Fudbalska reprezentacija Srbije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Vidi morbidisto ovako, tvoj otac umre, ali tebi ostaje prezime, krvna povezanost i eventualno postanes glava porodice.

To bi moglo da bude tako da je SFRJ napravila Srbiju, ali budući da je bilo obrnuto, taj se proces ne može porediti sa prenošenjem genetike, već sa izdrkavanjem u WC šolju. Protraćen materijal. SFRJ je samo jedna epizoda u istoriji srpskog naroda, i to veoma loša epizoda, tako da se može reći kako je to bila crna ovca u porodici, sa kojom ostali članovi te porodice ne žele da imaju ništa.
 
Mada nećemo imati nikakav uticaj na izgled dresova za svetsko prvenstvo, sve je na puminim dizajnerima, evo jedan moj rad na tu temu

pumaSRB01ha.jpg
 
Poslednja izmena:
Pumini dresovi su generalno jako lepi al ovaj 'orao' meni lici na nesto iz transformera...Nadam se da je to neka zajebancija...Ovaj mstislav stalno insitira na plavim bojama posto ga dominanta srpska boja koja jeste crvena podseca na Crvenu Zvezdu...u tome grmu zec lezi...Stoga da se on pita radje bi da se zovemo opet Jugoslavija ako je to uslov da se vrate plave boje..
.e sad o fudbalu...Drago mi je sto se Zile budi...

Imate na youtubu ako ocete da pogledate celu utakmicu Levante Real vrlo dobra partija malog Lukica...Kod prvog gola je odigro sjajnu loptu u prostor napadac nije iskoristio jedan na jedan zicer mu je skinuo Navas ali je drugi igrac Levantea natrcao na loptu i zavrsio akciju...Sve zasluge idu Lukicu...Dosta je dobar na lopti ima ideju i tu drcnost zna da povuce zna kad da stane na loptu pre svega jak je na lopti i dobro barata...E sad malo mu zameram sto zvuci kao paradoks je to sto po meni nekad je previse pasivan dakle neigra nikakav alibi fudbal kada je na lopti ali mi se cini da je ipak malo vise od saigraca trebo da trazi loptu jos malo da bude aktivniji jer treba da se nametne kao glavni veznjak njihov...ali ponavljam kada je na lopti jako je dobar...Dobro sada ja mozda cepidlacim sobrizom da je on pozajmljem igrac sobrizom da je igro protiv Reala koji prirodno ima posed 70% na ovakvoj utakmici i da je Modric izveo nevidjenu simulatiku...Ali ovo sve govorim jer verujem u ovoga momka koji je onako gotovo neocekivano iskocio a mozda vrlo brzo se nametne kao resenje za nas vezni red...

- - - - - - - - - -

Mada nećemo imati nikakav uticaj na izgled dresova za svetsko prvenstvo, sve je na puminim dizajnerima, evo jedan moj rad na tu temu

Pogledajte prilog 477252

Neces se ti leba od ovoga najesti
 
Ja ceo zivot branim Mitra i pricam da je igracina a mnogi u Srbiji su nepravedni prema njemu .... Imamo dobrih napadaca ko nikad ranije Mitar broj 1 , Luka Jovic koji moze lako biti svetska klasa , Saponjic vrhunski talenat isto moze biti top , Prijovic sjajan dzoker da udje sa klupe da dokrajci protivnika . . A mali Joveljic tek treba da stupi na veliku scenu ma samo jedan od njih nek napravi karijeru Pedje Mijatovica i ja prezadovoljan kaki Kezman Savo kaki ***** Srbija za koju godinu nece znati koga da stavi u spic bice to slatke muke a moj cale stalno kuka kako nemamo gol igraca kaze sve neki vezisti zadnji vezni prednji vezni hahahah
 

Umetnik sa loptom...

- - - - - - - - - -

Ja ceo zivot branim Mitra i pricam da je igracina a mnogi u Srbiji su nepravedni prema njemu .... Imamo dobrih napadaca ko nikad ranije Mitar broj 1 , Luka Jovic koji moze lako biti svetska klasa , Saponjic vrhunski talenat isto moze biti top , Prijovic sjajan dzoker da udje sa klupe da dokrajci protivnika . . A mali Joveljic tek treba da stupi na veliku scenu ma samo jedan od njih nek napravi karijeru Pedje Mijatovica i ja prezadovoljan kaki Kezman Savo kaki ***** Srbija za koju godinu nece znati koga da stavi u spic bice to slatke muke a moj cale stalno kuka kako nemamo gol igraca kaze sve neki vezisti zadnji vezni prednji vezni hahahah


Kakva je igracina pokazao je u najjacoj ligi sveta,jedino u banana ligama moze da daje golove.
Jovic ima potencijala,Saponjic je smejurija od igraca sa onom gradjom,brzinom i tehnikom.
 
Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top