Мушки хормони...

Ljuba82

Domaćin
Poruka
3.087
Стицајем околности...у протеклих пар дана сам имао прилике да неколико пута у току дана и увече пређем потез од Славије до Калиша.

Е сад...финта је у томе што сам био одушевљен колико лепих, згодних, кокетних цица има у овом граду (као да то нисам знао:roll: :lol: ).
Чак сам једно време константно хватао поглед једне цице...праве лепотице (поглед очи у очи из пристојности...доле нисам смео да гледам док она није гледала бар 90 степени од линије према мени)...нисам издржао...накривиле ми се усне :smile: , она се исто насмејала...бацила пољубац...онако са руком...ја узвратио...онако тотално безазлено (ебте ко да сам у ОШ...једноставно тренутак:lol: ).
Мислим, да се разумемо, имам своју девојку, коју никад не бих преварио, али брате мили...колико су ми само задовољства те шетње приуштиле...какво уживање за очи.

Дешава ли Вам се тако нешто често? Да у свеукупној фрци једноставно уживате тако? Узрок је лепо време, последњи лепи дани или шта?

У принципу питање је за типове...али су и цице позване ако се препознају у овоме.
 
mene jednom dozivale neke 3 iz automobila dok sam prelazio ispred njih peshachki....al mislim da su bile mrtve pijane....and or drogirane....osmehnuh se blentavo i nastavih dalje....shteta shto nije mishko bio tu....on bi il istreso nos na haubu....i prisho i podigo im brisache....shto meni u datoj situaciji nije palo na pamet
 
E blago se tebi kad se tebi to desava samo tom ulicom.
Znaci gde god da krenem, ne znam na koju stranu da se okrenem, postajem hiperaktivan i ti posle reci za koju da se opredelis, kad su sve tako iste, doterane sredjene .... mislim to ti je ista stvar kad odes u poslasticarnicu i ti imas pare samo za jedan sladoled, a ono tamo svi super , cokoladirani( citaj crn ten), sa jagodom( nose roze), neki vocni (nose zelenu ili tako neku vedru boju trese), od banane (plavusa)....aaaaa, od same pomisli mi krene voda na usta, e i ti od tolikok izbora nemozes da se opredelis, nego ne znas ni sam, e a da ima samo jedan, onda bi bilo mnogo lakse.......JAO BRE DEVOJKE STO NAM TO RADITE, STO NAS TAKO MUCI TE!
 
FRIKAZOID:
E blago se tebi kad se tebi to desava samo tom ulicom.
Znaci gde god da krenem, ne znam na koju stranu da se okrenem, postajem hiperaktivan i ti posle reci za koju da se opredelis, kad su sve tako iste, doterane sredjene .... mislim to ti je ista stvar kad odes u poslasticarnicu i ti imas pare samo za jedan sladoled, a ono tamo svi super , cokoladirani( citaj crn ten), sa jagodom( nose roze), neki vocni (nose zelenu ili tako neku vedru boju trese), od banane (plavusa)....aaaaa, od same pomisli mi krene voda na usta, e i ti od tolikok izbora nemozes da se opredelis, nego ne znas ni sam, e a da ima samo jedan, onda bi bilo mnogo lakse.......JAO BRE DEVOJKE STO NAM TO RADITE, STO NAS TAKO MUCI TE!

...е то је поента...слатко мучење. Уживање, а опет мучење...из разних разлога. :lol:

P.S. Па само ту у центру је таква концентрација...да једноставно не знаш где ћеш пре да гледаш.:wink:
Е да...то ми се дешава само кад сам сам и кад не причам ни са ким. Једино тад можеш да уживаш онако у лепом времену, фасадама, лепим женама...
Замисли идеш са девојком...и ти тако...какав би то кроше био.
 
reunion:
Pa uzivaj i dalje u "paznji" lepih devojaka-nije to nikakav greh! To mu dodje isto kao i kada dechki,bilo pogledom bilo rechima, daju kompliment nekoj cici, zar ne? Zasto bi devojke bile drugacije od dechaka?!

Slazem se! Nista cudno ne radis. Bilo bi drugo da ih startujes, muvas, zoves, spavas s njima. A opet, i tad bi te neko ovde podrzavao...
 
Meni se to desilo bas pred razvod,,kada sam bio totalno down,,,,cak mi se cini da mi je bas to promenilo tok emocija.
Opet je srce igralo,,kao da sam tog momenta shvatio da ne volim svoju zenu,,,,,,da su tu ubijena osecanja sve dok se nisam susreo sa necijim drugim ocima.
Stvarno ima mnogo Dama,,bez ikakve pozude da je lepo gledas i uzivas u savrsenom pogledu kako hoda,kao pruvlaci prste kroz kosu,i sve to radi spontano...
Predivno.
 
Dragi moji,vi mislite da je nama devojkama MNOGO LAKSE?Nije,verujte mi...I sta imamo mi od toga sto nas vi smeknete,nasmejete se,namignete ili posaljete poljubac "u prolazu"
ZASTO NE STANETE DA SE UPOZNATE SA NAMA????Gde je onamuskost?Hrabrost?Niko vas nece ujesti ,to je SAMO upoznavanje!
Ja radim u blizini Kneza.koliko ja lepih likova vidim SVAKODNEVNO,vi niste svesni.I?Sta imam od toga?Nista!Koliko puta mi je puta DOSLO da mu jednostavno pridjem i upoznam se sa njima.Jer...kada cu ja tog decka ponovo videti?Maaale su sanse,ovako sam bar pokusala da ga upoznam,mozgda mu i izvucem i mobic :))) jesam luda a?Recirte mi da nisam u pravu.Alo breee ZIVIMO U 21 VEKU a nemamo hrabrosti da pridjemo jedni drugima...Iznervirala sam se!
 
Usamljena mala:
Dragi moji,vi mislite da je nama devojkama MNOGO LAKSE?Nije,verujte mi...I sta imamo mi od toga sto nas vi smeknete,nasmejete se,namignete ili posaljete poljubac "u prolazu"
ZASTO NE STANETE DA SE UPOZNATE SA NAMA????Gde je onamuskost?Hrabrost?Niko vas nece ujesti ,to je SAMO upoznavanje!
Ja radim u blizini Kneza.koliko ja lepih likova vidim SVAKODNEVNO,vi niste svesni.I?Sta imam od toga?Nista!Koliko puta mi je puta DOSLO da mu jednostavno pridjem i upoznam se sa njima.Jer...kada cu ja tog decka ponovo videti?Maaale su sanse,ovako sam bar pokusala da ga upoznam,mozgda mu i izvucem i mobic :))) jesam luda a?Recirte mi da nisam u pravu.Alo breee ZIVIMO U 21 VEKU a nemamo hrabrosti da pridjemo jedni drugima...Iznervirala sam se!

E tu dolazi onaj cuveni muski strah od odbijanja,pogotov od temeperamentih devojaka koje odmah zapene.
Zato ja u Beogradu ne prilazim nijednoj.
Drugacija stvar je bila dok sam ziveo u Norveskoj i Finskoj,gde maltene postoji pravilo ljubaznosti odbijanja "navalentih" tipova.
Iskreno,,,ne zelim da me icije odbijanje na impulsivan nacin boli. Nesto sam preosetljiv.
 
Pazi,ima likova koji stanu sa nekim besnim autima i kao da te odbacim i sl. TAKVi misle seli u auto i imaju sve!Takve momke i trebe odbiti,iskulirati jer su to (za mene licno) manijaci.
Decko koji pridje na ulici,cisto da se upozna samnom...ne mislim da je manijak jer zeli da me upozna iz nekog tamo razloga.Garantujem da ga nijedna devojka nece iskulirati,delovace simpaticno i nista vise.
 
To si bio ti Ljubo:grin: :razz: Sto ti je svet mali:lol: ha ha ha salim se naravno.
Naravno da se i nama devojkama desava to.Jednostavno je nemoguce ne primetiri zgodnog Baju i uzivati u njemu.Koliko mi se puta srce "smrzlo" kada ga ugledam , onako visokog i ....ha, ha, ha, Uh ;-) Ali sta vredi sto rece usamljena mala kada ne prilazite vec samo gledate i uzivate. Izbor je Vas:lol:
 
Usamljena mala:
Dragi moji,vi mislite da je nama devojkama MNOGO LAKSE?Nije,verujte mi...I sta imamo mi od toga sto nas vi smeknete,nasmejete se,namignete ili posaljete poljubac "u prolazu"
ZASTO NE STANETE DA SE UPOZNATE SA NAMA????Gde je onamuskost?Hrabrost?Niko vas nece ujesti ,to je SAMO upoznavanje!
Ja radim u blizini Kneza.koliko ja lepih likova vidim SVAKODNEVNO,vi niste svesni.I?Sta imam od toga?Nista!Koliko puta mi je puta DOSLO da mu jednostavno pridjem i upoznam se sa njima.Jer...kada cu ja tog decka ponovo videti?Maaale su sanse,ovako sam bar pokusala da ga upoznam,mozgda mu i izvucem i mobic :))) jesam luda a?Recirte mi da nisam u pravu.Alo breee ZIVIMO U 21 VEKU a nemamo hrabrosti da pridjemo jedni drugima...Iznervirala sam se!

Поента није у прилажењу...него просто у безазленом уживању...флертовању...како хоћеш...малој чаши радости што каже Раста (ето коначно и са њим око нечега да се сложим :) ). Последњи дани у којима цице поносно шетају отворене буткице.:wink:

А ако већ скрећеш тему на прилажење...па не знам...много типова и риба је заузето...а онда и оно што рече неки дечко раније...селекција...тј. толико има слаткиша да једноставно не можеш све да попратиш :lol: :wink: . Опет...не знам...ипак није улица за стартовање (осим у пар изузетака...море...зезање :wink: ) ...мислим никад не бих стартовао рибу на улици тек тако (не бих уопште...осим ако ми се баш свиђа и ако сам сигуран да бих због тих квалитета учинио све да буде моја...онако без компромиса...да не зна шта ју је снашло:lol: :wink: А опет за то је потребно да се бар мало знате)...можда само онако спонтано ако почне нека прича...па ти се стварно допадне. Значи ништа плански. А колико често се то дешава?
 
kučka:
To si bio ti Ljubo:grin: :razz: Sto ti je svet mali:lol: ha ha ha salim se naravno.
Naravno da se i nama devojkama desava to.Jednostavno je nemoguce ne primetiri zgodnog Baju i uzivati u njemu.Koliko mi se puta srce "smrzlo" kada ga ugledam , onako visokog i ....ha, ha, ha, Uh ;-) Ali sta vredi sto rece usamljena mala kada ne prilazite vec samo gledate i uzivate. Izbor je Vas:lol:

Ух...пази кад нисам ни видео ово.

Наравно да сам био ја. Ништа онда...старо место...па се опет смрзавај.:lol:

:wink:
 
Usamljena mala:
Dragi moji,vi mislite da je nama devojkama MNOGO LAKSE?Nije,verujte mi...I sta imamo mi od toga sto nas vi smeknete,nasmejete se,namignete ili posaljete poljubac "u prolazu"

ZASTO NE STANETE DA SE UPOZNATE SA NAMA????Gde je onamuskost?Hrabrost?Niko vas nece ujesti ,to je SAMO upoznavanje!
Ja radim u blizini Kneza.koliko ja lepih likova vidim SVAKODNEVNO,vi niste svesni.I?Sta imam od toga?Nista!Koliko puta mi je puta DOSLO da mu jednostavno pridjem i upoznam se sa njima.Jer...kada cu ja tog decka ponovo videti?Maaale su sanse,ovako sam bar pokusala da ga upoznam,mozgda mu i izvucem i mobic :))) jesam luda a?Recirte mi da nisam u pravu.Alo breee ZIVIMO U 21 VEKU a nemamo hrabrosti da pridjemo jedni drugima...Iznervirala sam se!


Kenj, kenj!

Prazne price...
 
Usamljena mala:
Dragi moji,vi mislite da je nama devojkama MNOGO LAKSE?Nije,verujte mi...I sta imamo mi od toga sto nas vi smeknete,nasmejete se,namignete ili posaljete poljubac "u prolazu"
ZASTO NE STANETE DA SE UPOZNATE SA NAMA????Gde je onamuskost?Hrabrost?Niko vas nece ujesti ,to je SAMO upoznavanje!
Ja radim u blizini Kneza.koliko ja lepih likova vidim SVAKODNEVNO,vi niste svesni.I?Sta imam od toga?Nista!Koliko puta mi je puta DOSLO da mu jednostavno pridjem i upoznam se sa njima.Jer...kada cu ja tog decka ponovo videti?Maaale su sanse,ovako sam bar pokusala da ga upoznam,mozgda mu i izvucem i mobic :))) jesam luda a?Recirte mi da nisam u pravu.Alo breee ZIVIMO U 21 VEKU a nemamo hrabrosti da pridjemo jedni drugima...Iznervirala sam se!

To me nista ne cudi sto tipovi vise ne prilaze devojkama, razlog je taj (neznam za tebe) ali devojke ranijih godina su stvarno bile bezobrazne i bahate video sam to x puta u svom drustvu.
Nikom nije ugodno da ga neko napusi, to se odbije na kulturniji nacin a ne kroz lecenje frustracija i kompleksa.
I ja sam to napravio... pridje zenska i kaze da se upoznamo a ja kazem ae vozi... znas kako joj je bilo neprijatno mislim da ta vise nikada nece nikom prici
Ne moze se igrati macem, a ne biti porezan.
 
Evo da ja dam svoju teoriju, isprobavanu u praksi godinama i to u Novom Sadu1

Momci prilaze! Ali devojkama koje izgledaju JAKO dobro, i one ih napuse jer cekaju nesto bolje od njega (sponzora, matorca, nekog ko vazi za facu, ili nekoga za koga se jednostavno zalepila i nece nikog drugog) i onda se momci malo pokolbaju.

A devojkama prosecnog izgleda manje prilaze, i onda one dodju na forum (one bolje su u to vreme 'na ledjima' ili stomaku, jer su docekale koga su cekale, a i ako nisu ne znaju ni da ukljuce kompjuter!) i onda se zale 'kako eto momci nikad ne prilaze'...

I sta se onda desi? Momci pridju jednom, kad se umore od napsavanja, nekoj prosecnoj, i kontaju 'bar mi je ovde siguran profur' i ako ih ta prosecna otkaci, onda kazu 'ma ..bo njih, kad vec startujem idem na vrh!!!' i tako u krug...
 
Dont_Break_The_Oath:
Meni se to desilo bas pred razvod,,kada sam bio totalno down,,,,cak mi se cini da mi je bas to promenilo tok emocija.
Opet je srce igralo,,kao da sam tog momenta shvatio da ne volim svoju zenu,,,,,,da su tu ubijena osecanja sve dok se nisam susreo sa necijim drugim ocima.
Stvarno ima mnogo Dama,,bez ikakve pozude da je lepo gledas i uzivas u savrsenom pogledu kako hoda,kao pruvlaci prste kroz kosu,i sve to radi spontano...
Predivno.
e i o ovome ja pricam,( ima covek oko) nije samo izgled u pitanju, nego i sve radnje koje devojke nesvesno ili svesno rade, kao sto je covek rekao, hodanje, pokreti,pricanje...... ,ma ko kaze da mora da izgleda savrseno, samo da udardi tako neki "zesnstven pokret" , ja odma odlepim. ..nebitne sitnici se u pitanju....
e ali najvise mrzim, ali to me bas nervira kad tako vidim neku lepu i ono sve ekstra, a ona nosi neke crne ogromne naocare, pa ono najbitnije i ne mozes da vidis
I moram ovo jos da kazem sto se tice mene, kad uvece odem u grad ovo kao da nista ne vazi, tada kao za inat sve mi nesto smeta, ni jedna mi se nesvidja i sve imaju manu.....ili se sve to ja samo tripujem......
 
Ne tripujes se.
Ja uvece kada vidim sta se sve moze uraditi sa zenom,,koliko tu ima sminke (10 kg.da ublaze udarce ako se otimaju oko jednog tipa),,prosto padam u depresiju.
Kakva sminka,doterivanje,gluposti,lazi,pretvaranje.

Ej,devojke,ja vas sve volim radi prirodnosti koju nosite,a zasto me stalno povredjujete vasim maskama,,vasim laznim osmesima i nepopravljivim ponosom?
 
Usamljena mala:
Decko koji pridje na ulici,cisto da se upozna samnom...ne mislim da je manijak jer zeli da me upozna iz nekog tamo razloga.Garantujem da ga nijedna devojka nece iskulirati,delovace simpaticno i nista vise.
Da to je sigurno tacno, samo u neko drugo doba...moram nesto da kazem u vezi ovoga, a to je da u poslednje vreme kad sam prisao nekoj, njeno ponasanje i izraz lica je bio nikakav, hocu da kazem da nije pokazivala nikakava osecanja, ni da je zainteresovana ni da je smaram, samo gleda kroz mene, mislim kao da gleda sliku,a ne zivu osobu. E to me najvise ubija u pojam, ajde da kaze pali ili ono nisam zainteresovana ili imam decka (najucestalnija recenica), nego gledame i nista, ajde kako bi mi to objasnila??
 

Back
Top