KAKO SKONTATI NOVOSADJANKU BEZ KOLICA I PARA?

mens:
HEMI 426:
hey, mens, ajd zavrsi neko lepo vreme a ja cu da ti "organizujem" drugaricu pa da se nas dvoje vozimo u cabrioletu? bas sam bio paspolozen da joj pokazujem zvezde nad mishelukom ali me je kisa omela u toj nameri... :wink:
....aj ti meni zavrsi nekog druga, pa da se svi zabavljamo.... 8)
Golupčići, ima li mesta za mene u tom kabrioletu ja ću da sredim vreme imam neke veze gore... :wink:
 
fotograf:
Malo ste se udaljili od teme...
Pomozite decku, vidite da ima problem.
Vidi decko... Problem je u tebi. Ti si taj koji zeli takve devojke. Ti si taj koji bi da voza napucanu plavisicu u dobrom kolima. Zar ne?
Razumem te, tako sam i ja nekada mislio. Kada sam polozio vozacki seo sam u ficu, i bio sam smesan. Jedno vreme sam mislio to sto ti sada mislis, ali sam ubrzo shvatio da gresim. Zar da mene neko gleda i vrednuje po kolima koja vozim? Nema sanse! Ja sam ja. A devojka koja hoce da se smuva samnom, smuvace se samnom a ne sa mojim kolima. A ako hoce da se smuva sa mojim kolima, sta cu joj onda ja. A pravo pitanje je sta ce ona meni?
Ne dozvoli da te ljudi gledaju i vrednuju po tome kakva kola vozis ili koliko para imas u dzepu. Nemoj ni ti to da radis. Jer to nas je dovelo do toga da neki tamo "baja" bude neka "faca".
U ovom gradu ima mnogo dobrih, lepih, pametnih i kultunih devojaka. Ako si i ti takav - naci cete se... Ako nisi, onda pljuni u sake i zaradi neka "kolica"!
pa da nije nas bosanaca Novi Sad bi i dalje bio mrtav grad!
 
Leka:
NICS,hvala sto me poredis sa dragim kameno :wink: Ali si stvarno upravu gde god odes a ono "Ba","bolan" i ostalo,u cetvrtak ujutro oko pola sedam me je probudio :twisted: urlik iz dvorista "Djes ba kuuuuuume","Vidi ba kuuuuuuuma","jooooooooj" "J*ba ga ti"...pa ko da su u brdima a ne u gradu.
A na fakultetima jujuju da ne pricamo,po hodnicima se shopaju po ledjima ko ne zdravi.
Eeeee,moji laloshi odosmo mi u'ochin! :)
Vi i jeste za ocin jer da nije nas bosanaca Novi Sad bi odavno bio mrtav grad
 
????:
HEMI 426:
plavusa i ja ne primamo drustvo, yebiga, auto ima samo 2 sedista....jedino ako mens hoce da te primi.... :D
Sta da se radi, ako je tako, mens šta ti kažeš? ako ništa drugo idemo negde zajedno u lov... :lol:
E, HEMI, TAKO TI MENE IZNOGIRAO ZBOG PLAVUSE ???
A GDE JE TU DRUGARSKA SOLIDARNOST????
KO TE BRANI, KO TE CUVA, KO TE VOLI.....??? :D
 

Back
Top