KAKO SKONTATI NOVOSADJANKU BEZ KOLICA I PARA?

NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)

Sta vam smetaju ti ljudi iz Bosne, pobogu? Pa nece vam usi otpasti. I novosadjani prilicno psuju i vicu na ulici samo je naglasak drugaciji.
 
KO ODGOVORI SLEDI NAGRADA!
ODGOVOR POSALJITE NA sovljakov@yahoo.co.uk[/b]

Ganjas pogresne cice, decko. Ima mnogo normalnih i pametnih devojaka koje i lepo izgledaju i postuju druge kvalitete kod momka, a ne samo novac i auto. Tvoje je da nekako nabavis te druge kvalitete, kao sto su humor, lep izgled, dobro telo, kulturno i kul ponasanje, izvesne talente i sl. Ako imas manje od 30 godina upalice ti ovi kvaliteti i bez kesa, ali ako si stariji, onda nemanje kolica i para predstavlja tvoju nesposobnost da zaradis i razumljivo je da se to ne ceni. Pogledaj malo bolje devojke koje nisu napucano obucene i preprzene. Iznenadices se koliko lepih lica sa sve zgodnim stasom mozes zapaziti po gradu samo ako usmeris paznju na malo lezerniju vrstu devojke.
 
Ganjas pogresne cice, decko. Ima mnogo normalnih i pametnih devojaka koje i lepo izgledaju i postuju druge kvalitete kod momka, a ne samo novac i auto. Tvoje je da nekako nabavis te druge kvalitete, kao sto su humor, lep izgled, dobro telo, kulturno i kul ponasanje, izvesne talente i sl. Ako imas manje od 30 godina upalice ti ovi kvaliteti i bez kesa, ali ako si stariji, onda nemanje kolica i para predstavlja tvoju nesposobnost da zaradis i razumljivo je da se to ne ceni. Pogledaj malo bolje devojke koje nisu napucano obucene i preprzene. Iznenadices se koliko lepih lica sa sve zgodnim stasom mozes zapaziti po gradu samo ako usmeris paznju na malo lezerniju vrstu devojke.

Nemam sta da dodam osim da se apsolutno slazem! :)
 
Ganjas pogresne cice, decko. Ima mnogo normalnih i pametnih devojaka koje i lepo izgledaju i postuju druge kvalitete kod momka, a ne samo novac i auto. Tvoje je da nekako nabavis te druge kvalitete, kao sto su humor, lep izgled, dobro telo, kulturno i kul ponasanje, izvesne talente i sl. Ako imas manje od 30 godina upalice ti ovi kvaliteti i bez kesa, ali ako si stariji, onda nemanje kolica i para predstavlja tvoju nesposobnost da zaradis i razumljivo je da se to ne ceni. Pogledaj malo bolje devojke koje nisu napucano obucene i preprzene. Iznenadices se koliko lepih lica sa sve zgodnim stasom mozes zapaziti po gradu samo ako usmeris paznju na malo lezerniju vrstu devojke.

Браво!
Додао бих још само нешто.
Није толико битно да си леп ,имућан,скоцкан.Мораш бре да имаш нешто у себи,да имаш шлифа.Мани се тих које је тешко ''сконтати'' без колица.Оне сигурно мање вреде од оних које не мере човека по материјалном стању.
 

Back
Top