviju?

Ili ste mislili da cete biti svi bogati kapitalsiti, kao Svajcarci koji nikada u istoriji nisu ratovali?
 
Pa to ti je kapitalizam: 10% bogatih imaju 90% bogatstva drustva, a 90% sirotinje samo 10%.


Zar se niste za to borili kada ste rusaili Tita i Jugoslaviju?

Ili ste mislili da cete biti svi bogati kapitalsiti, kao Svajcarci koji nikada u istoriji nisu ratovali?

Nni kapitalizam , ni socijalizam nisu garancija za pravedno drustvo.
To zavisi od ucesnika koji ga sprovode.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Иста та једначина на српски начин: 23% глупих, неписмених и необразованих има 100% власти

Cim imaju vlast - nisu glupi.

Oni koji nemaju vlast su glupi.


Liberalni kapitalizam je ....mracna suma puna raznih krvozednih zivotinja, gde jaca jede slabiju.....

Nema tu postenja, postovanja, samilosti....Sve ne nemilosrdno, beskurpulozno i surovo....

U toj borbi samo najjaci i najhrabriji opstaju...

Ostali moraju da se zadovolja mrvicama sa njihovog stola...


Vi plovite tim vodama......Sto pre to shvatite i pomirite se sa tim, manje cete imati glavobolje...
 
Cim imaju vlast - nisu glupi.

Oni koji nemaju vlast su glupi.


Liberalni kapitalizam je ....mracna suma puna raznih krvozednih zivotinja, gde jaca jede slabiju.....

Nema tu postenja, postovanja, samilosti....Sve ne nemilosrdno, beskurpulozno i surovo....

U toj borbi samo najjaci i najhrabriji opstaju...

Ostali moraju da se zadovolja mrvicama sa njihovog stola...


Vi plovite tim vodama......Sto pre to shvatite i pomirite se sa tim, manje cete imati glavobolje...


Sumenko; mi ne zelimo da zivimo u divljini nego u humanom drustvu. U civilizaciji.

- - - - - - - - - -

Tacno, ali tu se otvara pitanje narastajuceg jaza izmedju bogatih i siromasnih, jer su bogati sve bogatiji, a da bi ih poslanici "pratili u stopu" (te da ne bi bili ev. podmitljivi), kolike bi plate onda tek trebalo da imaju i moze li ova drzava to da izdrzi?

- - - - - - - - - -


A kao nisu podmiceni. Pa ti sama verujes u svoje lazi.
Pod hitno na lecenje.
Ti si mucena licka pruga, a ja se ne krijem iza promenjenih imena nikova kao ti.

Kad menjam - menjam i ne krijem se. :D

A kao nisu podmiceni. Pa ti sama verujes u svoje lazi.
Pod hitno na lecenje.
 
Tacno, ali tu se otvara pitanje narastajuceg jaza izmedju bogatih i siromasnih, jer su bogati sve bogatiji, a da bi ih poslanici "pratili u stopu" (te da ne bi bili ev. podmitljivi), kolike bi plate onda tek trebalo da imaju i moze li ova drzava to da izdrzi?

To da bogati postaju sve bogatiji, a siromasni siromasniji je problem citavog kapitalizma koji ce na kraju dovesti do njegovog sloma ako se jako pazljivo ne bude vodio od mudrih ljudi...

Uz to ce povuci u propast i celo covecanstvo.

Bitno je na neki nacin odrzati srednju klasu da ne iscezne jer ona je jedina koja stvara novu upotrebnu vrednost.

Bogati sami sebi moraju uvuci brnjicu, a to njima jako tesko pada.


Kod nas (kos vas) plate politicara i policije moraju biti tacno na granici da se isti boje da sa svojom kvalifikacijom, vrednocom i znanjem ne izgube radno mesto jer ne mogu naci bolje.
 
od cega vi pravite problem to je blago rečeno strašno.......šta bre mene boli qurac gde ko letuje/zimuje.....jel bre imate vi vaše živote......imate......pa bavite se njime a ne tuđim......otišo neko na tajland na odmor......pa šta.......ti aranžmani idu i na kredit......možda su štedili......otkud znam.......ali čemu ta zloba.....ako vam se sviđa destinacija vidite da sklopite kockice pa i vi da idite......po meni ima dosta lepših destinacija po mojoj zemlji Srbiji ali svakom po volji....nemojte da ste tolka stoka.....vi oćete reći da ovi koji su otišli a da nisu to što jesu ne bi bilo nikakvog problema ali pošto su iz sns-a onda su meta..ej bre...a šta su drugi radili.....aaaa......ej nisu otišli na mesec nego u jednu od zemalja na zemlji.....neko voli kola.....neko zlato.....neko garderobu pa u nju ulaže i pare troši.....neko u nekretnine......a neko u putiovanja.......i ti takvi su pobednici.....jer......imaš kola i slupaš ih......nemaš ih više......imaš zlato.....neko ti ukrade i nema ga više.....imaš kuću....bude zemljotres i ode kuća......ali iskustvo sa putovanja i doživljaj su ti za ceo život.....to ti niko ukrsati ne može.....i ja sam takav......a pazi sad....nisam iz sns-a.....šta ćemo sad.....
 
To da bogati postaju sve bogatiji, a siromasni siromasniji je problem citavog kapitalizma koji ce na kraju dovesti do njegovog sloma ako se jako pazljivo ne bude vodio od mudrih ljudi...

Uz to ce povuci u propast i celo covecanstvo.


Bitno je na neki nacin odrzati srednju klasu da ne iscezne jer ona je jedina koja stvara novu upotrebnu vrednost.

Bogati sami sebi moraju uvuci brnjicu, a to njima jako tesko pada.


Kod nas (kos vas) plate politicara i policije moraju biti tacno na granici da se isti boje da sa svojom kvalifikacijom, vrednocom i znanjem ne izgube radno mesto jer ne mogu naci bolje.

Tacno tako, treba da budu dobre plate, ali to je vec utopija.

P.S. Nema Blajbi, kasno je za sve, ovo je viseslojan problem koga siromasne zemlje kao mi prve osecaju i prema tome prve i "pucaju".
 
od cega vi pravite problem to je blago rečeno strašno.......šta bre mene boli qurac gde ko letuje/zimuje.....jel bre imate vi vaše živote......imate......pa bavite se njime a ne tuđim......otišo neko na tajland na odmor......pa šta.......ti aranžmani idu i na kredit......možda su štedili......otkud znam.......ali čemu ta zloba.....ako vam se sviđa destinacija vidite da sklopite kockice pa i vi da idite......po meni ima dosta lepših destinacija po mojoj zemlji Srbiji ali svakom po volji....nemojte da ste tolka stoka.....vi oćete reći da ovi koji su otišli a da nisu to što jesu ne bi bilo nikakvog problema ali pošto su iz sns-a onda su meta..ej bre...a šta su drugi radili.....aaaa......ej nisu otišli na mesec nego u jednu od zemalja na zemlji.....neko voli kola.....neko zlato.....neko garderobu pa u nju ulaže i pare troši.....neko u nekretnine......a neko u putiovanja.......i ti takvi su pobednici.....jer......imaš kola i slupaš ih......nemaš ih više......imaš zlato.....neko ti ukrade i nema ga više.....imaš kuću....bude zemljotres i ode kuća......ali iskustvo sa putovanja i doživljaj su ti za ceo život.....to ti niko ukrsati ne može.....i ja sam takav......a pazi sad....nisam iz sns-a.....šta ćemo sad.....

Jesi li glup il se pravis blesav?
Alo idu s pokradenim parama od sirotinje!
A ti si jedan od njih cim se branis.
 

Back
Top