ISTINA O DRUGOJ ZVERI IZ OTRKIVENJA JOVANOVOG 13 glava, VISE NIJE TAJNA...

http://vesti.krstarica.com/vesti-dana/asad-podrzao-politiku-rusije-po-pitanju-krima/

Asad podržao politiku Rusije po pitanju KrimaPolitika – pre 3 sata i 29 minuta


"" style="border: 0px; vertical-align: bottom;">


DAMASK – Sirijski predsednik Bašar al Asad podržao je danas politiku Rusije po pitanju Krima i ocenio da je Moskva time doprinela ponovnom uspostavljanju „multipolarnog sveta”.


„Rusija danas igra važnu ulogu na međunarodnoj sceni tako što jasno doprinosi kreiranju nove mape multipolarnog sveta”, rekao je Asad nakon sastanka sa ruskom delegacijom koja je došla u posetu Damasku, prenela je sirijska agencija SANA.


Delegacija ruskog Carskog pravoslavnog palestinskog društva je sirijskom predsedniku prenela poruku predsednika Vladimira Putina koji od početka sirijskog konflikta pruža političku, vojnu i finansijsku podršku Asadovom režimu.


„Duh poruke je da mi podržavamo i da ćemo nastaviti da podržavamo borbu Sirije protiv spoljnog agresora i terorizma. Osim toga, mi smo zahvalili Asadu na njegovoj poziciji o hemijskom oružju i istakli smo značaj koraka koje preduzima sirijska vlada u cilju pronalaženja političkog rešenja krize”, rekao je Sergej Stepašin, predsednik ove organizacije i bivši ruski premijer za Itar tas-s.


Asad je izrazio podršku ruskim akcijama na Krimu i dodao da Rusija pomaže „ostvarivanju međunarodne pravde u interesu država i ljudi koji veruju u svoj suverenitet i nezavisno odlučivanje”.
 
Kao sto vidis, sve te dogadjaje Biblija opisuje unapred. Ja sam odavno pisao to o Rusiji, Siriji i Iraku a vidis da se tako dogadja. Ti dogadjaji imaju za cilj da nam pokazu da kraj nije daleko i da znamo koje sile ce nas prisiljavati uskoro na religioznom polju.

Kroz ceo mracni srednji vek je pastvo dobijalo silu od vodja u to vreme careva. Tako ce biti i na kraju. Ovaj put ce skroz da odvedu svet u propast.
 
Ovu temu sam jednom prilikom zapoceo :

http://forum.krstarica.com/showthre...OTRKIVENJA-JOVANOVOG-13-glava-VISE-NIJE-TAJNA

- - - - - - - - - -

OVAKO JE SVE POCELO PA DO SANKCIJA...

Cemerika, je pretila savakome ko primi Snokija da ce dobiti sankcije.
Niko nije smeo da ga pprimi.

Ljudska prava su otvoreno krsena bez da je iko rekao rec u bilo kojoj zemlji.

Rusija ga je primila.
A kako im sada dati sasnkicje, zbog toga.

Znamo kako su to sproveli putem ukrajine.

Ali da se setimo kako sutra dan kada 2 zver bude delovala na verskom polju, davsi silu Papstvu, sta mozemo proci:

Snoki:
Pre nešto više od mesec dana imao sam porodicu, dom iz snova i komforan život. Takođe, imao sam mogućnost da bez ikakvog naloga pratim vašu komunikaciju, svačiju komunikaciju, u svako doba dana i noći. To je moć koja menja ljudske sudbine.

- - - - - - - - - -
 
APOSTOL JOVAN U 13 GLAVI OTRKIVENJA OPISUJE VIZIJU O DVE ZVERI KOJU JE DOBIO.

Neke stvari su napisane da kada se dogode, da ih prepoznamo da je to ono o cemu je vec unapred pisano.

U uzim krugovima hriscana je vec odavno pozanto ko su te dve zveri.

Ovih dana je vise nego jasno ko je druga zver o kojoj govri Jovan u Otrkivenje.

Zelim da pricamo o drugoj zveri.


Da mnogi jos uvide ko je druga zver i da znaju unapred sta sledi u skroj buducnosti.

DA NE BISMO NIKOGA UGROZILI ILI DA NEBI OVA TEMA BILA IZBRISANA ILI DA NI OVAJ FORUM KRSTARICA NE BI ZVER PREKO VLASTI TRAZILA NJEGOVO GASENJE, UZECEMO VEC POZNATA IZMISLENJA IMENA JER KAKO VISE NIJE TAJNA, SVE BIVA KONTROLISANO KO STA PISE CITA ILI GOVORI OD STRANE VELIKOG BRATA I NJEGOVIH SLUGU.

Mnogi su se smejali onima koji su upozoravali na zavere koje postoje, a ovo nije jedina...

Otkrivenje je dokument pisan u doba previranja okupacije od strane Rima i neke stvari nisu se smijele javno pisati pa su pisali kodirano.
To je u biti ratni tekst zajedince iz Kumrana služio za povezivanje jedinica kad da se krene u napad i kolanjem tih tekstova su svi bili obavješteni pa e krenuo je totalni ustanak protiv Rimskih okupatora.
 

Back
Top