Šta OSOBA radi da bi došla do seksa

BlackLeather

Iskusan
Banovan
Poruka
6.173
PA
tema je više muška
i više je ljiskovska
ali ja je postavljam uniseksualno
i na ženama jer su žene zanimljivije za konverzaciju


znači mučite svi štagod da nosite medj nogama

DA LI ste se stvarno ozbiljno namučili i isponožavali radi dobre ka ra čine
mnogi mužjaci tvrde da će svašta istrpešti zbog woooppike
a i samanta džons je svedok dokle će žena ići zbog dobre kite

šta ste stvarno dali da biste dobili
 
Ja cu da citiram gospodina Tenziju sa jedne teme.

budeš fin prvo i osnovno. ne smeš biti navalentan ali ne smeš ni da deluješ nezainteresovano, znači moraš da pogodiš zlatnu sredinu, žene su nežna bića pa koliko vole pažnju toliko ne vole navalentnost. nikako ne smeš psovati, to zapamti. moraš da budeš duhovit i moraš biti spreman da istrpiš njihove šale na tvoj račun jer zapamti - sve one su takve zato što su usamljene i zato što su im srca slomljena od strane nekog muškarca te moraš biti spreman na katarzu i mučeništvo. tebi ovo može sad izgledati prekomlikovano i sigurno se pitaš da li je uopšte vredno toga ali ne brini... i te kako je vredno! jer zene su divne osobe i svaki trenutak proveden s njima biće ti desotustruka plata za tvoj trud.

dalje, poželjno je takođe da si upoznat sa klasičnim autorima i kompozitorima jer su one sve visoko intelektualne i vrlo će cenitineki prigodan citat iz kakvog klasičnog dela ili ničim izazvan poklon u vidu ppa sa nekom klasičnom numerom. predlažem mocarta.

treće, moraš da budež nežan i osećajan po prirodi, znači zaboravi na one mačo bulšite za koje mnogi veruju da od njih ženama proključava krv, ne. ti moraš da budeš fin, moraš da budeš osećajan, moraš da znaš da pričaš o svojim osećanjima. poželjno je da povremeno u priču ubaciš neku anegdotu gde opisuješ kako si se lepo isplakao na neku emotivnos. one to vole. vole kad muškarac stupi u dodir sa svojom ženskom stranom.

i za kraj, najbitnije od svega - dragost i toplota.

srećno.

Slatkoca.
 
PA
tema je više muška
i više je ljiskovska
ali ja je postavljam uniseksualno
i na ženama jer su žene zanimljivije za konverzaciju


znači mučite svi štagod da nosite medj nogama

DA LI ste se stvarno ozbiljno namučili i isponožavali radi dobre ka ra čine
mnogi mužjaci tvrde da će svašta istrpešti zbog woooppike
a i samanta džons je svedok dokle će žena ići zbog dobre kite

šta ste stvarno dali da biste dobili

sokirana sam gomilom gluposti koje tako mlad covek moze da kaze
i jednostavnije je da plati kurvu nego da se muci
nema smisla
 
PA
tema je više muška
i više je ljiskovska
ali ja je postavljam uniseksualno
i na ženama jer su žene zanimljivije za konverzaciju


znači mučite svi štagod da nosite medj nogama

DA LI ste se stvarno ozbiljno namučili i isponožavali radi dobre ka ra čine
mnogi mužjaci tvrde da će svašta istrpešti zbog woooppike
a i samanta džons je svedok dokle će žena ići zbog dobre kite

šta ste stvarno dali da biste dobili

Nisam bas uporan, a ni lep :(
 
PA
tema je više muška
i više je ljiskovska
ali ja je postavljam uniseksualno
i na ženama jer su žene zanimljivije za konverzaciju


znači mučite svi štagod da nosite medj nogama

DA LI ste se stvarno ozbiljno namučili i isponožavali radi dobre ka ra čine
mnogi mužjaci tvrde da će svašta istrpešti zbog woooppike
a i samanta džons je svedok dokle će žena ići zbog dobre kite

šta ste stvarno dali da biste dobili

svojski sam se iznamučivao oduvek, jer neam kvalitete koje ženama trebaju...svaki snošaj za mene je bio rezultat mukotrpnog rada i truda oko nje...
 
PA
tema je više muška
i više je ljiskovska
ali ja je postavljam uniseksualno
i na ženama jer su žene zanimljivije za konverzaciju


znači mučite svi štagod da nosite medj nogama

DA LI ste se stvarno ozbiljno namučili i isponožavali radi dobre ka ra čine
mnogi mužjaci tvrde da će svašta istrpešti zbog woooppike
a i samanta džons je svedok dokle će žena ići zbog dobre kite

šta ste stvarno dali da biste dobili

Do zenskog polnog organa se lako dolazi, problem je zadrzati se u blizini istog. A zenama je bar lako da dodju do seksa, nikakav poseban trud ne moraju da ulazu, veprina koje bi da se omrse ima na svakom cosku, kad bi se i ja namontirao u izazovnu zensku odecu i mene bi izopaljivali koliko ima tih zajarenih likova... :lol:
 
pa instant se i ceni...šta...da neću je šetam tu i pišem esemesove po ceo dan i zivkam kuco maco srce :bljak:
ovo brate ******** fina sad se vimo i nikad više

Pa ta faza setanja i dopisivanja obicno ne potraje. :lol: Dok je seksa tu ste, a cim to pocne da izostaje - cao, cao, i sto kazes nakon toga kao da se nikada niste sreli, zenka kojoj se vulvica natapala u tvojoj blizini transformise se u slucajnog prolaznika. Kazem ti, lakse je doci do pice nego do "zdravo, jesi li ziv, kako si"...
 
Pa ta faza setanja i dopisivanja obicno ne potraje. :lol: Dok je seksa tu ste, a cim to pocne da izostaje - cao, cao, i sto kazes nakon toga kao da se nikada niste sreli, zenka kojoj se vulvica natapala u tvojoj blizini transformise se u slucajnog prolaznika. Kazem ti, lakse je doci do pice nego do "zdravo, jesi li ziv, kako si"...

pa to se i traži...e sad...to možda tebi, meni teže ide...neam adute što kažu...ti si švaler par ekselans
 

Back
Top