Da li je feminizam pozitivna ili negativna tekovina?

Нема апаратура везе са тим. Мушкарац је по природи јак физички а и умно. Најтеже физичке и умне послове раде баш мушкарци. Чак су најбољи кувари мушкарци. Сви велики генији, научници, истраживачи су били мушкарци и понека жена. Због тога мушкарац треба да је главни јер је по природи способнији (опет част изузецима као овим данашњим метросексуалцима или ти народски речено педерима).



Мислиш? :lol: Размисли добро: Ко влада светом?

para vlada svijetom
uvijek je i vladala
s tom razlikom da danas i zene imaju pare
odatle i frustracija...missim, kapiram ja vas
al mi nije jasno kako sami sebe ne kapirate...valjda je tesko suociti se...sta li...:lol:
 
sta je...nestalo ti...rumenka? :rotf:
Нестали лекићи, које пијеш у тој изолованој ћелији у психијатријском одељењу ЦеЗара.
Али ништа се ти не брини, ту је чика доктор. И немој да паничиш, електрошокови нису страшни. :lol:
 
Нестали лекићи, које пијеш у тој изолованој ћелији у психијатријском одељењу ЦеЗара.
Али ништа се ти не брини, ту је чика доктор. И немој да паничиш, електрошокови нису страшни. :lol:

e, klinac

Talk_to_the_hand.jpg
 
para vlada svijetom
uvijek je i vladala
s tom razlikom da danas i zene imaju pare
odatle i frustracija...missim, kapiram ja vas
al mi nije jasno kako sami sebe ne kapirate...valjda je tesko suociti se...sta li...:lol:

Ма ко прича о парама, то су само листићи папира. Зна се шта стоји иза тих пара: злато, нафтна богатства, природна богатства, чак читаве државе. Наравно говорим о парама великих богаташа и супер сила.
Светом владају мушкарци, исти они мушкарци који су владали у патријахално доба. То са правима женама је чиста намештаљка. Жене постаје робови капиталистичих манијака, политичке партије самим тим добијају више гласова на изборима. Довољно је да изађе неки лепотан за кандидата, обећа куле и градове и да ви наложене гласате за њега. То је пола гласача, још по неки мушкарац и он је загарантовано председник. Друго је то да се тиме уништава породица. Уместо да брине о деци јер је то улога по природи, жена ради 8 сати. И плус, дође кући сва уморна (још је физички слабија) и мора да брине о детету и да сређује кућне послове. Још кад треба да добије, онда сав бес изађе на мушкарца. После се питамо зашто је толико развода. Једноставно, због тога. Проблем је капитализам.

А зашто је то тако? Једноставно јер нисте способне као мушкарци. Немате довољно развијен мозак за рад и управљање, имате развијен за нешто друго што ми немамо. Немам намеру да некога увредим, али таква је реалност. Не бих вас назвао глупим, али имате томе слично понашање. Вама је лако манипулисати.
 
Poslednja izmena:
Ма ко прича о парама, то су само листићи папира. Зна се шта стоји иза тих пара: злато, нафтна богатства, природна богатства, чак читаве државе. Наравно говорим о парама великих богаташа и супер сила.
Светом владају мушкарци, исти они мушкарци који су владали у патријахално доба. То са правима женама је чиста намештаљка. Жене постаје робови капиталистичих манијака, политичке партије самим тим добијају више гласова на изборима. Довољно је да изађе неки лепотан за кандидата, обећа куле и градове и да ви наложене гласате за њега. То је пола гласача, још по неки мушкарац и он је загарантовано председник. Друго је то да се тиме уништава породица. Уместо да брине о деци јер је то улога по природи, жена ради 8 сати.

А зашто је то тако? Једноставно јер нисте способне као мушкарци. Немате довољно развијен мозак за рад и управљање, имате развијен за нешто друго што ми немамо. Немам намеру да некога увредим, али таква је реалност. Не бих вас назвао глупим, али имате томе слично понашање. Вама је лако манипулисати.

to kad budes imo te...listice papira...onda mozda nadjes i neku da...brine o porodici...

a izbora je bilo i prije nego su zene dobile pravo glasa
ne vidim da ste donijeli neke...narocite odluke tada - jeste li ucinili svijet podnosljivijim mjestom za zivot?
niste.
sto li je to tako...mozda zato sto smo isti...ljudskim je rodom u cjelini lako manipulirati
 
to kad budes imo te...listice papira...onda mozda nadjes i neku da...brine o porodici...

a izbora je bilo i prije nego su zene dobile pravo glasa
ne vidim da ste donijeli neke...narocite odluke tada - jeste li ucinili svijet podnosljivijim mjestom za zivot?
niste.
sto li je to tako...mozda zato sto smo isti...ljudskim je rodom u cjelini lako manipulirati

Можда могу да нађем неку спонзорушу која ето воли те листиће. А кад будем имао пуно могу да јој дам само гузу своју да брише њоме.
Такође, ни ви жене нисте донели ништа добро овом свету. Да знате да управљате, то би и радиле. Али не не знате. Мада грешим, знате да управљате глупанима својом лепотом. Опет, нису сви глупани, па тако неки управљају женама користећи њену лепоту и атрибуте да би задовољили себе. То раде поменутим парама.

У праву си, људима је лако манипулисати, сем што је женама лакше. Оне се лакше наложе.

Немам ја ништа против ваших права (мада највећу ту право за који су се сви крвили у прошлости је глупо право гласа), ни да радите цео дан ако сте способне и плус да бринете о деци (јер ми то не можемо) и о кући, супер онда, супер жена. Али ако тиме почнете да нарушавате основу друштва породицу, онда вам је боље да размислите коју улогу имате. Не нисте мушкарци, већ жене. Будите жене и мајке јер вам је то природа дала.
 
Poslednja izmena:
Можда могу да нађем неку спонзорушу која ето воли те листиће. А кад будем имао пуно могу да јој дам само гузу своју да брише њоме.
Такође, ни ви жене нисте донели ништа добро овом свету. Да знате да управљате, то би и радиле. Али не не знате. Мада грешим, знате да управљате глупанима својом лепотом. Опет, нису сви глупани, па тако неки управљају женама користећи њену лепоту и атрибуте да би задовољили себе. То раде поменутим парама.

У праву си, људима је лако манипулисати, сем што је женама лакше. Оне се лакше наложе.

znas kako, jedina je bitna razlika u tome koliko je ko upravljao...+ tehnicki zene, kao takve nisu nikad ni...upravljale
globalno...
zato, aj popricamo opet za jedno 2 iljade godina...
a i o parama cemo kad ih budes imo...missim, vidi se da pricas... napamet, bez uvrede...:lol:
 
znas kako, jedina je bitna razlika u tome koliko je ko upravljao...+ tehnicki zene, kao takve nisu nikad ni...upravljale
globalno...
zato, aj popricamo opet za jedno 2 iljade godina...
a i o parama cemo kad ih budes imo...missim, vidi se da pricas... napamet, bez uvrede...:lol:

За једно 2 иљаде година ће мушкарци исто владати као и сада. Треба само схватити: Мушкарци владају.
Пара имам као и свако, само је у питању количина папира и боја којом су шаране. Ако ће свака жена гледати мој џеп, онда је боље да одем у манастир и замонашим се, живећу боље и мирније удаљен од несреће овога света.

Кад си већ код пара, сад ме подсети. То је сјајно средство за манипулацију. Вероватно зато трчите за некаквим пословима да би имале свој динар који не зависи од воље мужа. Опет то је покушај поистовећивања са мушкарцима, да будете као ми. Испаде да сте љубоморне на нас :lol:
 
За једно 2 иљаде година ће мушкарци исто владати као и сада. Треба само схватити: Мушкарци владају.
Пара имам као и свако, само је у питању количина папира и боја којом су шаране. Ако ће свака жена гледати мој џеп, онда је боље да одем у манастир и замонашим се, живећу боље и мирније удаљен од несреће овога света.

Кад си већ код пара, сад ме подсети. То је сјајно средство за манипулацију. Вероватно зато трчите за некаквим пословима да би имале свој динар који не зависи од воље мужа. Опет то је покушај поистовећивања са мушкарцима, да будете као ми. Испаде да сте љубоморне на нас :lol:

ma, vazi...eo, me ubih se od ljubomore...sto je tebe strah zivota...:lol:
 
Сви велики генији, научници, истраживачи су били мушкарци и понека жена.

a misliš da nikakvog uticaja na ovu konstataciju nema činjenica da je upravo zbog patrijarhalnog sistema vrednostima ženama bilo onemogućavano da se školuju, jer po tom sistemu žena nije bila za škole, već za muža, da njemu čisti, kuva i odgaja njegovo potomstvo? Naravno da ne misliš, jer se slažeš sa takvim sistemom, prepostavljam :D

A što se tiče onog da muškarci treba da budu glavni, pa izvoli, budi, samo bez startne privilegije. Dokaži svoju superiornost ne ovde na forumu, meni ili drugima, već u realnom životu. Uporedi se sa sestrom, prijateljicom, devojkom ili suprugom, sa koleginicom, pa ko bude uspešniji, neka bude i superiorniji. Ako si zaista superioran, nikakva početna privilegija ti ne treba. A ako nisi, onda možeš da kriviš feminizam za svoju zlu kob.
 
ti si, naravno, razmislio prije nego si ovo napisao? u je... :lol:

Ахам.

a misliš da nikakvog uticaja na ovu konstataciju nema činjenica da je upravo zbog patrijarhalnog sistema vrednostima ženama bilo onemogućavano da se školuju, jer po tom sistemu žena nije bila za škole, već za muža, da njemu čisti, kuva i odgaja njegovo potomstvo? Naravno da ne misliš, jer se slažeš sa takvim sistemom, prepostavljam :D

A što se tiče onog da muškarci treba da budu glavni, pa izvoli, budi, samo bez startne privilegije. Dokaži svoju superiornost ne ovde na forumu, meni ili drugima, već u realnom životu. Uporedi se sa sestrom, prijateljicom, devojkom ili suprugom, sa koleginicom, pa ko bude uspešniji, neka bude i superiorniji. Ako si zaista superioran, nikakva početna privilegija ti ne treba. A ako nisi, onda možeš da kriviš feminizam za svoju zlu kob.

Мени феминизам није ништа лоше донео да будем искрен :lol: Говорим у глобалу јер видим шта се дешава са људима, патња, немир, несреће, проблеми. Сем у љубавним везама је знало бити јер хоћу да сам главни. Жене су данас постале такве да им не смеш ништа рећи. Бахате и безобразне.
Већ сам споменуо у првом мом посту да зависи. Немам ништа против права жена и слободе, али лоше је ако се то злоупотреби. Као нпр. ватра, можеш да се грејеш њоме али и да опечеш. По природи жена је мајка, да будемо реално и створена да је брине о потомству. Проблем су жене које хоће да буду мушкарци. Јо да не спомињем та права која користе капиталистички манијаци да владају народом.

Што се тиче тих генија и научника, опет у данашње време мушкарци воде :lol: Слабо је жена генија, има пар њих.
Супериорност? Опет говорим у глобалу. Мушкарци су бољи од жена скоро у свему, осим појединаца тј. педера.
 
Poslednja izmena:

Back
Top