Natalija (erotski dogadjaj u Becu)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

filozofzauvek

Zainteresovan član
Poruka
112
Kada sam dosao u Bec sa Natalijom namjera mi je bila da se opustim i da zaboravim probleme kod kuce vezane sa prijateljima i rodbinom.Moram priznati prvog dana nakon sto smo dosli u Bec i smjestili se u njen stan stvari nisu mogle biti bolje,ali onda je doslo do izrazaja Natalijino mracno lice koje je krila od mene jos dok smo bili u Srbiji.Mislio sam da je sa tim gotovo sve do veceri kad je pocela njena agresija na mene.Sjedio sam na kaucu zavaljen gledajuci neki film,ne onaj film kakav vi mislite sram vas bilo nisam takav tip! Ona mi je polako prisla,nisam je cuo ali sam osjetio njen opojni miris jasmina i narandzinog cvijeta,odjednom osjetih njene tople ruke na mojim ramenima.Pocela me je polako masirati,a onda sve jace i grublje.-Natalija,prestani previse si gruba da znas!-izderah se ja na nju.-Malo grubosti nece biti na odmet,samo da znas ocekuj ovo i u seksu jer sam bas raspolozena!-rece ona zabivsi svoje dugacke nokte u moj vrat.-Ajjj,jesi li ti normalna to ce ostaviti oziljke glupaco jedna!-Hej,hej!Koga ti nazivas glupacom,znas li ti ko sam ja samo jedan poziv i moj cale ce doci i onda ce sve biti gotovo medju nama!-Uredu,smiri se samo polako nemoj se nervirati.Ona me uhvati za vrat privuce me i vatreno poljubi,ljubili smo se ko pjani ljudi ruseci stvari na kuhinjskom stolu koji je bio poprilicno velik pa je zamjenio krevet.Padoh na sto veoma tvrdo i zaboli se me ledja ali ona mi ne dozvoli da ustanem jer je htjela jos.Sta me snadje trebao sam slusati svog druga Metalca i nista se od ovog ne bih desilo.Skinula je majicu i pocela da otkopcava grudnjak koji je bio vatreno crvene boje mora da ga je pripremila za ovu noc.Skinuvsi ga mogao sam da joj vidim bujne i oble grudi koje su se presijavale nad lampom,uzela je moje ruke i pocela ih je masirati od grudi.Do tad me je skinula majicu i hlace a gace su ostale za finalni obracun.Skinula ih je uz iznanedjenje na ocima.-Nema sta,pravi si muskarac za mene i baci ih na stonu lampu.Popela se na mene uz veliki uzdah-Ahhhh,to! Gledao sam je u njene smedje oci dok je isla gore-dole uz moje tijelo koje je fino balansiralo sa njenim vatrenim pokretima.Sve se jace nabija priblizavavsi se vrhuncu koji je neizbezno sledio dok smo bili u velikom naletu strasti.-Ahhhhh,josss malo izdrzi blizu sam,ahhhh jos samo malo!!!- pocela se derati na mene pripijajuci svoje ruke na mom vratu.Odjednom se izvila unazad i vrisnula-Ahhhhhhhhh,ooooooooohhhhh,ahhhhhh gotova sammmmm!!!-Osjetio sam i ja da sam i i ja isto gotov grceci se sam viknuo iz sveg glasa-Ahhhhhhhhh!,oooooooooooooooohhhhhhh ahhhhhh i ja sam gotov i padosmo oboje sa stola kao pokoseni posle divljeg i neobuzdanog seksa! MORAM PRIZNATI TO JE BIO NAJBOLJI SEKS KOJI SAM IKAD DOZIVIO!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top