Ima sve a stidljiv je

Aco, daj da cujemo tu pricu. Zasmej nas malo, pa da ocenimo... Koliko imas para? Koja kola vozis? Ne mozemo da ti pomognemo, ako nemamo podatke. I zasto si temu otvorio na ZK? Kako mislis da ce devojke da ti pomognu, ako se plasis da im se obratis? Trebalo je na SM da nas pitas... logicno je. Onda ti dodju baje i kazu - "Ma, paz' burazecicu... Sa'cu ti kaem... Samo joj pridji i rekni: Ja se tebi svidjam, a ti meni?"
 
AcaBg82:
Sta vi mislite o decku koji ima sve, duhovitost, zasmejava drustvo, dobru pricu uvek, pare, kola, pristojan izgled.......

I plasi se da prilazi devojkama.

Pitala bih se otkud taj nedostatak samopouzdanja kad ga u drugim prilikama ocigledno ima. Ako su u pitanju neka losa iskustva, pa covek se na greskama uci.
 
E pa...uspeh kod riba je nesto sto zavisi od tebe. Dobar izgled ti je Bog dao, ili genetika, pare i kola, pretpostavljam roditelji, ali za devojke... Ma kakve da zelis, tu ces ipak morati sam da se potrudis. Ne moze uvek sve na gotovo da se dobije.
 
AcaBg82:
Sta vi mislite o decku koji ima sve, duhovitost, zasmejava drustvo, dobru pricu uvek, pare, kola, pristojan izgled.......

I plasi se da prilazi devojkama.

Prvo mislim da ti, Aco, ne shvataš da IMATI još uvek ne znači i UMETI, a da to tek nema veze sa BITI. :D Ali, ima vremena da naučiš.

O strahovima...
Svako se nečega plaši. Neko da priđe devojkama, neko da mu prilaze, neko da mu ne prilaze, neko da bude sam, neko da bude sa nekim... I tako u beskraj.
Ja se bre plašim gomile stvari, a imam 100 godina. :lol:
Ali to nema veze.
Fight the fear. :arrow:
 
depre
i ogranichen, vidi se po postu ovom

znas sta ko zna da li je sve, pitanje je koja kola.

e imam ideju. postani komichar (kao sto ima u USA sto zabavlja kafiche lik shto kenj.a)
i onda ce ti zhene prilaziti. posto umes da zaradish pare mozes da napravis svoj restoran de ces ti nastupati. mada zene mozda nece prilaziti komicarima. ne zelim da vidim d aje ovo ponasanje sankcionisano ili bas zelim ali vi ste tipicni srbi koji trpite muchenje. a ij a sam :( e idem sada dok nije stigla neka zla poruka ja sam tako nezhna i sujetna sam i sakricu se ispod stola
 
boze ceo dan sam bila pametna i pametno sam cutala, i sad dodjem ovde i lupetam bez smisla. i necu nikada pogledati dve teme koje me proganjaju (e da su dve). i necu sad cu da sidjem i da ucim. ok, nikad je mnogo. mislim niste vi nikom skrivili (htedoh reci bogu??? jojojoj) da trpite necije vishkove energije. mada postoje sankcije i uvek dodju kad im se najmanje nadash. inace isla sam da gledam dvorce stari i beli i mislim da je to ok. ali ne vidim sebe u intelektualnoj eliti mada kao valjda cu da ucim narednih pola sata, na krevetu, ne mogu da raskrcim sobu. ja se izvinjavam za ovaj blog ja sam ovdashnja shtetochina i povlascena sam neopravdano. cao randome. sta radis. kako si.
 
ma covek se plasi da ga neko ne pokrade...znate kakve su danashnje devojke..oce sve da im platish!!!
e i ja bi, ja nikad ne dajem pare, ja sam cicija! ali neko ce me preci! e ovoliko od mene za danas casna rech :x
 

Back
Top