Da li ljubav zaista postoji?

dobro ti je pitanje, ali ne mogu da procenim, verovatno imas malo godina,ili nemas pojma sa zivotom...
ako tvoja moze da se kupi, i ako je TEBI krivo zbog tudjeg decka .. to su tvoji i tudji problemi.
volela bih da cujem bas PRAVI odgovor: da li je ljubav samo u glavi svakog pojedinca, a ostalo su fluidi , i naravno , neka korist.
toliko, izvini
 
sojka_ptica:
dobro ti je pitanje, ali ne mogu da procenim, verovatno imas malo godina,ili nemas pojma sa zivotom...
ako tvoja moze da se kupi, i ako je TEBI krivo zbog tudjeg decka .. to su tvoji i tudji problemi.
volela bih da cujem bas PRAVI odgovor: da li je ljubav samo u glavi svakog pojedinca, a ostalo su fluidi , i naravno , neka korist.
toliko, izvini

Ljubav je sveprozimajuce osecanje kome tezi svako zivo bice u Vaseljeni.
 
poooop:
Pitam svakog zenskog stvora na ovom svetu:"Da li postoji ljubav?" Da li bi mogle da volite nekog ko je losiji od momaka vasih drugarica a da ne puknete od zavisti? Zasto zenska dusa moze da se kupi?

Dusa ne moze da se kupi. Mozes samo da je podkupis i to na neodredjeni period, a kad devojci postane i to malo, sta da ti kazem! Nadji neku nepodkupljivu! :D
Ljubav - u bajkama! Starije zene sve vise savetuju , da ljubavi nema, sve je interes, koliko god ja ne zelela da verujem u to ! Ipak, cinjenice su na njihovoj strani!
 
Zene su jadna, pateticna stvorenja i ne zazluzuju ljubav zato sto ne znaju da je cene.. njihovo shvatanje ljubavi je totalno syebano i cesto je brkaju sa patnjom zato sto im je u prirodi da pate i kukumavce.. uopste, zene prosto obozavaju ta patoloska srannja.. sve one "zele" da vole i budu voljene a u sustini najvise "vole" muskarce koje ih tlace.. covek koji voli zenu celim srcem i potpuno predano ili nema pojma o zenama ili je totalno lud.. ni mi nismo nista bolji.. i mi smo pateticni i jadni, samo na drugi nacin.. ma lepo sam ja oduvek govorio, dzaba ljudima takva divna osecanja kada ne znaju da ih sacuvaju od sebe samih.. :wink:
 
Ako osoba voli da je drugi tlaci, onda je ona mazohista, i to nema veze sa pravom ljubavlju. Da, ponekad svi preteraju u tom " pacenju " , ali zar to nije sastavni deo tih emocija,tj. ljubavi?
A ti ni ne treba da se " sacuvas " od tih osecanja, vec da im se prepustis!
 
Steffan:
Zene su jadna, pateticna stvorenja i ne zazluzuju ljubav zato sto ne znaju da je cene.. njihovo shvatanje ljubavi je totalno syebano i cesto je brkaju sa patnjom zato sto im je u prirodi da pate i kukumavce.. uopste, zene prosto obozavaju ta patoloska srannja.. sve one "zele" da vole i budu voljene a u sustini najvise "vole" muskarce koje ih tlace.. covek koji voli zenu celim srcem i potpuno predano ili nema pojma o zenama ili je totalno lud.. ni mi nismo nista bolji.. i mi smo pateticni i jadni, samo na drugi nacin.. ma lepo sam ja oduvek govorio, dzaba ljudima takva divna osecanja kada ne znaju da ih sacuvaju od sebe samih.. :wink:

Stefi, drago mi je da si se otvorila do kraja.
Mnogo si hrabra.
I mislila sam da je muski nick, samo pokrice za jednu neznu, nesrecnu zenu.
Ljubim te.
 

Back
Top