moze li ko ovo desifrovati

vispak

Primećen član
Banovan
Poruka
973
Scg da izruči optužene za zločine
VUKOVAR - Županijski sud u Vukovaru uskoro će zatražiti od Scg izručenje 11 Srba iz Hrvatske, optuženih za ratni zločin u slučaju protiv Ljubana Devetaka i ostalih.

Suđenju prisustvuje samo jedan od 12 optuženih, dok ostali, rečeno je u sudnici, žive na "poznatim adresama u Scg". Optuženi se terete da su u oktobru 1991. godine naterali meštane Lovasa kod Vukovara u minsko polje
--------------------------------------------------------------------------------
(Scg)....o cemu se ovdje radi,o nekom spoju,kiselini...udruzenju,metalu,nemetalu.ili da nije slucajno neka skracenica nekog lovackog drustva,....
 
vispak:
--------------------------------------------------------------------------------
(Scg)....o cemu se ovdje radi,o nekom spoju,kiselini...udruzenju,metalu,nemetalu.ili da nije slucajno neka skracenica nekog lovackog drustva,....
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: E ova ti je dobra, ni meni se ne svidja to SiCG. Znas sta to znaci? Srbija i Crnja i Gora! E moj Vispakšu, imaš i ti svoje trenutke, nije još kasno za tebe. Dobra ti je ova - metal, nemetal, lovačko društvo :lol: :lol: :lol:
 
@vispak

Moze !

Bosnian muslim=
AM_Banner_Med_Converter.gif

 
Сада гледах сњимку Ешдауна Високог преставника БиХ како врши инспекцију ОВК на КиМ док је био посматрач. Човек у елементу са шиптарима, обећаво им помоћ у борби против Срба
 
GZ:
Pitam se samo cime se ovaj Vispak i kako nadojio mrznjom.. Da li covjek stvarno voli da mrzi..

Nije slucajnost da ovako se ponasa..
Molim te objasni mi ko ti u porodici stradao od srpske ruke te toliko imas mrznje u sebi????
dva brata, a gdje ti tu vidis mrznju...ja sam samo do sada iznosio argumente...mrznja bi bila kad bi ja rekao da treba sve srbe ili Vlahe pobiti.kao sto svaki drugi ucesnik ovog foruma poziva na istrebljenje Bosnjaka.
 
Vispak, primi moje izvinjenje ako sam te licno do sada uvredio. Od sada ti necu vise odgovarati ni na jedan post, ma koliko on bio bezvezan, nerealan, zlonameran ili istinit i tacan. Pokusaj da svoje ogorcenje pretocis u pogled ka realnoj buducnosti i prestani da se dojis ideologijom onih koji u Evropi nemaju sta da traze. Nemoj mudrovati po ovoj temi nego prihvati ovo sto ti kazem. Probaj makar na dva dana da odmoris mozak od ovog foruma, videces bice ti bolje.
 
Zex:
Vispak, primi moje izvinjenje ako sam te licno do sada uvredio. Od sada ti necu vise odgovarati ni na jedan post, ma koliko on bio bezvezan, nerealan, zlonameran ili istinit i tacan. Pokusaj da svoje ogorcenje pretocis u pogled ka realnoj buducnosti i prestani da se dojis ideologijom onih koji u Evropi nemaju sta da traze. Nemoj mudrovati po ovoj temi nego prihvati ovo sto ti kazem. Probaj makar na dva dana da odmoris mozak od ovog foruma, videces bice ti bolje.
ali tu nastaje problem potrebno je najpre
pronaci mozak jer glava sluzi i kao garaza
za mozdane sklopove a ne samo kao
brana da kisa ne bi padala u stomak :!:
 
Zex:
Vispak, primi moje izvinjenje ako sam te licno do sada uvredio. Od sada ti necu vise odgovarati ni na jedan post, ma koliko on bio bezvezan, nerealan, zlonameran ili istinit i tacan. Pokusaj da svoje ogorcenje pretocis u pogled ka realnoj buducnosti i prestani da se dojis ideologijom onih koji u Evropi nemaju sta da traze. Nemoj mudrovati po ovoj temi nego prihvati ovo sto ti kazem. Probaj makar na dva dana da odmoris mozak od ovog foruma, videces bice ti bolje.

Да Зекс, али погледај, молим те, ову вест, која је очигледно ПОСЛЕДИЦА УВОЂЕЊА АМЕРИЧКЕ ДЕМОНОКРАТИЈЕ У ИРАК:

ПрвиУстав Ирака у новим околностима, означава се демократским, али хришћани су веома забринути. Текст је прихваћен, а биће усвојен 15.октобра 2005. УСТАВ ЗА ПРАВНУ ОСНОВУ ИМА ШЕРИЈАТСКЕ ИСЛАМСКЕ ПРОПИСЕ, а то није био случај ни за веме власти свргнутог Садама Хусеина. Други параграф налаже да ниједан закон не може бити донет који није у складу са исламом, што дискриминше хришћане, Јевреје, немуслимане уопште и жене. Уведен је принцип ТОЛЕРИСАЊА НЕМУСЛИМАНА - А НЕ РАВНОПРАВНОСТИ. Интервенције да се измени текст устава нису биле успешне.
СВЕ ВЕЋЕ ДИСКРИМИНАЦИЈЕ КАО ПОСЛЕДИЦА РАТА СУ СВЕ ВЕЋЕ.
Некада бројне хришћанске заједнице у Басри и Багдаду смањиле су се на минимум.
 
marlon:
Sudeci po ovoj kisi kolika bi to trebala da bude gromada od glave. A mozda je i on veksla od onih sto su najvisi narod u Evropi. Mislim polako pocinje opet da se penje na *****.
pa marlone tebi je za verovati kao ekspertu za alpinizam
ali problem je u tome sta se te njuske popnu i
ne silaze bez GSS mislim gorske sluzbe spasavanja :lol:
izvinjavam se clanovima uticajne partije sta
koristim njihovu skracenicu za brdjansku
hitnu pomoc :D
 
veKsla:
pa marlone tebi je za verovati kao ekspertu za alpinizam
ali problem je u tome sta se te njuske popnu i
ne silaze bez GSS mislim gorske sluzbe spasavanja :lol:
izvinjavam se clanovima uticajne partije sta
koristim njihovu skracenicu za brdjansku
hitnu pomoc :D

Zahvaljujem na toplim recima u ovo hladno prepodne. Inace GSS, mislim ta sluzba spasavanja ima u svojim redovima mnogo clanova koji vole da se penju jedni na druge kad ne mogu da dofate unesrecenog. Sluzbena odeca im je plava pa imaju neku zutu straftu raspizdenu po sredini valjda da se bolje prepoznaju po mraku gde bauljaju.
 

Back
Top