SPASONOSNA IDEJA ZA SRBE!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

KLONČINA

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.287
Ako smo ulozili sebe u posljednjem cjelom stoljecu, da bi stvorili narode koji to nikad nisu bili,...
a uz to jos i njihove drzave koje nikad nisu postojale,...sto ce reci:
Makedonce,....Makedoniju,
Bosnjake....BiH,
Crnogorce, koji kao narod nikad postojali nisu,
te narodima koji to jesu bili ali drzavu nisu imali, kao
Slovencima ....Sloveniju,
Hrvatima.......... Hrvatsku,....
zbog cega i zasto ne bi smo i Siptarima drzavu priznali????

Pa nisu ni Siptari to nista manje zasluzili od recimo Slovenaca, Hrvata, Makedonaca, Muslimana....!!!

Kad ide krava,... nek ide i tele,... sto narod kaze!!!!
 
Poslednja izmena:
Ako smo ulozili sebe u posljednjem cjelom stoljecu, da bi stvorili narode koji to nikad nisu bili,...
a uz to jos i njihove drzave koje nikad nisu postojale,...sto ce reci:
Makedonce,....Makedoniju,
Bosnjake....BiH,
Crnogorce, koji kao narod nikad postojali nisu,
te narodima koji to jesu bili ali drzavu nisu imali, kao
Slovencima ....Sloveniju,
Hrvatima.......... Hrvatsku,....
zbog cega i zasto ne bi smo i Siptarima drzavu priznali????

Pa nisu ni Siptari to nista manje zasluzili od recimo Slovenaca, Hrvata, Makedonaca, Muslimana....!!!

Pa mi smo Siptarima vec i priznali drzavu.I vlast a bogami i Srpski narod.Taj isti narod koga 1995 nije interesovala ni Srpska krajina.Tako ga sad ne interesuje ni Kosovo.Pustili smo mi to niz vodu ODAVNO.Nazalost platicemo zbog toga skupu cenu.
 
Ako smo ulozili sebe u posljednjem cjelom stoljecu, da bi stvorili narode koji to nikad nisu bili,...
a uz to jos i njihove drzave koje nikad nisu postojale,...sto ce reci:
Makedonce,....Makedoniju,
Bosnjake....BiH,
Crnogorce, koji kao narod nikad postojali nisu,
te narodima koji to jesu bili ali drzavu nisu imali, kao
Slovencima ....Sloveniju,
Hrvatima.......... Hrvatsku,....
zbog cega i zasto ne bi smo i Siptarima drzavu priznali????

Pa nisu ni Siptari to nista manje zasluzili od recimo Slovenaca, Hrvata, Makedonaca, Muslimana....!!!

Pazi sad, ako ti je logika da Hrvatska nikad prije 20. st. nije postojala, onda ni Srbije nikada dotad nije bilo.
 
Ako smo ulozili sebe u posljednjem cjelom stoljecu, da bi stvorili narode koji to nikad nisu bili,...
a uz to jos i njihove drzave koje nikad nisu postojale,...sto ce reci:
Makedonce,....Makedoniju,
Bosnjake....BiH,
Crnogorce, koji kao narod nikad postojali nisu,
te narodima koji to jesu bili ali drzavu nisu imali, kao
Slovencima ....Sloveniju,
Hrvatima.......... Hrvatsku,....
zbog cega i zasto ne bi smo i Siptarima drzavu priznali????

Pa nisu ni Siptari to nista manje zasluzili od recimo Slovenaca, Hrvata, Makedonaca, Muslimana....!!!

Srbi su se pokazali kao najnesposobniji da normalno zive i da im drzava na nesto lici. Ali broj jedan su kad je rijec o dizanju barikada i pokusajima stvaranja raznih **** krajina u susjednim zemljama i danas im se sve to sto su posijali odbilo o glavu. Stalno se diraju u druge umjesto da gledaju sebe i da rade na svom prosperitetu. Ali ne, draze je nis ne raditi i biti ljubomoran i pokusavati drugima zagorcavati zivot. Od Slovenije, RH, BIH, Kosova...
 
Htio sam reci,....... kakvim su sve kovnima Srbi dali drzavu i naciju, ...zasto ne bi i Siptarima!!!!!
Nista Siptari gori od njih nisu!!!

htio si reci kakava su Vam sve ghovna poklonila drzavu dobro ste i prošli..da smo imali oružja upola kao srbi..danas bi ti bio u ZG..a ja pio kahvu u BG ..jel pošteno..(da Vam nije bilo crnogoraca...i dan-danas bi imali jugoslaviju a ne srbiju njima ima da budete zahvalni dok postojite) :D
 
Htio sam reci,....... kakvim su sve kovnima Srbi dali drzavu i naciju, ...zasto ne bi i Siptarima!!!!!
Nista Siptari gori od njih nisu!!!
То смо се требали питати пре 100 година када смо ушли у северну Арбанију. Да смо тада направили Арбанасима државу, данас не би постојале подгузне муве запада - Албанци.
 
Srbije nije bilo do prije 5-6 godina kada su ih braca Crnogorci napustili jer vise ni oni nisu mogli sa njima izdrzat u istoj drzavi.

Zbog svega toga bi se trebali zapitati sto s vama nije u redu.

Pa normalno je da sa Srbima ne mogu izdrzati ustase,balije,balisti,crnogorski zelenasi, velikobugarske chokalije (makedonci)! Sve je to gomila stajskog djubriva na sred nase kuce. Da bi covek disao i ziveo normalno, mora se toga osloboditi. Ali su oni resili da uzmu i delove nase kuce pa mi sad trenutno zivimo samo u spajizu.
 
htio si reci kakava su Vam sve ghovna poklonila drzavu dobro ste i prošli..da smo imali oružja upola kao srbi..danas bi ti bio u ZG..a ja pio kahvu u BG ..jel pošteno..(da Vam nije bilo crnogoraca...i dan-danas bi imali jugoslaviju a ne srbiju njima ima da budete zahvalni dok postojite) :D
Е да смо ми имали храбре и часне војнике као Хрвати (нарочито у другом светском рату) данас би за Хрвате чули само у уџбеницима.
 
Pa normalno je da sa Srbima ne mogu izdrzati ustase,balije,balisti,crnogorski zelenasi, velikobugarske chokalije (makedonci)! Sve je to gomila stajskog djubriva na sred nase kuce. Da bi covek disao i ziveo normalno, mora se toga osloboditi. Ali su oni resili da uzmu i delove nase kuce pa mi sad trenutno zivimo samo u spajizu.

Uzmi tenkic i odi dole na Kosovo da povrati svoju kucu da dises i zivis normalno. Da dole uzgajas koze i ovce.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top